نمونه های صفحه Splash 2022 | 8 مثال برتر برای الهام بخشیدن به شما


صفحات اسپلش صفحات موقتی هستند که مخاطبان شما قبل از دیدن صفحه فرود شما می بینند. آنهامعمولاً برای تبلیغات، اطلاعیه‌ها، کمپین‌ها، تمایز کاربران یا درایوهای ثبت نام استفاده می‌شود.

یک صفحه splash یک پاپ آپ نیست. اگرچه آنها شبیه به هم هستند و می توانند به روش های مشابه استفاده شوند، یک پاپ آپ از کاربر می خواهد که ابتدا کاری را انجام دهد (مثل اسکرول، تلاش برای خروج از وب سایت، و غیره) تا پاپ آپ را فعال کند. در حالی که هر کسی که از وب سایت شما بازدید می کند، صفحه splash را دریافت می کند.

اما چگونه متوجه می شوید که صفحات splash برای وب سایت شما مناسب هستند؟ بستگی به این دارد که چگونه می خواهید با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. صفحات اسپلش می توانند مزایایی را برای وب سایت شما به ارمغان بیاورند از جمله:

اعلام ارتقاء یا خدمات – مخاطبان شما ممکن است اطلاعات محدودی در مورد اینکه شما چه کسی هستید و چه محصولات/خدماتی را ارائه می دهید داشته باشند. وقتی چیز جدیدی برای تبلیغ دارید، یا شاخه ای از خدمات یا محصولاتی که مردم انجام می دهندبدون دانستن، یک صفحه چلپ چلوپ می تواند به مردم اجازه دهد شما را بشناسندچیزهای بیشتری برای ارائه دارم

تایید سن – اینها در الکل و هر وب سایت محدود کننده سنی محبوب هستند. آنها مانند یک پرنده مجازی (بدون پاپیون) عمل می کنند که به مشتری اجازه می دهد سن خود را تأیید کند و وارد پورتال یک وب سایت شود.

برای افزایش تبدیل – میانگین نرخ تبدیل برای a صفحه فرود معمولی 9.7٪ است بنابراین وجود داردفضای زیادی برای پیشرفت دارد صفحه چلپ چلوپ هوشمندانه با شفاف فراخوانی برای اقدام می تواند فروش، لیست ایمیل و زمان توقف وب سایت را افزایش دهد.

برای سرگرمی ساده قدیمی – گاهی اوقات، به خصوص اگر وب سایت شما بسیار بصری است، آن را انجام می دهدخوب است که محتوای جدیدی را اضافه کنید که مخاطبان شما را خوشحال کند. یک کلیپ انیمیشن، یک جوک خنده دار، واکنش مشتریان به یک محصول جدید – آنها می توانند به مخاطب شما لبخند بزنند.چهره قبل از آنهاحتی وب سایت مناسب شما را دیده ام.

UX را سفارشی کنید – کاربران مختلف وب سایت علایق و مقاصد خود را به وب سایت شما می آورند. صفحات Splash می توانند به کاربر اجازه دهند زبان، کشور، حتی عنوان شغلی یا آنچه را که دارند انتخاب کنندبه دنبال، و به سمت پایین یک قیف هدایت می شود کهفقط برای آنها در نظر گرفته شده است.

مشاوره از کارشناسان

نکات برتر: صفحات چلپ چلوپ نیز می توانند تحریک کننده باشند. مطمئن شوید که هدف شما سریع بارگیری می شود و هدف یا هدف مشخصی دارد.منبع