پیوند تیم با بازی‌های Bar None

وقتی وب‌سایتی دارید که به نظر قانونی می‌رسد و می‌توانید به آن اشاره کنید، درک آنچه شرکت ما انجام می‌دهد بسیار آسان می‌کند و مردم به سرعت متوجه می‌شوند، آن را دریافت می‌کنند.

آیا برای ساخت وب سایت خود با Squarespace چالشی وجود داشت؟

ما فقط در پاییز گذشته تغییر نام تجاری را برای وب سایت فعلی خود انجام دادیم. بنابراین شاید حدود شش ماه یا بیشتر از آن گذشته است. این مدت زمان زیادی نگذشته است، اما تأثیر مستقیمی بر صحبت با مشتریانی که قبلاً هرگز در مورد ما نشنیده بودند، داشت. وب سایت ما در حال حاضر بسیار معتبرتر به نظر می رسد، و این گفتگوهای فروش را بسیار آسان تر می کند.

صادقانه ما حتی از آن به عنوان چیزی که برای سئو مهم است آگاه نبودیم. من قطعاً به کسی توصیه می کنم که در مورد آن فکر کند. بآنچه من دوست دارم این است که واقعاً همینطور است آسان برای سفارشی کردن، وقتی صحبت از ویرایش مطالب به تنهایی به میان می آید، بسیار کاربرپسند است.

و او صادقانه تمام سایت ما را از لوگوی ما، مارک تجاری ما، تصاویر و همچنین ناوبری سایت دوباره تغییر داد. او طراحی کرد تا اطمینان حاصل کند که پیمایش آسان است و ما محتوایی در صفحه داریم که قرار بود مفید باشد، اما زیاد نیست.

یکی از چیزهایی که ای کاش بیشتر به آن فکر می کردیم، دوستی سئو بود. از دیدگاه سئو، ما به چند مورد برخورد کرده ایم با Squarespace به دلیل نحوه بارگیری صفحه با موانع مواجه می شود و به طور کلی زمان بارگذاری وب سایت.

نوار صفحه اصلی None Games با اسپنسر که میکروفون در دست دارد

نام تجاری قطعا مهم است! وب سایتی که در حال حاضر مشاهده می کنید در واقع سومین تکرار وب سایت ما است. اولین وب سایتی که ما داشتیم خیلی سریع توسط خودمان جمع آوری شد، همه اطلاعات را در صفحه داشت، اما لزوماً به گونه ای سازماندهی نشده بود که ما در حال بهینه سازی برای تجربه کاربری بودیم.

ما واقعاً ننشسته بودیم و به این فکر نکرده بودیم که عکس ها یا تصاویری که می توانند بیان کنند چیست؟ چیزهای کلیدی که من برای نسخه دوم وب سایت ما می خواستم این بود که کمی بیشتر فکر کنم و چیزهایی از این قبیل. اما نسخه ای که در حال حاضر می بینید، ما در واقع با یک طراح وب سایت و یک متخصص برندینگ کار کرده است. با او نشستیم و در مورد این موارد صحبت کردیم:

  • دبلیوکلاه پیشنهاد ارزش کلیدی ما است؟
  • می‌خواهید وقتی کسی به وب‌سایت ما نگاه می‌کند چه احساساتی را ترک کند؟
  • چگونه می توانیم ناوبری را بهبود دهیم؟

اساساً یک پایگاه کد عظیم وجود دارد که هر بار بارگذاری می شود و هیچ راهی برای ویرایش یا رد کردن آن برای ما وجود ندارد. بنابراین از منظر سرعت بارگذاری صفحه، ایده‌آل‌ترین پلتفرم نیست – که بر سئو تأثیر می‌گذارد.

توصیه ای که من به کسی که شروع به کار می کند می کنم یک آزمایش رایگان انجام دهید و با آن بازی کنید و ببینید آیا برای آنها شهودی است یا خیر. و انتخاب یک سازنده وب سایت که احساس می کند به سرمایه گذاری در این فناوری ادامه می دهند. من قطعا با فضای مربعی در طول سه سال گذشته انواع مختلفی از عناصر طراحی را در خود جای داده اند و به ما عملکرد بیشتری داده اند.

اطلاعات بیشترمنبع