نحوه فروش سکه آنلاین در سال 2022

خوشبختانه، مکان‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید سکه‌ها را به صورت آنلاین بفروشید که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. در زیر این گزینه‌ها را بررسی می‌کنیم تا بینش لازم را برای انتخاب بهترین گزینه برای خود به شما ارائه دهیم.

فروشگاه آنلاین

فروشگاه‌های آنلاین همچنین می‌توانند به شما کمک کنند تا کمیسیون‌های ارائه‌دهندگان شخص ثالث را کاهش دهید و اغلب ابزارهایی را که برای رشد کسب‌وکارتان به‌صورت آنلاین نیاز دارید، مانند بازاریابی ایمیلی و برنامه‌ریزی رسانه‌های اجتماعی به شما ارائه می‌دهند.

بازارهای آنلاین مانند eBay یکی دیگر از گزینه های محبوب برای فروش آنلاین سکه است. مزیت بزرگ این گزینه این است که به فروشندگان فرصتی می دهد تا سکه های خود را در مقابل مخاطبانی که قبلاً درگیر و آماده خرید هستند، دریافت کنند.

از آنجایی که فروشندگان سکه معمولاً سکه های شما را با آن می فروشند، این احتمال وجود دارد که کمتر از آنچه می توانند آنها را بفروشند به شما پیشنهاد دهند. بالاخره آنها باید خودشان سود ببرند. بنابراین، این رویکرد اغلب سود کمتری نسبت به فروش مستقیم به کلکسیونر نهایی دارد.منبع

فروش سکه در ebay

حراج آنلاین تخصصی و عمومی می تواند راه بسیار خوبی برای فروش آنلاین سکه باشد. این امر به ویژه در صورتی صادق است که مدل کسب و کار شما بر هدف قرار دادن سایر کلکسیونرهای مشتاق متمرکز باشد.

فروش به دلالان سکه می تواند بسیار سودآور باشد، اگر در برداشتن سکه بسیار کمتر از ارزش بازار مهارت داشته باشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که سکه ها را به فروشنده ببرید و قیمتی را تعیین کنید که هر دو مایل به پذیرش آن هستید.

البته، شما با این خطر مواجه هستید که کالا با ذخیره خود مواجه نشود و در نتیجه فروخته نشود. به علاوه، اگر بفروشید، باید درصدی از مبلغی را که سکه را برای آن فروخته اید، به خانه حراج بپردازید.

فروشنده سکه

بنابراین، بهترین مکان برای فروش آنلاین سکه کجاست؟

هنگامی که یک فروشگاه آنلاین برای فروش سکه های خود راه اندازی می کنید، شروع به ایجاد یک مکان مرکزی می کنید که در آن می توانید برند خود را توسعه دهید و بین مخاطبان خود اعتماد ایجاد کنید. این اعتماد به ویژه برای کسانی که سکه می فروشند مهم است، زیرا خریداران باید مطمئن باشند که چیزی که می خرند واقعی است.

هنگامی که سکه های خود را در یک حراج آنلاین می فروشید، می توانید تضمین کنید که در روزی که سکه های خود را حراج می کنید، تا زمانی که به قیمت ذخیره دلخواه شما برسند، فروش خواهند رفت. این می تواند یک راه عالی برای جابجایی سریع سهام باشد.

با این حال، بازارهای آنلاین تمایل دارند کمیسیون نسبتاً بالایی دریافت کنند که می تواند سود شما را کاهش دهد. همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که آنها “مالک” مخاطبان شما هستند و می توانند شرایط دسترسی به آنها را در هر زمان تغییر دهند – مانند افزایش مبلغی که باید در هر فروش بپردازید.

حراج آنلاین

فروشگاه های آنلاین برای کسانی که به دنبال فروش آنلاین هستند – و دلایل خوبی دارند.

با توجه به کنترلی که شما بر روی وب سایت خود دارید، مسلماً این بهترین مکان برای فروش آنلاین سکه است – با این حال، جفت کردن این روش با روش های دیگر می تواند راهی هوشمندانه برای دستیابی به افراد بیشتری باشد.

بازار آنلاین

برای کسانی که به دنبال فروش آنلاین سکه هستند، ما به شدت توصیه می کنیم Shopify، Wix و BigCommerce را بررسی کنند.