نمونه های وب سایت غیرانتفاعی | 10 مثال برای الهام بخشیدن به شما 2023

بیشتر به پایین بروید و همه اخبار، به‌روزرسانی‌ها و مقالات وبلاگی که انتظار دارید وجود دارد – و همچنین پیوندهای واضح و قابل کلیک برای ثبت نام در خبرنامه کودکان نامرئی. همچنین بخش هایی در مورد ارزش های خیریه، و همچنین بخشی با عنوان “شما نقشی برای بازی دارید” وجود دارد. در اینجا، CTAهای رنگارنگ و کپی‌های جذاب، کاربر را به «آموزش»، «اهدا» یا «عمل» دعوت می‌کند – آنها را بیدار و آماده می‌کند تا خود (و حساب‌های بانکی‌شان!) را در قبال هدف تعهد کنند.

نمونه اسکرین شات 3 وب سایت غیرانتفاعی کودکان نامرئی
Invisible Children از CTA های رنگارنگ برای تعامل با کاربران خود استفاده می کند – و از آنها التماس می کند که درگیر شوند.
ما همچنین کاربرد عناصر طراحی وب سایت کودکان نامرئی را دوست داریم. بخش “کار ما” آن دارای یک لیست منظم است که در آن پیمایش روی هر ویژگی رویکرد خیریه آن بخش را گسترش می دهد.

نمونه اسکرین شات 2 وب سایت غیرانتفاعی کودکان نامرئی
ما همچنین کاربرد عناصر طراحی وب سایت کودکان نامرئی را دوست داریم. بخش “کار ما” آن دارای یک لیست منظم است که در آن پیمایش روی هر ویژگی رویکرد خیریه آن بخش را گسترش می دهد.

Invisible Children برعکس عمل می کند، اما تاثیر قوی و قدرتمندی دارد.

اطلاعات بیشترمنبع

تارنما ماموریت خیریه را در بالای صفحه اصلی بارگذاری می کند – ما با صلح‌سازان محلی در سراسر آفریقای مرکزی برای پایان دادن به درگیری‌های خشونت‌آمیز شریک هستیم. تاثیر؟ به کاربر بگوییم که این خیریه دقیقاً در مورد چیست، بنابراین آنها به طور خلاصه، جوهر کودکان نامرئی را کاملاً درک کنند – بدون نیاز به پیمایش بیشتر به پایین صفحه.

نمونه اسکرین شات 1 وب سایت غیرانتفاعی کودکان نامرئی
وب سایت کودکان نامرئی هیچ مشکلی در نمایش پیام های کلیدی خود ندارد.

با Save the Rhino و WWF، در مورد وب‌سایت‌های غیرانتفاعی صحبت کردیم که دلایل خود را – به جای اطلاعات مربوط به خود سازمان‌ها – در سرلوحه قرار می‌دهند.