وردپرس در سال 2023 با جشن انجمن 20 ساله شد

اطلاعات بیشترمنبع

بیایید نگاهی به نحوه جشن گرفتن 20 سالگی وردپرس بیندازیم…

به سبک جشن بگیرید

به عنوان مثال، در سال 2014 گزینه ای برای ویرایش تصاویر در داخل ویرایشگر معرفی شد و ویرایشگر بلوک گوتنبرگ در سال 2018 منتشر شد. وردپرس 6.2 در ابتدای سال 2023 عرضه شد.

نقشه کره زمین که مکان های رویداد سالگرد وردپرس را مشخص می کند
برای یافتن جشن‌های نزدیک خود می‌توانید وب‌سایت #WP20 را مرور کنید.
  • 27 می، دو دهه از سازنده وب سایت و CMS محبوب، وردپرس است
  • جامعه به رویدادها، کالاها و محتوای یادبود دسترسی دارد

از همان ابتدا، وردپرس از یک ابزار وبلاگ نویسی ساده به یک پلتفرم تبدیل شده است بر بازار CMS تسلط دارد، پیشرو و نیرومند است 43% از وب سایت های موجود امروز در طول سال‌ها، به‌روزرسانی‌های مختلفی منتشر شده‌اند، عناصر صفحه جدید منتشر شده‌اند، شرکت‌ها خریداری شده‌اند، و بهبودهایی در تجربه کاربر ایجاد شده است.

اگر می خواهید با وردپرس جشن بگیرید، می توانید! مهمانی ها در سراسر جهان میزبانی می شوند، می توانید کالاهای وردپرس را خریداری کنید یا محتوای آنلاین – مانند لوگوها – را برای این مناسبت دانلود کنید.

چه کاربر قدیمی وردپرس باشید و چه تازه وارد این پلتفرم باشید، ما دوست داریم نظر شما را در مورد سازنده بشنویم. آیا این آخر هفته را جشن خواهید گرفت؟

وردپرس در ساخت آن سخت کار کرده است بیستمین سالگرد، به اشتراک گذاری پست ها، موسیقی، کالاها و رویدادهای مختلف برای تعامل با جامعه اختصاصی خود. این شنبه – 27 می 2023 – دو دهه از اولین راه اندازی وردپرس می گذرد.

بنابراین، آینده وردپرس در سال 2023 چیست؟ امسال قبلاً شاهد انتشار وردپرس 6.2 “Dolphy” بوده ایم – که شامل آن می شود بیش از 900 پیشرفت، از جمله ویرایشگر سایت جدید تا پلتفرم را برای کسانی که تازه شروع به کار کرده‌اند، در دسترس‌تر و دوستانه‌تر کنند.

علاوه بر رویدادهای حضوری، یک لیست پخش #WP20 در Spotify برای گوش دادن و یک صفحه از آثار هنری ایجاد شده توسط گوتنبرگ برای مرور از طریق وب‌سایت موزه بلوک هنر وجود دارد. یا اگر می خواهید سالگرد را جشن بگیرید در حال انجام چیزی – تیم بازاریابی «از وبلاگ‌ها تا بلوک‌ها» را راه‌اندازی کرده است که هر روز درخواست‌های مرتبط با وردپرس را ارائه می‌دهد.

همچنین یک کتاب یادبود به مناسبت بیستمین سالگرد وجود خواهد داشت – بلوک های ساختمان: تکامل وردپرس. این کتاب دهه گذشته، از 2013-2023 را در بر می گیرد، و دنباله ای بر اولین کتاب وردپرس است. Milestones – داستان وردپرس، که 10 سال اول پلتفرم را پوشش می دهد.