نمونه های وب سایت بازیگر | 15 مثال الهام بخش برای سال 2022


#1. آیلین گرابا

ساخته شده با: Wix

رنگ های جسورانه و طراحی ساده واقعاً به وب سایت بازیگر، تهیه کننده، نویسنده و سخنران Eileen Grubba کمک می کند. این وب سایت خیلی پیچیده نیست و فقط ضروری ترین اطلاعات را به همراه یک فرم تماس ساده برای زمانی که خواننده آماده تعامل است ارائه می دهد.

برخی از بهترین سازندگان وب سایت هنرمندان با طرح های از پیش ساخته شده جسورانه ای مانند این ارائه می شوند، بنابراین در حالی که در مرحله الهام هستید ارزش بررسی را دارند!

مشاوره از کارشناسان

نکته مهم: استفاده از یک رنگ پررنگ در سرتاسر وب‌سایت شما باعث ایجاد ثبات و در عین حال جذب خواننده می‌شود.

#2. جوئل روبن گانز

ساخته شده با: خدادادی

وب سایت جوئل روبن یک نمونه عالی از سایت بازیگری است که به خوبی برنامه ریزی شده است. سایت روبن همراه با محتوای معمولی مانند عکس های سر، برخی از تخصص های او را در صفحات جداگانه جدا می کند.

یکی از نمونه های خوب این صفحه، صفحه اختصاصی صدای اوست که در آن توانایی خود را برای تولید صداهای با کیفیت بالا به نمایش می گذارد.

مشاوره از کارشناسان

نکته مهم: بهترین مهارت های خود را با ایجاد صفحات جداگانه برای نمایش آنها به نمایش بگذارید.

#3. سریدوین مک کافری

ساخته شده با: Weebly

این وب‌سایت فوق‌العاده توسط Cerridwyn McCaffery نمونه‌ای خوب از نحوه سازماندهی محتوا در سایت یک بازیگر است. صفحه اصلی با دو تصویر بزرگ تأثیر می گذارد و به خوانندگان این امکان را می دهد تا با استفاده از ناوبری ساده بالا به طور یکپارچه پیمایش کنند.

یک صفحه خبری به Cerridwyn اجازه می دهد تا آخرین پروژه های خود را به اشتراک بگذارد. این می تواند به شرکای بالقوه نشان دهد که شما در این صنعت فعال هستید و به دنبال آن هستید.

مشاوره از کارشناسان

نکته مهم: از یک صفحه خبری برای مرتبط و هیجان انگیز نگه داشتن وب سایت بازیگر خود استفاده کنید.

#4. لورا میکین

ساخته شده با: خدادادی

وب سایت لورا میکین حسی تاریک و بد خلق دارد. طرح‌بندی یک صفحه‌ای آن تجربه متفاوتی را برای افرادی که دارای صفحات متعدد هستند، ارائه می‌کند، و خوانندگان را تشویق می‌کند تا در تمام اطلاعات جستجو کنند تا در مورد پیشینه و توانایی‌های لورا اطلاعات بیشتری کسب کنند.

مشاوره از کارشناسان

نکته اصلی: لورا شامل بخشی از موسسات و سازمان های معتبری است که به آنها تعلق دارد. سعی کنید بخش مشابهی را به وب سایت خود اضافه کنید تا نشان دهید که چقدر به عنوان یک بازیگر شناخته شده اید.

#5. لیور راز

ساخته شده با: Wix

یکی دیگر از وب‌سایت‌های تاریک و بد خلق، لیور راز برای نشان دادن مهارت‌های بازیگری خارق‌العاده‌اش با استفاده از یک ویدیو به‌عنوان سربرگ وب‌سایت خود وقت تلف نمی‌کند. این امر هر بازدید کننده وب سایت را از همان لحظه ای که سایت را باز می کند مستقیماً وارد عمل می کند – با توجه به نقش های پر اکشن و سابقه او به عنوان یک اپراتور نیروهای ویژه.

