نحوه پشتیبان گیری و بازیابی ووکامرس

شما قبلاً می دانید که باید از فروشگاه خود و داده های آن نسخه پشتیبان تهیه کنید. اما چیزی که ممکن است ندانید این است که چگونه می‌توانید آن پشتیبان‌ها را بدون دردسر ایجاد و مدیریت کنید.

در نهایت، پشتیبان‌گیری میزبان کنترل فردی بسیار کمی را ارائه می‌کند، معمولاً نسخه‌های پشتیبان را برای دوره‌های زمانی کوتاه‌تر نگه می‌دارند و می‌توانند گران‌تر باشند.

پیشگیری بهترین راه حل است. این یکی از دلایلی است که ما یک سایت استیجینگ را توصیه می کنیم – اساساً، یک نسخه تکراری از فروشگاه خود که می توانید برای آزمایش تغییرات عمده استفاده کنید. برخی از هاست ها این را به عنوان بخشی از یک بسته میزبانی برای شما ارائه می دهند. یا اگر از Jetpack استفاده می‌کنید، می‌توانید یکی از آن‌ها را در همان لحظه ایجاد کنید بازیابی یکی از نسخه های پشتیبان اخیر خود در مکان دیگری.

با تهیه نسخه پشتیبان به طور منظم، بازیابی آنها به درستی و مدیریت آنها با استفاده از نکات بالا، در زمان و هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد.

با Jetpack از فروشگاه و مشتریان خود محافظت کنیدمنبع

اگر اخیرا WooCommerce را به‌روزرسانی کرده‌اید، ممکن است اعلامیه‌ای مانند این را در صفحه افزونه‌های خود مشاهده کرده باشید:

پیام به روز رسانی ووکامرس