چگونه کسب و کار آنلاین شما در سال 2022 سود می برد؟

صدای جینگل پنج نت اینتل برای انتقال سه ارزش اصلی ایجاد شد: نوآوری، اعتماد و قابلیت اطمینان. آیا موفق می شود؟منبع

اسکرین شات برند MGM Sonic

شناسه HBO به ما اطلاع می‌دهد که در شرف لذت هستیم. این تضمین می‌کند که می‌دانیم در HBO هستیم و آن را به خاطر می‌سپاریم – و تقریباً مطمئناً برای اطلاعات بیشتر باز خواهیم گشت.

اسکرین شات برند HBO Sonic

برای انتقال اعتماد طراحی شده استنوآوری و قابلیت اطمینان، آهنگ اینتل – که در انتهای هر تبلیغ پخش می‌شود و به «bong BONG bong BONG» می‌رود – طوری طراحی شده است که چهار هجای «Intel Inside» را که با صدای بلند خوانده می‌شوند منعکس کند.

غرش شیر MGM از سال 1924 فیلم‌های این استودیو بزرگ را معرفی کرده است و آن را به یکی از قدیمی‌ترین نمونه‌های صوتی موجود تبدیل کرده است.

#3. اینتل

اگر تا به حال برنامه ای را در HBO تماشا کرده باشید، این یکی خواهد بود فوق العاده آشنا این شناسه HBO – صدای کوک شدن یک تلویزیون قدیمی و به دنبال آن “آههههههه” – قبل از هر برنامه ای در شبکه کابلی پریمیوم پخش می شود.

بیایید کاوش کنیم.

#1. HBO

چهار دهه پس از ایجاد آن، صدای جرنگ هنوز هم قوی است، و هنوز هم بسیار مترادف با نام تجاری است – گواهی بر قدرت ماندگار برندسازی موثر صوتی.

چه در تئاتر باشیم و چه در شب فیلم خانوادگی در لانه غوطه وریم، آن غرش عمیق و پر رونق به ما این امکان را می دهد که بدانیم ساعت ها سرگرم هستیم – و فرار خالص.

برای بسیاری از طرفداران برنامه های HBO – Game of Thrones، The Sopranos، The Wire – این قطعه از نام تجاری زیبای سونیک پاسخ تقریباً پاولویی را ایجاد می کند، و ما انتظار داریم که بلافاصله بعد از آن تم آغازین نمایش مورد علاقه خود را بشنویم (نویسنده این شامل!).

اگر در دهه 90 یک کامپیوتر داشتید، شانس زیادی وجود دارد جینگل پنج نت اینتل در حال حاضر به طور نوستالژیک در مغز شما طنین انداز است.

کار بر روی طول موج مشابه با شناسه HBO فوق الذکر (به غیر از Netflix نمادین)تا دومم”)، غرش شیر لئو تقریباً 100 سال است که صحنه را برای بینندگان منتظر آماده کرده است.

آماده برای دیدن (یا، باید بگوییم، شنیدن!) چند نمونه از برندسازی سونیک در عمل؟

فرقی نمی‌کند برای تماشای فیلم قدیمی جیمز باند مستقر شوید یا از یک فیلم لذت ببرید راکی ماراتن فیلم، غرش شیر MGM مطمئنا حال و هوای شما را ایجاد می کند.

اسکرین شات برند اینتل سونیک

شناسه HBO، که در ابتدای هر قسمت یا فیلمی که در شبکه کابلی برتر ظاهر می‌شود پخش می‌شود، نشانی از کیفیت است.

#2. MGM