پیش نویس: بهترین وب سایت ساز

هر تم دارای طیفی از طرح‌های رنگی است، بنابراین می‌توانید یکی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با برند شما مطابقت دارد، و همه آن‌ها پاسخگوی تلفن همراه هستند، به این معنی که مشتریان می‌توانند فروشگاه آنلاین شما را در حال حرکت مشاهده کنند.

با امتیاز ویژگی های وب سایت امتیاز 3.9 از 5، Shopify ابزارهای پایه ای زیادی برای ساخت وب سایت ارائه می دهد تا به شما کمک کند چیزی ایجاد کنید که کاربردی و همچنین برای کمک به رشد شما باشد.

چه چیز جدیدی در این ماه با Shopify وجود دارد؟

  • Shopify بر روی آن تمرکز کرده است عملکرد سریعتر برای بازرگانان اگر یک برنامه‌نویس هستید، می‌توانید منتظر بارگذاری سریع‌تر برنامه باشید تا بازرگانان بتوانند به ابزارهای مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند. وقتی App Bridge را در دستگاه‌های تلفن همراه روشن می‌کنید، برنامه‌ها نیز دو برابر سریع‌تر بارگیری می‌شوند!منبع

امکانات

خواه ایجاد پنجره‌های بازشو شخصی‌شده با Kevy، ارسال ایمیل‌های هدفمند با Klaviyo، یا مدیریت پیامک‌ها یا کمپین‌های اجتماعی با Remarkety، تعداد زیادی برنامه بازاریابی مختلف برای کمک به افزایش و بهبود دسترسی مشتریان شما در دسترس است.

ما به ویژه تحت تأثیر برنامه اضافی و ادغام ویجت Shopify قرار گرفتیم. این یک فروشگاه برنامه عظیم دارد، با بیش از 6000 برنامه برای انتخاب. این بدان معناست که اگر به دنبال گسترش بیشتر در مورد آنچه فروشگاه شما می تواند انجام دهد، گزینه های زیادی وجود دارد.

Shopify همچنین در بخش بازاریابی عملکرد خوبی دارد. دارای تعدادی ویژگی داخلی است، مانند عملکرد ارسال ایمیل و خبرنامه. بعلاوه، ادغام های چند کاناله آن برای اینکه به شما امکان می دهد در تعدادی از پلتفرم های مختلف گسترش پیدا کنید، ایده آل هستند. با این حال، تعداد بی‌شمار اپلیکیشن‌های بازاریابی واقعاً کمک می‌کنند تا همه چیز را به سطح بعدی برسانیم.

این کمی گران‌تر از سایر پلتفرم‌ها است، به همین دلیل است که Shopify در این دسته تنها امتیاز 3 از 5 را کسب کرده است. با این حال، وقتی به کیفیت ویژگی هایی که ارائه می دهد نگاهی بیندازید، فکر می کنیم این قیمت بالاتر تا حدودی موجه است.

من در ابتدا با چند جنبه مشکل داشتم، اما وقتی آن را فهمیدم، همه چیز واقعاً واضح به نظر می رسید.

با این حال، تنها ۹ مورد از تم های Shopify در واقع رایگان هستند. شما باید برای هر یک از 77 مورد دیگر بپردازید، با قیمت هر قالب بین 150 تا 350 دلار. اگرچه تم های رایگان هنوز خوب به نظر می رسند، نمی توان انکار کرد که تم های پولی بیشتر از نظر ویژگی ها و زیبایی شناسی ارائه می دهند.

Shopify سه طرح قیمت گذاری مختلف را ارائه می دهد:

وقتی صحبت از قابلیت سفارشی‌سازی به میان می‌آید، Shopify نسبت به سازندگان دیگر مانند Wix محدودتر است، اما هنوز فضای زیادی برای قرار دادن مهر خود در سایت شما وجود دارد.

Shopify یک طرح رایگان ارائه نمی دهد، اما با یک آزمایش رایگان 14 روزه ارائه می شود، بنابراین می توانید قبل از تعهد به اشتراک پولی، آن را برای خودتان آزمایش کنید.

اخبار و به روز رسانی

ما به خصوص تحت تاثیر قابلیت شخصی سازی صفحات محصول Shopify قرار گرفتیم. گزینه های زیادی برای فیلتر کردن ارائه می دهد که به کاربران شما امکان می دهد نتایج را بر اساس اندازه، رنگ، محدوده قیمت، فروشنده، سبک محصول، نوع مواد و موارد دیگر فیلتر کنند. این نه تنها چیدمان صفحات محصول شما را جذاب تر می کند، بلکه تجربه کاربری بهتری را نیز تضمین می کند!

با این حال، شایان ذکر است که اگرچه تعداد زیادی از برنامه ها با یک طرح رایگان ارائه می شوند، باید برای اکثر آنها هزینه اضافی بپردازید. این هزینه‌ها می‌توانند به سرعت افزایش یابند، و شما باید هنگام محاسبه هزینه‌های ماهانه خود، این را در نظر بگیرید.

طرح

برخی از کاربران جابجایی بین این دو را کمی گیج‌کننده می‌دانستند، با این حال، اکثر آنها فکر نمی‌کردند که در درازمدت مشکلی ایجاد شود، یکی از کاربران گفت:

دانستن اینکه از کجا شروع کنید می تواند بسیار سخت باشد، بنابراین ما لیستی از 15 برنامه برتر Shopify مورد علاقه خود را برای شروع شما جمع آوری کرده ایم.

با توجه به قدرت ویژگی های آن و به طور کلی حرفه ای بودن طراحی های آن، ما فکر می کنیم که منحنی یادگیری کمی تندتر یک معامله قابل قبول است!

قیمت گذاری

از بین تمام سازندگانی که ما آزمایش کردیم، Shopify زمانی که در واقع به طراحی کامل سایت رسید، ساده‌ترین راه برای استفاده نبود. در نتیجه فقط گل زد 3.5 از 5 در این دسته این بیشتر به این واقعیت مربوط می شود که این پلتفرم به دو رابط تقسیم می شود: قسمت جلویی، جایی که می توانید طراحی فروشگاه خود را ویرایش کنید، و باطن، جایی که می توانید محصولات را اضافه کنید و موجودی خود را مدیریت کنید.

Shopify 86 تم مختلف را برای انتخاب ارائه می دهد که همه آنها دارای طراحی های با کیفیت و حرفه ای هستند.

تصاویر استوک فضای مربع

Shopify همچنین دارای تعداد انگشت شماری از ویژگی های طراحی اضافی است، مانند ویرایشگر تصویر داخلی آن، و کتابخانه ای از تصاویر استوک با کیفیت بالا.