معاملات میزبانی وب جمعه سیاه 2022


هاستینگر در حال حاضر به دلیل قیمت های پایین خود شناخته شده است (با هاست اشتراکی که فقط از 1.99 دلار در ماه شروع می شود)، اما برای مدت محدودی فقط شما می توانید برنامه میزبانی اشتراکی Premium آن را فقط با 2.49 دلار در ماه دریافت کنید زمانی که یک برنامه چهار ساله به اضافه یک دامنه رایگان انتخاب می کنید. این به این معنی است که شما 80٪ از قیمت معمولی صرفه جویی می کنید.

عجله کنید، زیرا این معامله فقط برای مدت محدودی دوام دارد!

SiteGround پادشاه اتوماسیون ها با پشتیبان گیری خودکار روزانه و به روز رسانی خودکار وردپرس است. حتی یک افزونه SiteGround وجود دارد که به شما کمک می کند تا سایت خود را به سرورهای آن منتقل کنید. SiteGround قطعا ارزان‌ترین ارائه‌دهنده در اطراف نیست، اما تخفیف جمعه سیاه آنها واقعاً زمین بازی را یکسان می‌کند.

هاست اشتراکی: در اشتراک های 12 ماهه صرفه جویی کنید

از 18 نوامبر SiteGround یک معامله جمعه سیاه را در برنامه های میزبانی مشترک خود اجرا می کند. این تخفیف برای SiteGround اعمال می شود اشتراک 12 ماهه:

شاید Web.com را به عنوان یک سازنده وب سایت ساده و سرراست بشناسید، اما آنها هاست قابل اعتمادی را نیز ارائه می دهند. این جمعه سیاه، از 21 نوامبر، میزبانی وب.کام ارائه می شود 25٪ تخفیف به جز دامنه های برتر و خدمات حرفه ای.

این معامله 28 نوامبر به پایان می رسد 2022، پس سریع باشید!منبع