این نمونه وب‌سایت بازیگر، با اکثریت اطلاعات در یک صفحه، با تعداد انگشت شماری از پیوندها، شما را به صفحات جداگانه برای کشف بیشتر می‌برد، تجربه‌ای روان ارائه می‌دهد.

مشاوره از کارشناسان

نکته مهم: از یک ویدیو در سرصفحه خود استفاده کنید تا به مردم بینشی در مورد مهارت های بازیگری خود از همان ابتدا ارائه دهید!

#6. لیزی مارکسون

ساخته شده با: فضای مربعی

وب سایت بازیگر لیزی مارکسون با طراحی خود جنبه رنگارنگ، روشن و سرگرم کننده او را برجسته می کند. او همچنین از تصاویر زیادی از خودش در سراسر جهان استفاده می کند، که راهی عالی برای شخصی سازی سایت و نشان دادن خود به عنوان گزینه ای قوی برای مشاغل احتمالی بازیگری است.

وبلاگ لیزی به تجربه بازیگری او اهمیت نمی دهد، بلکه به او کمک می کند تا ارزش ها و شخصیت خود را برجسته کند.

مشاوره از کارشناسان

نکته مهم: از تصاویر خود برای برجسته کردن ظاهر و حال عمومی خود استفاده کنید. بالاخره به عنوان یک بازیگر، این خودتان هستید که دارید می فروشید.

#7. لزلی دنیلز

ساخته شده با: Wix

سادگی در قلب وب سایت Leslie Daniels قرار دارد. تنها با چند تصویر و پیوند با دقت انتخاب شده، وب سایت به وضوح مشخص می کند که خواننده کجا می تواند اطلاعات مهم را پیدا کند. پیوندهای اجتماعی همچنین به خوانندگان بینشی در مورد اینکه کجا می توانند بفهمند لزلی در حال حاضر مشغول چه کاری است، ارائه می دهد.

مشاوره از کارشناسان

نکته مهم: وب سایت شما نباید بیش از حد پیچیده باشد. سعی کنید فقط مهمترین پیوندها را وارد کنید تا خوانندگان بتوانند دقیقاً آنچه را که نیاز دارند پیدا کنند.

#8. آلیکس سیدریس

ساخته شده با: فضای مربعی

وب سایت بازیگر آلیکس سیدریس از نظر ماهیت جامع تر از بسیاری از سایت های دیگر در این لیست است. برای ایجاد یک نمایه دقیق که همه چیز از رزومه و ذکر رسانه‌ها گرفته تا مهارت‌های خاص و وبلاگ اختصاصی را پوشش می‌دهد، زمان صرف شده است.

مشاوره از کارشناسان

نکته مهم: بسته به نوع مخاطبی که مد نظر شماست، ممکن است بخواهید یک وب سایت بازیگر با جزئیات بسیار زیاد ایجاد کنید. این همچنین می تواند برای بازیگرانی که تجربه قابل توجهی دارند و می خواهند آن را به نمایش بگذارند مفید باشد.

#9. هلندی را ویرایش کنید

ساخته شده با: Wix

این وب سایت بازیگر تمیز و واضح نمونه ای عالی از نحوه تأثیرگذاری است. با استفاده از پس‌زمینه‌های سفید تمیز با تصاویر تیره و بد خلق، هر صفحه واقعاً از صفحه خارج می‌شود.

یک منوی ناوبری ساده شما را به صورت گام به گام از همه چیزهایی که باید بدانید راهنمایی می کند. بعلاوه، یک ویژگی چت مفید به شما کمک می کند تا به سرعت و به راحتی برای یافتن اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

مشاوره از کارشناسان

نکته مهم: اگر با یک آژانس کار می کنید، از جمله دکمه چت در وب سایت شما می تواند به شرکای احتمالی کمک کند تا با آژانس شما در تماس باشند و به سرعت اطلاعات را پیدا کنند. این اصطکاک را محدود می کند و به راحتی فرصت ها را تضمین می کند.

