وب سایت خود را برای موفقیت در تجارت الکترونیک جهانی راه اندازی کنید

WooCommerce Payments می تواند به شما کمک کند در 18 کشور بفروشید، 135 ارز را بپذیرید و روش های پرداخت محلی را فعال کنید. در اینجا چند نکته برای انتخاب و راه اندازی دروازه پرداخت برای موفقیت تجارت الکترونیک جهانی وجود دارد:

  • ایجاد اعتماد. برخی از مشتریان ممکن است نسبت به خرید از فروشندگان خارجی احتیاط کنند و مشتریان بسیار محتاط ممکن است تجربه پرداخت شما را زیر ذره بین قرار دهند. ارائه کیف پول های دیجیتال مانند PayPal و Apple Pay می تواند به ایجاد اعتماد کمک کند.
  • ادغام یا تغییر مسیر؟ برخی از درگاه های پرداخت در بازارهای خارجی به خوبی شناخته شده و حتی ترجیح داده می شوند، در حالی که برخی دیگر چندان آشنا نیستند. در برخی کشورها، تغییر مسیر به یک سایت خارجی برای پرداخت ناامن تلقی می شود و کمتر مورد اعتماد است. از سوی دیگر، در برخی کشورها ممکن است به یک سایت خارجی بیشتر اعتماد شود. تحقیق کنید که کدام دروازه‌های پرداخت برای بازارهای بین‌المللی شما شناخته شده و محبوب هستند.
  • انطباق و امنیت. اگر درگاه پرداخت خود را ادغام می کنید و اطلاعات پرداخت مشتری را دریافت می کنید، باید مطمئن شوید که داده های ذخیره شده ایمن و ایمن هستند. این شورای استانداردهای امنیتی PCI صفحه وب مکان خوبی برای شروع تحقیقات شما است.

مالیات

به دنبال راه حلی برای چالش های خاص تجارت الکترونیک بین المللی هستید؟ برای صدها افزونه رایگان و پولی WooCommerce در تمامی نیازهای لجستیکی، فنی و بازاریابی خود، از فروشگاه افزونه های WooCommerce دیدن کنید.

کسب و کار خود را با Woo توسعه دهیدمنبع

بین المللی شدن تنها به این نیست که مشتریان می توانند در وب سایت شما ببینند. شما باید پرداخت و دریافت محصولات را برای خریداران آسان کنید.

مبلغ پرداختی

از طریق تمام روندها، تحولات، و اختراعات مجدد اینترنت و تجارت الکترونیک، به راحتی می توان آنچه را که دنیای آنلاین را به ابزار قدرتمندی برای کسب و کار تبدیل کرد، نادیده گرفت: دسترسی، اتصال و دسترسی. اگر یک سایت تجارت الکترونیک دارید، هر خریدار آنلاین روی کره زمین می تواند وارد فروشگاه شما شود.

برقراری ارتباط به زبان خود خریداران به آنها کمک می کند تا احساس خوشایندی داشته باشند و آنها را با اطلاعات بهتر در مورد محصولات و خدمات شما توانمند می کند. MultilingualPress، افزونه ای که فروشگاه WooCommerce شما را به زبان های مختلف ترجمه می کند، در فروشگاه افزونه WooCommerce موجود است. همچنین Webis Multilingual for WooCommerce در فروشگاه موجود است که اطلاعات محصول را بدون ایجاد لیست محصولات اشتباه و مشکلات همگام سازی ترجمه می کند.

بازار یابی

فروش در سطح جهانی می تواند به افزایش فروش کمک کند، و این یک حرکت هوشمندانه برای آماده سازی کسب و کار شما برای رشد آینده است. مثلا:

  • فروش بین المللی می تواند به یکنواخت کردن چرخه های تجاری فصلی کمک کند.
  • کسب و کارهایی که در خارج از ایالات متحده به فروش می رسند به طور متوسط ​​هستند 17 درصد سود بیشتر نسبت به آنهایی که در خارج از ایالات متحده نمی فروشند.
  • فروش بین المللی می تواند به کسب و کار رو به رشد شما کمک کند که خلاء را پر کند اگر کسب و کار شما دارای ظرفیت خدمات، تولید یا عمده فروشی مازاد باشد.

برنامه ریزی توسعه بین المللی خود را شروع کنید

ویترین فروشگاه آنلاین شما اغلب اولین جایی است که خریداران بین المللی برند، محصولات و خدمات شما را تجربه می کنند. از خریداران بسیاری از کشورها با عناصر بومی سازی برای ارائه بهترین تجربه ممکن استقبال کنید.

زبان