چگونه نرخ باز شدن ایمیل را در سال 2022 افزایش دهیم

یکی از اولین چیزهایی که مشترکین شما به دنبال آن خواهند بود این است که آیا ایمیل به آنها مربوط است یا خیر. اگر اینطور نباشد، بعید است که آن را باز کنند. برای افزایش ارتباط کمپین های ایمیلی خود، توصیه می کنیم داده های خود را تقسیم بندی کنید تا بتوانید ایمیل ها را بر اساس موارد زیر شخصی کنید:

  • نقش یا عنوان شغلی
  • جمعیت شناختی
  • مرحله در چرخه فروش
  • میانگین ارزش سفارش
  • زمان در لیست ایمیل

در نهایت، شما می توانید استفاده کنید تقسیم بندی رفتاری برای هدف قرار دادن مشترکین بسته به نحوه رفتار آنها در وب سایت شما. به عنوان مثال، می توانید زمانی که مشترکین از صفحه خاصی در وب سایت شما بازدید می کنند، یک ایمیل ارسال کنید.

ایمیل نرخ باز کردن محل تقسیم بندی نمونه pomelo
Pomelo Travel از تقسیم بندی برای ارسال معاملات پرواز مشترکین از شهرهای اصلی خود استفاده می کند.منبع لیر دریافتند که 39٪ از مشاغلی که لیست های ایمیل خود را تقسیم بندی کرده اند، نرخ باز بالاتری را تجربه کرده اند، 28٪ نرخ لغو اشتراک کمتری را تجربه کرده اند، و 24٪ تحویل بهتر و درآمد بیشتری را تجربه کرده اند:

نحوه افزایش نرخ باز شدن ایمیل به عنوان مثال نمودار تقسیم بندی lyris
Lyris کشف کرد که 39٪ از مشاغلی که لیست ایمیل خود را بخش بندی می کنند، نرخ باز شدن را افزایش می دهند.
همچنین می توانید داده های خود را با گروه بندی مشترکین خود در دسته های مختلف تقسیم بندی کنید. به عنوان مثال، می توانید آنها را بر اساس نقاط درد، خواسته ها، دوست داشتن ها و ناپسندهای مشابه گروه بندی کنید.