هکرها اکانت های GoDaddy را در یک رخنه سه ساله دزدیدند

منابع می گویند که یک نقض امنیتی چند ساله به مهاجمان ناشناس اجازه نصب بدافزار و برداشت کد منبع از سازنده وب سایت و ارائه دهنده هاست و همچنین دسترسی به حساب های مشتریان را برای هدف قرار دادن آنها داده است.

مرد هکر ترسناکی که دستش را برای گرفتن کد با انگشتان مخرب خود دراز می کند

نقض دیگری در نوامبر 2021 این ایده را تثبیت کرد که این نقض‌ها به هم مرتبط هستند و یک حمله مداوم علیه GoDaddy در حال انجام است.

نقض نوامبر 2021 بسیار بد بود و منجر به به خطر افتادن 1.2 میلیون کاربر مدیریت شده وردپرس شد.

“گروه پیچیده و سازمان یافته با هدف خدمات میزبانی”.

سازنده وب‌سایت GoDaddy ماه گذشته اعلام کرد که طی سه سال گذشته مورد حمله قرار گرفته است

GoDaddy یک را ثبت کرد گزارش SEC در دسامبر 2022 پس از شکایت مشتریان مبنی بر اینکه دامنه وب سایت آنها به آدرس های تصادفی هدایت می شود. با این حال، در این گزارش فهرست شده است که حملات از مارس 2020 ادامه داشته است و طی آن آنها

پس از این حملات، GoDaddy قول داده است که با کارشناسان امنیت سایبری همکاری کند تا این هکرها را ریشه‌کن کند و مطمئن شود که کاربران می‌توانند داده‌های خود را به دست GoDaddy بسپارند. مهم تر از همیشه این است که مطمئن شوید که وب سایت خود را ایمن کرده اید.منبع

“کشف یک عامل تهدید، اعتبار ورود میزبانی تقریبا 28000 مشتری میزبان به حساب های میزبانی آنها و همچنین اعتبار ورود تعداد کمی از پرسنل ما را به خطر انداخته است.”

این کمیسیون بورس و اوراق بهادار یک آژانس مستقل از دولت فدرال ایالات متحده برای اجرای قانون علیه دستکاری بازار است. این شرکت در سال 1934 در واکنش به سقوط وال استریت در سال 1929 تأسیس شد.