چالش های کسب و کار کوچک | 6 چالش برتر برای دانستن در سال 2023

نکته برتر! یک راه عالی برای دریافت تزریق وجه هنگام افزایش سرعت، افزایش سرمایه گذاری است. شما می توانید این کار را از طریق یک سرمایه گذار فرشته، سرمایه گذاری خطرپذیر (VC) یا تامین مالی جمعی انجام دهید.

یک استراتژی مدیریت کیفیت محصول (PQM) را اتخاذ کنید

اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، باید مطمئن شوید که یک استراتژی PQM قوی دارید. این تضمین می‌کند که هر محصولی که تولید می‌کنید یا می‌فروشید، یک فرآیند دقیق تضمین کیفیت را طی کرده است تا مطمئن شوید که از بالاترین استاندارد برخوردار است.

به همین دلیل است که حفظ کیفیت با رشد کسب و کار شما بسیار مهم است. بیایید مرور کنیم که چگونه می توانید این کار را انجام دهید.

اطمینان حاصل کنید که جریان نقدی سالم و محکمی دارید

این هست نه راه افزایش مقیاس است و اغلب برای یک تجارت در حال رشد مضر است. مشتریان، به ویژه مشتریان بازگشتی، متوجه کاهش کیفیت شده و پول خود را به جای دیگری می برند.

در بسیاری از موارد کسب‌وکارهای کوچک، تقاضای محصول/خدمت با چنان سرعتی افزایش می‌یابد که کسب‌وکار نمی‌تواند با آن مقابله کند. در نتیجه، بسیاری مجبور می‌شوند از بررسی‌های کیفیت، به عنوان مثال، برای همگام شدن با تقاضای تامین‌کننده و تعهدات قراردادی، کوتاه بیایند.

وجود دارد تعداد روش های PQM کسب و کارها می توانند برای ایجاد یک استراتژی PQM استفاده کنند. اما همانطور که مقیاس می‌گیرید، ضروری است که کسب‌وکار شما یکی را در جای خود داشته باشد. یک بررسی مضر از یک مشتری ناراضی می تواند آسیب زیادی به سرمایه گذاری در حال رشد شما وارد کند.منبع

ضروری است که سرمایه کافی برای اجرای کسب و کار خود در سطح مطلوب داشته باشید، به خصوص وقتی که مقیاس می کنید. حساب های خود را بررسی کنید و بر این اساس برای افزایش خروجی ها برنامه ریزی کنید.

سایر کسب‌وکارها وقتی منتظر پرداخت‌های سفارش‌های بزرگ هستند، پول نقدشان تمام می‌شود. وقتی جریان نقدی رو به اتمام است، شرکت ها باید وام بگیرند یا کیفیت محصولات/خدمات خود را قربانی کنند (مثلاً با استفاده از مواد ارزان تر).