چگونه یک ایمیل تجاری رایگان دریافت کنیم

به دلیل محبوبیت گسترده Gmail، ممکن است برای یافتن نام کاربری در دسترس که دقیقاً با نام کسب و کار شما مطابقت داشته باشد دچار مشکل شوید – به این معنی که باید با آن خلاق باشید که ممکن است ایده آل نباشد.

مایکروسافت در مورد ابزارهای تجاری یک نام قابل اعتماد است و آنها را به گزینه ای عالی برای ایمیل تجاری تبدیل می کند.

اگرچه مجموعه ابزارهای تجاری مایکروسافت (Office 365) کاملاً به صورت اشتراک در دسترس است، می توانید از طریق Microsoft Outlook برای یک حساب ایمیل رایگان ثبت نام کنید. این کار را با دنبال کردن مراحل زیر انجام دهید:

 1. برای ثبت نام برای یک حساب کاربری به وب سایت آن پیمایش کنید
 2. یک نام کاربری در دسترس پیدا کنید
 1. رمز عبور ایجاد کنید
 1. مشخصات شخصی خود را وارد کنید
 1. محل و تاریخ تولد خود را وارد کنید
 1. خودت را تایید کن
 2. شما آماده استفاده از ایمیل خود هستید!
ProtonMail یکی دیگر از ارائه دهندگان ایمیل است که برای نیازهای ایمیل تجاری شما ارزش در نظر گرفتن دارد. اگر می‌خواهید یک حساب تجاری اختصاصی داشته باشید، باید پول بپردازید، اما می‌توانید یک ایمیل «شخصی» ایجاد کنید و به صورت رایگان از آن برای کسب و کار خود استفاده کنید. این یک نام کاربری و صندوق ورودی اختصاصی برای شما فراهم می کند. برای ثبت نام به سادگی این مراحل را دنبال کنید:

 1. برای ثبت نام برای یک حساب ایمیل رایگان انتخاب کنید
 2. یک نام کاربری و رمز عبور انتخاب کنید
 1. خودت را تایید کن

همانطور که در بالا ذکر شد، برای دسترسی به مجموعه کامل ابزارهای مایکروسافت و اتصال ایمیل خود به دامنه خود، باید برای یک حساب تجاری اختصاصی ثبت نام کنید. این از 6 دلار برای هر کاربر در ماه شروع می شود.

GMX Mail

گزینه نهایی ما برای ایمیل تجاری رایگان، ایمیل GMX است. برخلاف سایرین در این لیست، GMX گزینه پولی را ارائه نمی دهد. در عوض، یک پلتفرم ایمیل ساده ارائه می دهد و از فروش تبلیغات سود می برد.

در این بخش بعدی، برخی از بهترین گزینه های موجود در بازار را بررسی می کنیم و برخی از نکات مثبت و منفی هر کدام را برجسته می کنیم.

Google Workspace (G Suite سابق)

برای اتصال دامنه و دسترسی به ویژگی‌های تجاری پیشرفته پروتون، باید در یک طرح تجاری مشترک شوید (از 6.99 دلار در ماه شروع می‌شود).

Microsoft Outlook

Zoho Mail تحت برخی شرایط به کاربران یک طرح “برای همیشه رایگان” ارائه می دهد. این گزینه 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی برای هر کاربر، دسترسی به وب/برنامه و میزبانی ایمیل برای یک دامنه را در اختیار کاربران قرار می دهد.

همه حساب‌های ایمیل تجاری رایگان یکسان ایجاد نمی‌شوند. یا دقیق تر، همه حساب های ایمیل تجاری رایگان نیازهای شما را در یک سطح برآورده نمی کنند.

2. طرح رایگان را انتخاب کنید

[businessusername]@gmail.com

ثبت نام ساده است:

 1. به صفحه ثبت نام بروید
 2. یک نام کاربری انتخاب کنید و مشخصات خود را وارد کنید
 1. روی «اکنون یک حساب ایمیل بسازید» کلیک کنید
 2. شما آماده رفتن هستیدمنبع

اگرچه دیگر گزینه رایگان برای Google Workplace (مجموعه ابزارهای اختصاصی گوگل از جمله ایمیل) وجود ندارد، کسب و کارها همچنان می توانند یک آدرس ایمیل رایگان تحت ابزار ایمیل عمومی Gmail گوگل ایجاد کنند. این به شما فرصتی برای ایجاد یک ایمیل با استفاده از فرمت زیر می دهد:

4. آماده رفتن هستید.

3. مشخصات شخصی خود را پر کنید و یک نام کاربری ایجاد کنید

با یک حساب GMX، شما دریافت می کنید:

 • یک حساب ایمیل رایگان
 • پیوست های بزرگ تا 50 مگابایت
 • حداکثر 10 آدرس مستعار

برای دریافت ایمیل متصل به دامنه اختصاصی خود (همراه با سایر ابزارهای Google Workplace)، باید در Google Workplace ثبت نام کنید که از 5 دلار برای هر کاربر در ماه شروع می شود.

Zoho Mail

ثبت نام در Gmail ساده است:

 1. مشخصات شخصی خود را وارد کنید و یک نام کاربری انتخاب کنید
 1. تنظیمات شخصی سازی خود را انتخاب کنید
 1. با شرایط حفظ حریم خصوصی موافقت کنید
 2. شما خوب هستید که بروید!

همانطور که تجارت شما رشد می کند، باید هزینه اشتراک Zoho Mail را بپردازید – این فقط برای حساب هایی با حداکثر پنج کاربر رایگان است. هنگامی که کاربر ششم را به حساب خود اضافه کردید، باید برای همه کاربران هزینه عضویت بپردازید. اشتراک ها از فقط 1 دلار برای هر کاربر در ماه شروع می شود که به طور قابل توجهی ارزان تر از Google Workspace است.

پروتون میل

برای شروع، به سادگی مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به صفحه ثبت نام Zoho Mail بروید

4. اطلاعات تماس خود را وارد کنید (اختیاری)

 1. شروع به استفاده از ProtonMail خود کنید

Google برای همه چیزهای اینترنتی – از جمله ایمیل‌های تجاری – راهی است.