نحوه تغییر URL در Squarespace

هنگامی که رکوردهای صحیح را به حساب Squarespace خود اضافه کردید، بین 24 تا 72 ساعت طول می کشد تا دامنه به درستی متصل شود و کار کند.

مرحله 4: 301 Redirects را تنظیم کنید

راه های مختلفی برای بررسی وجود نام دامنه وجود دارد. ساده ترین راه جستجو در کتابخانه دامنه داخلی Squarespace است – به سادگی نام دامنه ای را که می خواهید وارد کنید تا ببینید چه چیزی در دسترس است:

جستجوی دامنه Squarespace
ما به راحتی شروع کردیم به تایپ نام دامنه ای که می خواستیم در صفحه جستجوی دامنه Squarespace پیدا کنیم.

گوگل از لینک های شکسته متنفر است و اگر لینک های شکسته را در وب سایت شما ببیند، شما را به عنوان یک منبع آنلاین ضعیف در نظر می گیرد و در نتیجه ممکن است رتبه بالایی به شما ندهد. پیوندهای شکسته همچنین خزیدن وب سایت شما و مشاهده و رتبه بندی تمام محتوای شما را برای ربات های Google دشوارتر می کند.

این مراحل را برای تغییر نام دامنه وب سایت Squarespace خود دنبال کنید.

مرحله 1: یک نام دامنه جدید انتخاب کنید

Squarespace نتایج مرتبطی را برای انتخاب شما به نمایش می گذارد – برای مثال، لیستی از دامنه های سطح بالا (TLD) مختلف مانند .com، .co.uk و .net را نشان می دهد و همچنین به شما نشان می دهد که کدام یک هستند. غیر قابل دسترسی.

در این مثال، «lucyscupcakes.co.uk» و «lucyscupcakes.com» قبلاً گرفته شده‌اند – این ممکن است نشان‌دهنده این باشد که شرکتی با همین نام وجود دارد که ممکن است باعث شود بخواهید دامنه خود را مجدداً بررسی کنید.

فهرست نتایج جستجوی دامنه Squarespace برای lucyscupcakes
ما Squarespace را برای “Lucyscupcakes” جستجو کردیم و به نتایج مختلفی رسیدیم، عمدتاً با قیمت 20 دلار در سال، اگرچه برخی از دامنه‌ها در دسترس نبودند.

نه تنها این، بلکه پیوندهای شکسته برابر با تجربه کاربری ضعیف است، آخرین چیزی که شما می خواهید این است که کاربران روی یک پیوند داخلی کلیک کنند، مشتاقند محتوای بیشتری را مشاهده کنند، فقط برای اینکه آنها در صفحه یا دامنه ای قرار بگیرند که دیگر وجود ندارد.منبع

شما می توانید نام دامنه را از مکان های مختلف خریداری کنید. اگر از Squarespace استفاده می کنید، ساده ترین روش این است که دامنه خود را مستقیماً از Squarespace خریداری کنید. با این حال، شما همچنین می توانید یک دامنه را از یک ثبت کننده دامنه مانند GoDaddy یا Google Domains خریداری کنید.

هنگامی که نام دامنه مورد نظر خود را انتخاب کردید و در دسترس بودن آن را بررسی کردید، باید آن را خریداری کنید. این معمولاً به سادگی اضافه کردن آن به سبد خرید و سپس بررسی است!

سپس باید به حساب خود با ارائه دهنده دامنه خود بروید تا به سوابق مختلف DNS دسترسی داشته باشید که باید به باطن Squarespace خود وارد کنید. هنگامی که دامنه اتصال را در مرحله قبل انتخاب کردید، Squarespace لیستی از تمام رکوردهایی را که باید آپلود کنید به شما ارائه می دهد.

تغییر مسیر 301 رتبه صفحه موجود را به صفحه جدید منتقل می کند، به این معنی که می توانید نام دامنه خود را بدون تأثیر بر سئوی خود به روز کنید.

ریدایرکت 301 جایی است که یک دامنه یا URL قدیمی را به یک دامنه جدید ارسال می کنید. تغییر مسیر 301 هم به گوگل و هم به مرورگر شما می گوید که صفحه برای همیشه جابجا شده است. راه اندازی 301 تغییر مسیر زمانی که نام دامنه خود را تغییر می دهید هم برای تجربه کلی کاربر از دسترسی به وب سایت و هم برای SEO شما بسیار مهم است.

هنگامی که نام دامنه خود را به روز کردید و هر صفحه در دامنه قدیمی را به دامنه جدید هدایت کردید، باید به یاد داشته باشید که پیوندهای داخلی را که به نام دامنه قدیمی اشاره می کند، به روز کنید.

اگر نام دامنه خود را از یک ارائه دهنده شخص ثالث (معروف به Squarespace) خریداری می کنید، باید نام دامنه را به وب سایت Squarespace خود متصل کنید. برای انجام این کار، باید فرآیندی به نام DNS Connect یا نقشه برداری دامنه را دنبال کنید.

اول از همه، شما باید یک نام دامنه جدید انتخاب کنید. نام دامنه ای که انتخاب می کنید باید دقیقاً نشان دهنده برند شما باشد، به خاطر سپردن، گفتن و املای آن آسان باشد و نباید قبلاً توسط برند دیگری به صورت آنلاین مورد استفاده قرار گیرد.

برای اتصال یک دامنه به وب سایت Squarespace خود، ابتدا باید به آن بروید دامنه ها پانل داشبورد Squarespace خود را انتخاب کنید از دامنه ای که مالک آن هستم استفاده کنید، نام دامنه کامل را وارد کرده و کلیک کنید اتصال دامنه. همچنین باید ارائه دهنده دامنه خود را از منوی کشویی انتخاب کنید.

همانطور که می بینید، قیمت استاندارد برای خرید دامنه مستقیم از Squarespace 20 دلار در سال است. اگر دامنه ارزان‌تری می‌خواهید، می‌توانید آن را از یک ثبت‌کننده دامنه شخص ثالث مانند GoDaddy پیدا کنید. سپس می‌توانید ببینید که آیا نام دامنه برای خرید در دسترس است یا از قبل استفاده می‌شود. اگر نام دامنه ای که وارد کرده اید در دسترس نباشد، سایت هایی مانند GoDaddy نیز گزینه های جایگزین را به شما ارائه می دهند.

مرحله 2: یک دامنه جدید خریداری کنید

مهم نیست که در ابتدا نام دامنه خود را از کجا خریداری می کنید، می توانید درخواست کنید که آن را به یک ثبت کننده دیگر منتقل کنید. به سادگی با ثبت کننده موجود خود تماس بگیرید که می تواند روند را برای شما آغاز کند.

مرحله 3: دامنه جدید را به Squarespace متصل کنید

برای تنظیم 301 تغییر مسیر در Squarespace:

  1. به صفحه/URL قدیمی بروید و نام دامنه را کپی کنید.
  2. در داشبورد Squarespace خود به آن پیمایش کنید Settings > Advanced > URL Mappings.
  3. URL/دامنه قدیمی را در کادر قرار دهید.
  4. اضافه کردن: -> این به Squarespace می‌گوید که می‌خواهید این URL را به چیز دیگری فوروارد کنید.
  5. URL جدید را بعد از آن کپی و پیست کنید ->
  6. یک فاصله اضافه کنید و تایپ کنید 301 برای تایید این یک تغییر مسیر 301 است.
  7. اصابت صرفه جویی

مرحله 5: پیوندهای داخلی و سایر مراجع وب سایت را به روز کنید