پرده برقی و پرده هوشمند شرکت خانه های هوشمند ، هوشمندسازی بیسیم ساختمان-خانه هوشمند آکو

پرده برقی و پرده هوشمند شرکت خانه های هوشمند ، هوشمندسازی بیسیم ساختمان-خانه هوشمند آکو

با هوشمند کردن سایر وسایل مانندسیستم گرمایشی، سیستم روشنایی و پرده های برقی … حتما پرده‌های منزل را نیز هوشمند کنید. هارمونی و هماهنگی ایجاد شده در منزل باعث افزایش احساس آرامش می‌شود. قابلیت بستن همه پرده ها در هنگام خروج از منزل و بازکردن آنها در هنگام ورود توسط دستگاه بصورت خودکار.

  • با یک کنترل از راه دور همراه، می توانید تا 6 دست پرده هوشمند را همزمان کنترل کنید.
  • یک نوع آن به سیستم مرکزی خانه هوشمند وصل می‌شود و می‌تواند عملکردی یک‌پارچه با سایر لوازم خانه داشته باشد.
  • شما در پرده‌های هوشمند به جای میل پرده باید از ریل برقی پرده استفاده کنید.
  • بسته نگه داشتن پرده ها در هنگام افزایش دمای هوا در خارج از تابستان و بازکردن آنها هنگام گرم شدن بیش از حد اتاق ، راه خوبی برای صرفه جویی در انرژی است.
  • البته استفاده از دستور صوتی برای کنار کشیده شدن پرده‌ها هم بسیار جذاب و راحت خواهد بود.

این سنسورها در واقع همان قابلیت ها و امکانات در نظر گرفته شده برای پرده های برقی هوشمند هستن . به کمک این سنسورها میتونم فرامین لازم را به پرده اسمارت ارسال کنم . انواع فروشگاه پرده برقی به صورت اینترنتی و حضوری در دسترس شما هستند.

کیت پرده برقی (BMS)

نکته بعدی که قبل از خرید پرده های هوشمند باید به آن توجه کنید این است که آیا می خواهید پرده، سایه یا پرده موجود خود را نگه دارید یا می خواهید یک ست جدید بخرید. برخی از دستگاه های پرده هوشمند در اصل موتورهایی هستند که می توانند به پوشش پنجره هایی که قبلاً دارید متصل شوند. مابقی با پرده های کاملاً جدید عرضه می شوند، که ممکن است بهتر باشد در صورتی که خانه جدیدی می سازید یا نیاز به تغییر در سبک دارید.

کاربرد پرده شید برقی

این درب ها تنوع رنگی بالایی داشته و قابل انطباق با نمایی تمام ساختمان ها هستند. درب سکشنال جزو مدرن ترین درب های اتوماتیک در جهان بوده و طرفداران بسیاری دارند. اگر از دوستان خود برای تماشای بازی تیم مورد علاقه خود دعوت کرده اید ، واقعاً نمی خواهید خورشید بر روی صفحه تلویزیون بتابد و سرگرمی را خراب کند. برای قطع نور خیره کننده ، پرده های خورشیدی را انتخاب کنید، در حالی که پرده های خاموشی برای قطع نور بهترین هستند. و زمانی که پرده ها را به صورت اتوماتیک قرار می دهید در هنگام تاریکی پرده ها به صورت خودکار بسته شده و صبح ها مججدا باز می شوند . مجموعه آلفا از سال 88 فعالیت خود را به صورت تخصصی در زمینه طراحی و اجرای خانه هوشمند آغاز نموده.

نمایندگی فروش تجهیزات خانه هوشمند

این شامل مجموعه های کامل و همچنین کیت هایی است که پرده های موجود شما را به پرده های هوشمند تبدیل می کند. برای مثال می‌توان گفت در پرده های رولی به موتوری احتیاج داریم که پرده ها را بالا و پایین ببرد و بر روی لوله‌ی اصلی پرده جمع نماید. در سیستم پرده‌های از کنار بازشو، موتور پرده برقی در کنار ریل نصب شده و با فرمان به آن می‌توان پرده ها را باز یا بسته نمود.