ویدئو وال قیمت و خرید ویدیو وال ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ | asilight

ویدئو وال قیمت و خرید ویدیو وال ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ | asilight

دومین بخش از اجزای تشکیل دهنده ویدیو وال بخش نرم افزاری آن است که باید نرم افزاری با رابط کاربری ساده و آسان داشته باشد تا کاربر بتواند به راحتی محتوای مورد نظر خودش را کنترل و از طریق ویدیو وال نمایش ویدئو وال دهد. باتوجه‌به کاربرد‌های گسترده نمایشگرهای دیجیتال کاربران بسیاری به­دنبال تهیه این محصول هستند که شما می­توانید از طریق اولین فروشنده تلویزیون شهری در کیش خرید کنید. اجرای این پروژه به ظاهر کار سختی نیست و از طریق برخی محاسبات و زیرساخت‌ها به‌سادگی انجام می‌شود.

  • این سیستم‌های نمایش صنعتی یکپارچه هستند و کارکرد ۱۸ تا ۲۴ ساعته دارند.
  • یکی از شیوه‌های اطلاع‌رسانی استفاده ار نمایشگرهای دیجیتال به جای استفاده از پوستر، بروشور و اعلامیه‌ها است.
  • باید توجه ویژه ای به اجزا ویدئو وال ها به خصوص سیستم پردازشی آنها که قادر به اعمال تکنولوژی پیچیده و منحصر به فرد جهت شخصی سازی نمایش محتوا هستند، داشت.
  • عمر مفید ویدئووال حدود ۱۰۰.۰۰۰ ساعت مستمر برای پنل تجاری و ۱۵۰۰۰ ساعت برای پنل خانگی است.
  • آیا تاکنون به سیستم های نمایشگر عظیم، مانند آنهایی که در اتاق های کنترل، بورس، مراکز عمومی و غیره موجود است نگاه کرده‌اید و فکر کرده‌اید که فناوری پشت آنها چیست؟ آنها در واقع همان ویدئو وال‌ها می باشند.

وضوح تصویر ایجاد شده در تلویزیون شهری نسبت به سایر نمایشگر‌ها کیفیت فوق‌العاده خوبی دارد و از رزولوشن مناسبی برخوردار است. همچنین پردازشگر این دستگاه قدرت بسیار زیادی نسبت به سایر پردازنده‌ها دارد و به همین دلیل ویدئو وال می‌توانند حجم زیادی از تصاویر را با وضوح بالا نمایش دهد. روشنایی و کنتراست تلویزیون وال نیز در مقایسه با تجهیزات نمایش دیگر بسیار مطلوب است و حساسیت کمتری به منابع نوری دارد.

ویدئو وال در ارگان های کنترل:

خرده فروشان می توانند با استفاده از یک سیستم نمایش ویدیو ، هزاران مشتری هدف را در مورد تخفیف ها و سایر معاملات عالی آگاه کنند. صنایع استفاده کننده از ویدئو وال شامل شرکت های بزرگ ، بیمارستان ها ، خرده فروشان ، دفاتر دولتی ، کلیساها ، مدارس و پذیرش هتل ها و غیره است. همچنین طراحی نمایشگر های موجود در این فضا ها می‌ بایست به گونه‌ ای باشد که متناسب با طراحی زیبای آنها باشد. در این مورد نمایشگر های ویدئو وال با ضخامت 3.5 میلی‌ متری و طراحی مینیمال نمایشگر از طراحی شیک و جذابی برخوردار هستند.

تجهیزات موجود در اتاق سرور:

مهم‌ترین ویژگی مثبت ویدئو وال با سیستم تابش نور از پشت، نزدیک شدن فاصله نمایشگرها به صفر است. از دیگر ویژگی‌های این سیستم می‌توان به قابلیت نمایش پیوسته در ۲۴ ساعت شبانه‌روز اشاره کرد. البته از عمر نسبتا پایین لامپ تصویر و هزینه بالای تعمیر و نگهداری این سیستم نیز نباید غافل شد. ویدئو وال ها در اماکن بزرگ عبادتی (مانند کلیساها) به منظور نمایش برای حضار بکار می روند. این نمایشگرها بیشتر یک تصویر واحد نمایش می دهند تا مجموعه ای از تصاویر همزمان. این ویدئو وال ها معمولا تصاویر دوربین های مداربسته، محتوای ویدئویی یا گرافیکی آموزه های روز، شعر و موسیقی، ویدئوی حوادث روز، و یا محتوای آنلاین فرستاده شده از سایر اماکن عبادتی را به نمایش می گذارند.

اتاق کنفرانس

حتی در این صورت ، باید از استفاده از تصاویر یا فیلم هایی که به شدت فیلتر شده اند خودداری کرد. هتلها،دانشگاهها و مراکز آموزشی، مراکز خدماتی، سالنهای انتظار، اماکن مذهبی، فرهنگسراها، رسانه ها و مطبوعات، شرکتها و … استودیو ها ی پخش تلویزیونی، اتاق های مانیتورینگ و Broadcasting و … بله برای این منظور و اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس حاصل فرمایید. در این ماژول ها هرچه فاصله بین LED ها کمتر باشد تصویر نهایی رزولوشن و کیفیت بالاتری خواهد داشت. که با چند خروجی و به صورت اختیاری با کارت های ورودی ضبط ویدئو را انجام می دهند.