چگونه مشتریان شما می توانند با کریپتو به شما پرداخت کنند

این مسیر برای مشتریانی که از طریق افزونه مرورگر وب به کیف پول رمزنگاری خود دسترسی دارند، بهترین است. وقتی شخصی این مسیر را انتخاب می‌کند، از او خواسته می‌شود که کیف پول Web3 خود را با کلیک کردن روی دکمه‌ای متصل کند، که کیف پول مرورگر را فراخوانی می‌کند و برای اتصال درخواست مجوز می‌کند.

تصویر نشان می دهد که چگونه پرداخت های رمزنگاری از طریق افزونه مرورگر انجام می شود.  متن تصویر: پرداخت کیف پول رمزنگاری شده از طریق افزونه مرورگر 1. Merchant گزینه های پرداخت رمزنگاری و درخواست اتصال کیف پول مرورگر را ارائه می دهد.  2. مشتری کیف پول مرورگر خود را برای بررسی و مجوز تراکنش در برنامه افزودنی انتخاب می کند.  3. سایت مرچنت دریافت را تایید کرده و خرید را تکمیل می کند.
مراحل دریافت پرداخت های رمزنگاری شده از طریق افزونه مرورگر.

3. پرداخت را تکمیل کرده و تاییدیه دریافت کنید.

کلید عمومی: اساساً، اطلاعاتی که کسی برای ارسال ارز دیجیتال به شما نیاز دارد.

تجربه خاص به پردازشگر پرداخت و کیف پول های درگیر بستگی دارد. بیایید چند مثال را مرور کنیم و در مورد آنچه در هر مرحله برای مشتری شما اتفاق می افتد صحبت کنیم.

1. به یک کیف پول رمزنگاری دارای بودجه دسترسی پیدا کنید

عبارت بذر: فهرستی از ۱۲ تا ۲۴ کلمه که به‌طور تصادفی تولید شده‌اند و به کیف پول Wweb3 دسترسی دارند. این می تواند برای بازیابی دسترسی به کیف پول رمزنگاری استفاده شود. این هرگز نباید با طرف دیگری به اشتراک گذاشته شود.

درباره اینکه چرا زمان شروع پذیرش ارزهای دیجیتال و نحوه انتخاب ارائه دهنده پرداخت ارزهای دیجیتال فرا رسیده است.

پرداخت با کریپتو را بپذیرید

منبع

گزینه های زیادی برای افرادی که خواهان کیف پول رمزنگاری هستند وجود دارد. هر گزینه دارای ویژگی‌ها، مزایا و پشتیبانی از ارزهای دیجیتال، زنجیره‌ها و تجربه‌های پرداخت مختلف است.

کیف پول نگهداری: کلیدهای خصوصی در اختیار شرکت های شخص ثالث است. (به عنوان مثال، Coinbase، OpenNode.)

پرداخت های همتا به همتا

این مسیر برای مشتریانی که کیف پول رمزنگاری خود را به عنوان یک برنامه در تلفن خود دارند، بهترین است. هنگامی که شخصی پرداخت با ارز دیجیتال را انتخاب می کند، یک کد QR به او ارائه می شود که می تواند با ابزاری در برنامه کیف پول رمزنگاری خود اسکن کند.

تصویری که نحوه پرداخت های رمزنگاری شده از طریق کد QR را نشان می دهد.  متن تصویر: پرداخت برنامه کریپتو از طریق کد QR 1. تاجر یک کد QR را هنگام پرداخت ارائه می‌کند.  2. مشتری کد QR را اسکن می کند تا تراکنش را در برنامه رمزنگاری خود بررسی و مجوز دهد.  3. سایت مرچنت دریافت را تایید کرده و خرید را تکمیل می کند.
مراحل دریافت پرداخت های رمزنگاری شده از طریق کد QR.

اتصال کیف پول مرورگر

در این مقاله، ما به شما کمک می کنیم تا تراکنش پرداخت را از دیدگاه مشتریان خود درک کنید. با این دانش، به خوبی مجهز خواهید بود تا فرصت‌هایی را برای افزایش نرخ تبدیل، ارائه پشتیبانی مستقیم، و آموزش مشتریان و مشتریان بالقوه خود پیدا کنید.

بررسی واژگان رمزنگاری

تفاوت زیادی بین مشتری که قبلاً با رمزنگاری آشنایی دارد و آماده انجام تراکنش است و شخصی که قبلاً از رمزنگاری استفاده نکرده است وجود دارد. راه اندازی یک کیف پول رمزنگاری، تامین مالی آن و درک فرآیند تکمیل تراکنش، همگی موانعی برای ورود هستند.

از دیدگاه مشتری، سه مرحله وجود دارد:

  1. به یک کیف پول ارز دیجیتال با بودجه دسترسی پیدا کنید.
  2. کیف پول آنها را وصل کنید.
  3. پرداخت را تکمیل کنید و تاییدیه دریافت کنید.

در ابتدا، بیشتر پرداخت‌های رمزنگاری احتمالاً از سوی کاربران با تجربه‌تر ارزهای دیجیتال انجام می‌شود. با گذشت زمان، انتظار می رود این تعداد به طور قابل توجهی افزایش یابد. بنابراین، اگر فالوورها و مشتریان شما نشان داده اند که به ارزهای دیجیتال علاقه مند هستند، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که آنها را به منابع معتبر هدایت کنید تا بتوانند نحوه پرداخت به شما را به روشی که ترجیح می دهند یاد بگیرند.

مزایای گزینه های پرداخت کریپتو برای مشتریان شما

بنابراین، این مقاله بر معاملات معمولی تجارت الکترونیک با استفاده از ابزارها و خدماتی که به احتمال زیاد توسط کاربران سطح مبتدی و متوسط ​​استفاده می شود، تمرکز دارد.

مروری بر انجام پرداخت رمزنگاری شده

بله، این امکان کاملاً برای شما وجود دارد که بدون نیاز به استفاده از خدمات یا ابزار شخص ثالث، وجوهی را از مشتری دریافت کنید.

این سوال خوبی است! اغلب، این موضوع واقعاً مهم نیست، جدای از هزینه‌هایی که در صورت نیاز به مبادله ارز می‌توانند افزایش پیدا کنند. برخی از پردازشگرهای پرداخت کریپتو گزینه‌های تبادل خودکار را ارائه می‌کنند تا مشتریان بتوانند با یک ارز به شما پرداخت کنند و شما آن را با ارز دیگری دریافت کنید.

بازرگانان می توانند گزینه های پردازش پرداخت کریپتو را که ساده و آشنا هستند انتخاب کنند. از طرف دیگر، مشتریان تجربه پرداخت متفاوتی خواهند داشت.

میلیون‌ها کاربر کریپتو وجود دارند که از قبل آماده، مایل و قادر به پرداخت با کریپتو هستند. در حالی که گزینه‌های پرداخت کریپتو آسان‌تر و ساده‌تر می‌شوند، هنوز برای بازرگانان مهم است که تجربیات مشتریان و پیامدهای تصمیم‌هایشان را درک کنند تا از این فرصت رشد جدید حداکثر استفاده را ببرند.