نحوه لغو تماس ثابت در سال 2022

در تحقیقات ما، GetResponse به‌عنوان بهترین نرم‌افزار ایمیل مارکتینگ و همچنین ساده‌ترین نرم‌افزار برای استفاده است. بنابراین اگر از رابط کاربری قدیمی Constant Contact و سهولت استفاده ضعیف ناامید شده اید، توصیه می کنیم آزمایش رایگان GetResponse را امتحان کنید!منبع

Mailchimp (از 9.99 دلار در ماه) یک گزینه رایگان دارد، دارای ویژگی های عالی است، برای تجارت الکترونیک عالی است، تجزیه و تحلیل هایی که بینش ارزشمندی را ارائه می دهد، و کمک و پشتیبانی می کند. اگر نیاز به ارسال بیش از 5000 ایمیل در ماه دارید، یا زمانی برای یادگیری نحوه عملکرد آن ندارید، گزینه خوبی نیست.

بسته به نیاز شما گزینه های زیادی وجود دارد. ما بیش از 160 ساعت را صرف تحقیق و مقایسه بهترین پلتفرم های بازاریابی ایمیلی کردیم. در اینجا چند مورد از محبوب ترین مواردی که به طور خلاصه به آنها نگاه کردیم و نحوه مقایسه آنها با یکدیگر آورده شده است:

GetResponse (15 دلار در ماه) بهترین طرح های قالب را دارد (و 220 مورد از آنها وجود دارد!)، برای مبتدیان مناسب است، به شما امکان ارسال ایمیل های نامحدود را می دهد، برنامه های اولیه با ارزشی را ارائه می دهد، و دارای یک آزمایش رایگان و تصاویر استوک رایگان است. اگر به یکپارچگی خوب رسانه های اجتماعی نیاز دارید یا می خواهید اتوماسیون با یک طرح ارزان قیمت داشته باشید، برای شما مناسب نخواهد بود.

MailerLite (از 10 دلار در ماه) یکی دیگر از موارد برای حرفه ای هایی است که کمپین دارند – یک ویرایشگر ایمیل بصری ارائه می دهد، رسانه های اجتماعی یکپارچه را ساده می کند و ارسال ایمیل نامحدود را انجام می دهد. اگر یک پلتفرم آسان می‌خواهید، وقت خالی کمی دارید، یا از فرآیند نامطلوب ثبت‌نام متنفر هستید، انتخاب خوبی نیست.

GetResponse بهترین نرم افزار بازاریابی ایمیلی ما است و همچنین ساده ترین نرم افزار برای استفاده است.

هنگامی که Constant Contact را لغو کردید، چه کاری می توانید انجام دهید؟

ActiveCampaign (از 15 دلار در ماه) اگر اهل بازاریابی رسانه های اجتماعی هستید، بهترین کار است. این ابزار نکات مفیدی را برای کمپین ها، ابزارهای عالی تماس داخلی و ارزش فوق العاده برای پول ارائه می دهد. اما اگر منحنی یادگیری شیب دار را دوست ندارید، زمان زیادی ندارید، مبتدی هستید یا به طیف وسیعی از طرح ها نیاز دارید، آن را از دست ندهید.