چگونه بهترین ایده را انتخاب کنیم

و با گسترش مداوم بازار امنیت خانه، رشد بلندمدت زیادی وجود دارد که باید منتظر آن بود.

ایده های دراپ شیپی دوربین های امنیتی بی سیم
بازار امنیت خانه در حال رشد است – بنابراین هرگز زمان بهتری برای رها کردن دوربین‌های امنیتی بی‌سیم وجود ندارد.

#4. حامل حیوانات خانگی

به عنوان مثال، سه پایه گوشی هوشمند را در نظر بگیرید – ابزاری که در زمان شروع همه گیری به اوج خود رسید، اما همچنان حاشیه سود متوسط ​​65 درصد و نرخ فروش فوق العاده 75 درصد را ارائه می دهد. یا قاب گوشی – اقلامی با حاشیه 50 درصد و نرخ فروش قوی 65 درصد.

رشد مورد انتظار بازار لوازم جانبی تلفن همراه را به این موارد اضافه کنید – پیش‌بینی می‌شود پیشرفت کند تقریباً 75 میلیارد دلار تا سال 2026 – و صحنه برای بهره مندی دراپ شیپرهای جاه طلب آماده شده است.

سه پایه گوشی هوشمند ایده های dropshipping
برای dropshippers، سه پایه گوشی های هوشمند حاشیه سود بالا و نرخ فروش قابل توجه ارائه می دهد.منبع

با حاشیه سود متوسط ​​60٪ و نرخ فروش بیش از یک سوم (35٪)، تشک های یوگا – همراه با ساق و سایر لوازم مربوط به یوگا – یک مکان عالی برای شروع هستند. و از آنجایی که در حال حاضر چنین فرهنگ خاص و از پیش تثبیت شده ای در مورد یوگا وجود دارد، در حال حاضر یک جایگاه کاملاً مشخص در انتظار شماست. شما فقط باید به آن ضربه بزنید!

ایده های دراپ شیپی تشک یوگا
برای قرار دادن تشک‌های یوگا در dropship، طیف گسترده Alibaba.com آن را به اولین بندر عالی تبدیل می‌کند.

#3. دوربین های امنیتی بی سیم

Namaste! چه خودتان یک یوگی مشتاق باشید و چه نباشید، وقتی تشک های یوگا را به زمین می اندازید، آرامش درونی زیادی برای شما (و کیف پولتان) وجود دارد.

جایگاهی که گزینه های پرسود فراوانی را ارائه می دهد (مثلاً اسباب بازی های سگ دارای حاشیه سود متوسط ​​55 درصد و نرخ فروش 65 درصد است)، لوازم حیوانات خانگی یک سکوی پرشی است که می توانید تازه خود را از آن راه اندازی کنید. خز-) با کسب و کار dropshipping مواجه شد.

ایده های حمل و نقل حیوانات خانگی
حمل‌کننده‌های حیوان خانگی فقط سگ‌های نیش را حمل نمی‌کنند – آنها می‌توانند تجارت dropshipping شما را نیز حمل کنند!

#5. تلفن و لوازم جانبی فنی

جورج اورول را فراموش کنید 1984 – تقریباً سال 2024 است و فرهنگ نظارت بیش از هر زمان دیگری فراگیر شده است. و، در حالی که این قطعاً معایب خود را دارد، فرصت‌هایی را نیز ارائه می‌کند – به ویژه برای dropshippers.

وقتی صحبت از دنیای لوازم جانبی تلفن و فناوری می شود، امکانات برای dropshippers تقریبا بی پایان است.

اگر شما هم مثل ما هستید، شارژرهای USB در دسته بندی قرار می گیرند “چیزهایی که همیشه به آنها نیاز دارم، اما به نظر می رسد هرگز نمی توانم آنها را پیدا کنم.” شارژرهای USB به همان اندازه که به آسانی در اشتباه قرار می گیرند، طیف وسیعی از دستگاه های الکترونیکی را تغذیه می کنند.

یک محصول پرتقاضا با حاشیه های بالا – یک منبع متوسط ​​حاشیه سود شارژر USB را به اندازه 50%، با نرخ فروش 45٪ – این ابزار مفید می تواند مکان مناسبی باشد شارژ کردن کسب و کار جدید dropshipping شما

ایده های ارسال شارژر USB
شارژرهای USB در اشکال و اندازه‌های مختلف و با حاشیه سود وسوسه‌انگیز عرضه می‌شوند.

#2. تشک یوگا

سگ ها ممکن است باشند مال مرد بهترین دوست، اما – حداقل وقتی نوبت به موجودی بانکی شما می رسد – هیچ پولی بهتر از دراپ شیپینگ حمل کننده حیوانات خانگی نیست.

با توجه به SalesHoo، با میانگین حاشیه سود قوی (40٪) و نرخ فروش حتی چشمگیرتر (65٪)، دوربین های امنیتی بی سیم یک ایده تجاری ارزشمند هستند. بزرگنمایی بر.

هنوز در این فکر هستید که چه چیزی بفروشید؟ ناراحت نباش در اینجا پنج ایده برتر کسب و کار dropshipping ما برای سال 2022 آمده است تا به شما الهام بخشد – و تخیل شما را برانگیزد!

#1. شارژرهای USB