نکات لوکس نوشتن و کسب و کار

وقتی بعد از کالج به لس آنجلس نقل مکان کردم و یک مدرک گرفتم کارآموزی در یک مجله لوکس، من توانستم غذا را تیز کنم زیرا تنها کسی بودم که در یک رستوران تجربه داشتم. من توانستم با سرآشپزها به روشی بسیار جالب صحبت کنم که سایر کارآموزان قادر به انجام آن نبودند، زیرا خودم این تجربه را داشتم.

“من در یک رستوران سطح بالا کار می کرد و من در مورد غذا، از این رستوران سطح بالا یاد گرفتم. من بزرگ نشدم که به رستوران‌های بسیار خوب رفتم، اما با کار در این مکان چیزهای زیادی در مورد کیفیت مواد اولیه یاد گرفتم و سپس شروع به یادگیری در مورد شراب کردم.

«کار کردن در یک رستوران در واقع چیزی است که مرا به یک نویسنده مجلل قوی تبدیل کرده است. بله، من این را در یک میلیون سال حدس نمی زدم.»

او توضیح می دهد: «لس آنجلس یکی از مشهورترین شهرهای دنیا برای تجمل است. چه جایی بهتر برای یادگیری؟ مجله عالی بود چون من از روز اول به داخل پرتاب شدم مصاحبه با افراد مشهور و در مورد خطوط تولید خود صحبت می کنند.

وقتی از شونتل پرسیدیم که آیا کار کردن برای یک مجله لوکس به او اجازه می دهد تا چیزهای زیادی به دست آورد اقلام لوکس به صورت رایگان او گفت: “این همه چیز به خانه شما می آید. و در واقع از این طریق شروع کردم به نوشتن بیشتر در مورد شراب. تا امروز چیزهایی برایم ارسال می شود. اگر جعبه گشایی با اینفلوئنسرهای زیبایی را در یوتیوب و تیک تاک دیده‌اید، همینطور است!»منبع

شونتل شروع به کار در مجله آنجلینا کرد، یک مجله منطقه ای و سطح بالا در مورد تجمل مدرن. آنجا بود که او طناب زدن در همه چیز را یاد گرفت معماری، هنر پیشرفته، زیبایی، مد و بشردوستی.