چگونه از آن برای تجارت آنلاین خود استفاده کنید

بنابراین معایب نقدی هنگام تحویل چیست که باید از آن آگاه باشید؟

هیچ چیزی وجود ندارد که تضمین کند که شما پول خود را دریافت خواهید کرد. آنها ممکن است درست قبل از تحویل متوجه شوند که پول کافی ندارند. از یک تحویل‌دهنده پیتزا بپرسید – آنها اشاره می‌کنند که مشتریانی که کوتاه‌قد هستند، از آنها پول کمتری می‌خواهند.

مشاوره از کارشناسان

نکته بالا: با پرداخت نقدی هنگام تحویل به یاد داشته باشید که قبل از اینکه پول آن را از مشتریان خود دریافت کنید، باید تامین کنندگان سهام خود را پرداخت کنید!

مشکل دیگر این است که احتمالاً در نهایت کمیسیون (یا هزینه تحویل) پرداخت می‌کنید و زمان بیشتری را در ارتباط با شرکت تحویل خود صرف می‌کنید. شما باید مطمئن شوید که شرکت صادق و قابل اعتماد است. زمان تحویل بد (مخصوصاً زمانی که غذا در میان است) معمولاً دلیل اصلی رد شدن اقلام است. این بدان معنی است که شما از جیب خود خارج شده اید.

برخی از مشتریان به سادگی ترجیح می دهند از پول نقد استفاده کنند. آنها ممکن است کارت اعتباری نداشته باشند. آنها ممکن است از سیستم بودجه پاکت نقدی استفاده کنند. شاید به دلیل خطر کلاهبرداری دوست نداشته باشند جزئیات خود را آنلاین کنند. شما یک اولویت اصلی برای آنها خواهید داشت.

اگر پول نقد را هنگام تحویل ارائه دهید، قابل اعتمادتر به نظر می رسید. اگر تا زمانی که مشتری اقلام را در اختیار خود نداشته باشد، پول نگیرید، سخت است که مبهوت باشید. به اندازه کافی خنده دار، این اتفاق دقیقاً برگشت در سال 1873 زمانی که مونتگومری وارد با کاتالوگ عظیم خود وارد صحنه شد.

مونتگومری وارد پیشگام COD بود. اعتبار به وب سایت Tedium.co برای تصویر.

مشاوره از کارشناسان

نکته برتر: عملی بودن پول نقد هنگام تحویل ممکن است بسته به موقعیت مکانی مشتری تغییر کند. می توانید مشخص کنید کدام کدپستی واجد شرایط هستند.

مطمئن باشید که شخص تحویل‌دهنده شما یک NDR ثبت می‌کند – این یک دلیل عدم تحویل است – یا حتی بهتر از آن، به مشتری اجازه دهید NDR خود را در پلتفرم شما یا از طریق شماره خدمات/ایمیل به شما بدهد.

مشتریان شما احتمالاً می توانند از شما خرید بیشتری کنند. آنها دقیقا می دانند که چه مدت باید پول را قبل از تحویل جمع آوری کنند. آنها لزوما نمی توانند آن اقلام اضافی را سفارش دهند اگر مجبور به پرداخت از قبل باشند.

اگر درصد مناسبی از مشتریان شما از پول نقد هنگام تحویل استفاده می کنند، ممکن است تجربه کنید عدم قطعیت پول نقد یا مشکلات جریان نقدی زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد. مشتریان می توانند عقب نشینی کنند. ممکن است یک ماه با بازگشت های زیادی وجود داشته باشد. مگر اینکه یک منبع پشتیبان از پول نقد آماده داشته باشید، سفارشات شما با تامین کنندگان ممکن است در معرض خطر عدم پرداخت به موقع باشد.

یک وجود دارد خطر انصراف مشتریان دستورات آنها آنها چیزی برای از دست دادن ندارند، و چون هنوز چیزی پرداخت نکرده اند، زمان دارند تا بررسی کنند که آیا رقابت شما همان چیز را با قیمت کمتری به فروش می رساند یا خیر.منبع

آنها همچنین قادر به پرداخت با کارت هستند، بنابراین تحویل گیرنده خود را به دستگاه کارتخوان مجهز کنید که طیف وسیعی از کارت های موجود و همچنین کیف پول های الکترونیکی را در اختیار دارد.

برخی از مزایای آشکار برای پرداخت نقدی هنگام تحویل وجود دارد:

اگرچه از بسیاری جهات به اندازه پرداخت قبل از تحویل ایده‌آل نیست، اما همچنان بر صورت‌حساب مشتری پس از تحویل و امید به پرداخت به موقع (اگر اصلاً!) ارجحیت دارد. و مطمئناً ترجیح داده می شود که مشتری اصلاً سفارشی انجام ندهد زیرا پول فوری در دسترس ندارد.

در ابتدا مطبوعات این شرکت را متهم کردند از مرده بودن چون خیلی متفاوت بود! اما این به زودی زمانی که شرکت پیشنهاد داد و به وعده های نقدی خود در زمان تحویل عمل کرد، تغییر کرد. محبوبیت آنها به شدت افزایش یافت.