چگونه در سال 2023 یکی شویم و درآمد کسب کنیم؟

هنگامی که نمایه خود را تنظیم کردید، باید اطلاعات پرداخت خود را به آمازون بدهید (تا بتوانید کمیسیون خود را دریافت کنید) و همچنین جزئیات مالیات خود را.

همچنین باید در این مرحله اطلاعاتی در مورد نوع محتوایی که ایجاد می کنید و دسته یا محصولاتی که قصد دارید به آنها پیوند دهید را به آمازون ارائه دهید.

مرحله 4: اطلاعات پرداخت و مالیات خود را ارائه دهید

برای تبدیل شدن به یک همکار آمازون، باید قبلاً وب سایت، برنامه یا کانال YouTube خود را راه اندازی کرده باشید.

مرحله 2: از وب سایت Amazon Associates دیدن کنید و روی Sign Up کلیک کنید

اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که منتظر تایید باشید. هنگامی که نمایه Affiliates آمازون شما توسط آمازون تأیید شد، می توانید شروع به ایجاد پیوندهای وابسته و استفاده از آنها در محتوای خود کنید.منبع

تبدیل شدن به یک شرکت وابسته به آمازون یک فرآیند بسیار ساده است و پس از تکمیل، این فرصت را به شما می دهد که درآمد آنلاین قابل توجهی کسب کنید.

مرحله 1: وب سایت، برنامه یا کانال YouTube خود را داشته باشید

در اینجا آمازون از شما می‌خواهد حساب آمازونی را که می‌خواهید به شرکت‌های وابسته خود پیوند دهید، انتخاب کنید و همچنین از شما می‌خواهد که آدرس وب‌سایت، برنامه یا کانال YouTube خود را وارد کنید.

می‌توانید اکنون این کار را انجام دهید یا زمانی که شروع به کسب درآمد کردید، دوباره برگردید و این اطلاعات را در مرحله بعد اضافه کنید.

مرحله 5: منتظر تایید و ایجاد لینک باشید

مشاوره از کارشناسان

نکته برتر! می‌توانید بیش از یک کانال/پلتفرم را به حساب شرکت‌های آمازون خود اضافه کنید. به عنوان مثال، اگر یک وب سایت و یک کانال YouTube دارید، حتما هر دو را اضافه کنید.

به سمت وب سایت وابسته به آمازون و sign up را انتخاب کنید. از شما خواسته می شود که به یک حساب کاربری موجود آمازون وارد شوید یا یک حساب جدید ایجاد کنید.

مرحله 3: اطلاعات شخصی خود را اضافه کنید

مشاوره از کارشناسان

نکته برتر! توصیه می کنیم یک حساب کاربری جدید آمازون برای کسب و کار خود و شرکت های وابسته به آمازون راه اندازی کنید.

آمازون همچنین از شما می‌پرسد که چگونه ترافیک را به کانال/وب‌سایت خود هدایت می‌کنید، مانند بازاریابی ایمیلی، رسانه‌های اجتماعی یا سئو و غیره و همچنین اعداد ترافیک معمولی‌تان.