نحوه استخدام یک کارشناس تجارت الکترونیک در سال 2022

لینکدین: وقتی فردی را پیدا کردید، به نمایه او نگاهی بیندازید و ببینید که چه نوع کسب و کارها و پروژه هایی انجام داده اند و چه نوع نتایجی را ارائه کرده اند. مراجع آنها را بررسی کنید و ببینید روی چند پروژه به طور همزمان کار می کنند.

UpWork: UpWork کارشناسان تجارت الکترونیک با رتبه برتر را در اختیار شما قرار می دهد تا به شما یک امتیاز پرش را بدهد. همچنین رتبه‌بندی‌های متفاوتی (مانند تعداد مشاغل، قیمت، و رتبه‌بندی مشتری) و همچنین عبارات جستجویی را ارائه می‌کند که در مورد تخصص آنها توضیح می‌دهد.

استخدام کارشناسان تجارت الکترونیک upwork
UpWork به شما امکان می دهد محبوب ترین کارشناسان تجارت الکترونیک را جستجو کنید.

People PerHour: این یک پلت فرم عالی است اگر فقط به کمی زمان از کسی نیاز دارید. می توانید قیمت هر ساعت یا قیمت هر پروژه را دریافت کنید. این پلتفرم همچنین گواهینامه برتر را برای کارشناسان بررسی شده ارائه می دهد.

از هر پلتفرمی که استفاده می‌کنید، از کارشناسان بالقوه سؤال بپرسید تا بدانید هر دو در یک صفحه هستید:

  • می توانید چند نمونه از کارهای گذشته خود را برای من بفرستید؟
  • اگر پول و زمان مشکلی نبود برای این کمپین چه کار می کردید؟
  • آیا شما یک کارگر 9-5 ساله هستید یا نیاز به انعطاف پذیری دارید؟
  • انتظار دارید هر چند وقت یکبار حقوق دریافت کنید – هفتگی، ماهانه و غیره؟
  • آیا دوست دارید تنها بمانید یا می خواهید من در فواصل زمانی خود را چک کنم؟ چگونه دوست دارید ارتباط برقرار کنید؟
  • آیا رویکرد سنتی یا چیزی مخل را دوست دارید؟
  • آیا به برنامه یا نوع ارتباط خاصی نیاز دارید؟

این فهرست جامعی نیست، اما مکان خوبی برای شروع است.

شیمی در این زمینه به همان اندازه که در دوستیابی و عشق کار می کند، کار می کند. بنابراین، کجا به دنبال یک متخصص تجارت الکترونیک هستید که برای شما و اهداف شما عالی باشد؟ دقت لازم در بررسی مراجع و نمونه کارها ضروری است. البته در ابتدا باید بدانید کجا می توانید آنها را پیدا کنید. برخی از احتمالات عبارتند از:

مشاوره از کارشناسان

نکته اصلی: ما هرگز پیشنهاد نمی کنیم که از یک متخصص بخواهید به صورت رایگان یا “در معرض دید” کار کند. اما اگر پول نقد ندارید و محصول یا خدمات واقعاً مفیدی دارید، ممکن است بتوانید متخصصی را پیدا کنید که مایل است وقت خود را معامله کند زیرا آنها محصول شما را می خواهند. یک راه خوب برای یافتن آنها این است که در رسانه های اجتماعی یک متخصص جستجو کنید، یا تابلوهای پیام را جستجو کنید که در آن یک متخصص ممکن است در مورد مشکلی که کسب و کار شما حل می کند صحبت کند.منبع