مصاحبه با PERSEVE: یک برند عمدی مراقبت از مو

این یک جور بد است، اما بهترین قسمت کار با مادرم است. ما شخصیت‌های متضاد قطبی داریم، اما به خوبی با هم ترکیب می‌شویم. همچنین، این واقعیت که من و مادرم برای ساختن چیزی با هم کار می کنیم، هر روز به ما انگیزه می دهد. ما شخصیت ها و سبک های کاری مخالف قطبی داریم، اما این به ما به عنوان یک تیم کمک زیادی می کند. در مناطقی که من در آنها کمبود دارم، او رشد می کند. و ما ارتباطات را نیز در اولویت قرار می دهیم زیرا از هر جنبه بسیار مهم است، نه فقط وقتی یک شرکت را با هم اداره می کنید.

سه تصویر سیاه و سفید از صاحبان PERSEVE روی یک مبل کنار هم نشسته اند
این دو مادر و دختر محصولات مراقبت از موی لوکس کره ای مقرون به صرفه ایجاد می کنند.
“به عنوان مهاجر، فرهنگ ما برای ما بسیار مهم است، بنابراین ما روی افزودن پیشینه خود به برند تمرکز کردیم.”

مادر من بیش از 25 سال است که در شهر نیویورک آرایشگر است، بنابراین او همیشه علاقه زیادی به مراقبت از مو داشته است. من فکر می‌کنم عشق ما به مراقبت از مو ناشی از این ایده است که صورت ما را قاب می‌کند و به ما کمک می‌کند احساس زیبایی داشته باشیم، اما همچنین می‌تواند به ما در بسیاری از موارد کمک کند تا با یک قیچی یا تکان دادن اتو فرکننده، سبک و هویت خود را تغییر دهیم. .

من و مادرم با هم این برند را تأسیس کردیم و مهاجران کره ای-آمریکایی هستیم. به عنوان مهاجر، فرهنگ ما برای ما بسیار مهم است، بنابراین ما روی افزودن پیشینه خود به برند تمرکز کردیم. وقتی شروع کردیم، مطمئناً می دانستیم که همه چیز را در کره جنوبی فرموله و ساخته می کنیم. محصولات ما همگی کمتر از 20 دلار هستند، اما از نظر مواد تشکیل دهنده، استانداردها و عملکرد یک محصول معتبر که 30 دلار به فروش می رسد، برابر است.

کار در کنار خانواده

به عنوان صاحبان مشاغل کوچک، ما معمولاً کلاه های زیادی به سر می کنیم – من معمولاً بازاریابی، رسانه های اجتماعی و توسعه تجارت خود را مدیریت می کنم. و مادرم بیشتر نقش توسعه محصول و عملیات را در تجارت بر عهده می گیرد. او تمام کارهای کثیف را انجام می دهد در حالی که من تمام کارهای زیبا را انجام می دهم.منبع برند ما نام دارد استقامت. ما یک برند مراقبت از مو توسط زنان تاسیس شده و مالک AAPI (آسیایی، آسیایی، آمریکایی یا جزیره‌ای اقیانوس آرام) هستیم که توسط من و مادرم هیری، که بیش از 25 سال است در شهر نیویورک آرایشگر است، تاسیس شده است. ما یک انسان پاک و بدون ظلم هستیم برند مراقبت از مو ایجاد فرمول های مجلل و در عین حال مقرون به صرفه که جایگزین های با کیفیتی برای برندهای معتبر هستند. ماموریت ما این است که فرمول های مراقبت از مو را در دسترس همه قرار دهیم.