شماره 10. هیرو کاناگاوا

ساخته شده با: Wix

وب‌سایت بازیگر هیرو کاناگاوا با یک تصویر سرصفحه بسیار تاثیرگذار است. با تمام اطلاعات موجود در یک صفحه، خواننده می تواند به راحتی هر بخش را با استفاده از پیوندهایی که در بالای وب سایت قرار داده شده است، حرکت کند.

هیرو شامل بخش‌هایی در مورد همه چیز است، از نمونه ویدیوها و تصاویر گرفته تا آخرین اخبار پیرامون حرفه‌اش.

مشاوره از کارشناسان

نکته مهم: از ترکیبی از انواع رسانه مانند تصاویر و ویدیو برای تأثیرگذاری استفاده کنید.

شماره 11. جسی تایلر فرگوسن

ساخته شده با: فضای مربعی

جسی فرگوسن یک بازیگر سرشناس با یک وب سایت فوق العاده است که همه در Squarespace ساخته شده است.

این وب‌سایت از تصاویر با تأثیرگذاری بالا برای جلب نظر خوانندگان و ایجاد تمایل آنها برای یافتن اطلاعات بیشتر استفاده می‌کند. این سایت همچنین شامل یک منوی ناوبری بسیار ساده است که نه تنها شما را به اطلاعات بیشتری که می توانید در سایت پیدا کنید، بلکه به سایت های خارجی که با بازیگر نیز مرتبط هستند اشاره می کند.

مشاوره از کارشناسان

نکته مهم: برای نشان دادن پروژه هایی که در آن مشارکت دارید به سایت های دیگر پیوند دهید.

#12. دیوید باینز

ساخته شده با: Wix

وب‌سایت بازیگر دیوید باینز با رفتن مستقیم به اصل مطلب، به خوبی مورد توجه قرار می‌گیرد. دیوید به جای تکیه بیش از حد بر عکس‌های سبک زندگی، از تصاویر مستقیماً از اجراهای تخصصی خود استفاده می‌کند و به خوانندگان بینشی از تخصص خود می‌دهد.

مشاوره از کارشناسان

نکته مهم: محتوایی از کارهای گذشته خود اضافه کنید که نوع کاری را که می خواهید در آینده انجام دهید را نشان می دهد.

شماره 13. کامرون برکسلر

ساخته شده با: فضای مربعی

وب سایت بازیگر کامرون برکسلر مدرن و تازه، نمونه ای عالی برای الهام گرفتن از آن است. با استفاده از تصاویر تمیز، این سایت طعمی از ظاهر و حال و هوای کامرون به او می دهد و به او کمک می کند تا نوع مناسبی از فرصت ها را جذب کند.

مشاوره از کارشناسان

نکته مهم: از تصاویر برای بیان سبک فردی خود استفاده کنید.

شماره 14. کوین سیرون

ساخته شده با: Weebly

وب سایت کوین سیرون به بخش هایی تقسیم شده است که هضم آنها آسان است. دادن به خوانندگان فقط مهمترین اطلاعات مورد نیاز آنها در مورد بازیگر و آنچه که او انجام داده است.

مشاوره از کارشناسان

نکته اصلی: کوین رزومه خود را به صورت PDF دانلود می کند. این کار را در سایت خودتان انجام دهید تا به مدیران و تهیه‌کنندگان اجازه دهید به راحتی رزومه شما را پرینت کرده و در جلسات شرکت کنند.

شماره 15. ساماناتا ایوانز

ساخته شده با: فضای مربعی

وب سایت سامانتا بدون شک یکی از جذاب ترین وب سایت های این لیست است. استفاده از فضای سفید فراوان در کنار تصاویر و ویدئوهای بزرگ و روشن باعث شده است که واقعاً از بین مردم متمایز شود.

مشاوره از کارشناسان

نکته مهم: همه چیز را ساده نگه دارید تا تأثیر زیادی داشته باشید.منبع