هزینه یک لوگو در سال 2023 چقدر است

سازندگان لوگوی آنلاین هستند اگر تجربه طراحی زیادی ندارید یک انتخاب عالی است یا زمانی که برای ایجاد لوگوی خود متعهد شوید.

اما اگر از فریلنسرها استفاده کنید، قیمت یک لوگو چقدر است؟ فریلنسرهایی که تجربه کمی دارند معمولا هزینه کمتری دریافت می کنند، زیرا آنها تازه کار خود را شروع کرده اند و به دنبال ایجاد یک نمونه کار هستند – ممکن است هزینه دریافت کنند. حدود 500 دلار برای یک لوگو. اگر به دنبال تجربه بیشتر هستید، باید هزینه بیشتری بپردازید. برای باتجربه ترین و جستجوگرترین فریلنسرها، می توانید به دنبال پرداخت باشید حدود 2500 دلار.منبع

ابزارهای ارزان‌تری مانند Canva از همان ابتدا شروع می‌شوند 12 دلار در ماه، در حالی که مجموعه های حرفه ای مانند Adobe Creative Suite شما را به عقب بر می گرداند 30 دلار در ماه.

از یک لوگو ساز آنلاین استفاده کنید

آژانس های طراحی حرفه ای ضمانت الف استاندارد بالای کار و اگر به دنبال لوگوهای پیچیده یا چندگانه هستید، انتخاب خوبی هستند. با این حال، آنها ارزان نیستند.

قالب‌های از پیش ساخته شده را می‌توان برای مشخص کردن رنگ‌ها و سبک‌های برند شما سفارشی کرد، اما معمولاً به نرم‌افزاری مانند Adobe Illustrator نیاز دارید تا آنها را مطابق با نیازهای خاص خود ویرایش کنید.

اگر با یک آژانس طراحی کار می کنید، فقط یک نفر را استخدام نمی کنید، بلکه یک تیم کامل از مدیران حساب گرفته تا طراحان را استخدام می کنید. به‌عنوان یک مشتری پرداخت‌کننده، می‌توانید تا زمانی که از محصول نهایی راضی نباشید، هر تعداد نسخه و اصلاح لوگوی خود را درخواست کنید.

یافتن یک فریلنسر برای ایجاد لوگوی شما مزایای بسیاری را دارد که یک آژانس طراحی انجام می دهد، اما با کسری از هزینه.

یکی از ارزان‌ترین گزینه‌ها برای دریافت لوگو برای برندتان، ایجاد آن در داخل است.

اکثر ابزارها، مانند Adobe و Sketch، از شما می خواهند که یک بار هزینه یا یک اشتراک ماهانه بپردازید. البته، هنگامی که به این ابزارها دسترسی پیدا کردید، می توانید از آنها برای کارهای طراحی دیگر نیز استفاده کنید.

مشاوره از کارشناسان

نکته برتر: به یاد داشته باشید که اگر یک قالب طراحی بخرید، ممکن است برندهای دیگر نیز همان قالب را خریداری کرده باشند. اگرچه می‌توانید آن را سفارشی کنید تا نیازهایتان را برآورده کند، این بدان معناست که ممکن است لوگویی شبیه به لوگوی دیگری داشته باشید که قبلاً وجود دارد و لوگوی شما منحصر به فرد نخواهد بود.

دستیابی به سازندگان لوگو اغلب آسان تر از نرم افزارهای طراحی فنی بیشتر است و بر اساس جزئیاتی که در ابتدا وارد می کنید، گزینه های لوگوی مختلفی را برای شما ایجاد می کنند. سپس می توانید لوگو را به صورتی که می خواهید ویرایش و تغییر دهید.

سازنده لوگو آنلاین
سازندگان لوگوی آنلاین مانند LOGO.com سریع و آسان برای استفاده هستند و اغلب مقرون به صرفه هستند.

ایجاد لوگو در خانه

مکان‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید یک الگوی لوگو را از آن‌ها خریداری کنید، از جمله Etsy که قیمت‌ها از آن متغیر است 15 تا 250 دلار، و Creative Market که تقریباً 50000 الگوی لوگو برای انتخاب دارد که بین آنها هزینه دارد 2 تا 500 دلار.

این بالاترین هزینه ابزار مورد نیاز برای ساخت لوگو خواهد بود. شما می‌توانید از میان طیف وسیعی از نرم‌افزارها انتخاب کنید، اما همه آن‌ها برای ساخت یک لوگوی باکیفیت به دانش متفاوتی نیاز دارند.

استفاده از یک فریلنسر به شما امکان می دهد با یک متخصص طراحی کار کنید که می تواند ایده های شما را زنده کند و ترفندها و الهامات خود را برای ایجاد یک طراحی لوگوی منحصر به فرد و با کیفیت برای برند شما ارائه دهد.

رفتار
Behance پر از فریلنسرهای طراحی گرافیک با تجربه در ایجاد لوگو است.

بنابراین، هزینه یک لوگو چقدر است؟ در زیر ما برخی از مکان‌های کلیدی برای طراحی لوگو و نوع قیمتی را که می‌توانید انتظار پرداخت آن را داشته باشید، فهرست کرده‌ایم.

یک آژانس طراحی استخدام کنید

استخدام یک آژانس برای طراحی لوگوی شما می تواند از هر جایی هزینه داشته باشد 2500 دلار برای آژانس های کوچکتر تمام مسیر تا 10000 دلار اگر تصمیم دارید که می خواهید لوگوی شما توسط بهترین ها ساخته شود.

گزینه دیگر اگر به دنبال صرفه جویی در زمان برای ایجاد لوگوی خود هستید، خرید یک قالب لوگوی از پیش ساخته شده است.

اگر قبلاً یک تیم طراحی دارید یا خودتان مهارت های طراحی دارید، این می تواند ایده خوبی برای کاهش هزینه ها باشد. به هر حال، هیچ کس نمی تواند دید شما را بهتر از شما بازسازی کند.

اکثر آژانس های طراحی نیز از شما می خواهند که مبلغی را به عنوان سپرده پرداخت کنید و قراردادی را امضا کنید. این گران است و واقعاً یک گزینه برای مشاغلی است که بودجه قابل توجهی برای طراحی لوگو دارند.

یک فریلنسر پیدا کنید

اگر می‌خواهید لوگوی خود را خودتان بسازید، به‌ویژه اگر زمان کافی برای دستیابی به ابزار جدیدی مانند Adobe را ندارید، استفاده از یک سازنده لوگو آنلاین می‌تواند برای شما مناسب باشد.

آنها همچنین یک گزینه مقرون به صرفه با سایت هایی مانند Looka هستند 20 تا 65 دلار برای لوگوی نهایی یکی دیگر از سازنده های آنلاین لوگو LOGO.com است که نیازی به پرداخت هزینه ندارید مگر اینکه از لوگو راضی باشید و آن را دانلود کنید.

یک قالب بخرید

مشاوره از کارشناسان

نکته برتر: راه های مختلفی وجود دارد که می توانید یک فریلنسر برای ایجاد لوگوی خود پیدا کنید. بازارهای فریلنسر مانند Fiverr و Behance را بررسی کنید یا بهترین طراحان فریلنسر در منطقه خود را به صورت آنلاین جستجو کنید.