چگونه یک حسابرسی CRO برای وب سایت خود در 10 مرحله انجام دهید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمایش وب‌سایت خود در دستگاه‌هایی به غیر از رایانه‌های رومیزی، راهنمای ما برای سازگاری بیشتر وب‌سایت خود با موبایل را بررسی کنید.

رندر موبایل صفحه سازندگان وب سایت WBE
برای مشاهده سریع نحوه نمایش ویژگی ها و عملکردهای وب سایت خود در تلفن همراه، روی «Inspect» کلیک راست کرده و نماد کوچکی را که شبیه یک دستگاه هوشمند است، بزنید. در اینجا نحوه نمایش صفحه سازندگان وب سایت پرچمدار ما در تلفن همراه آمده است – نه خیلی کهنه، درست است؟منبع

و اگر شما حضار دستگاه های تلفن همراه را نادیده نمی گیرد، همچنین نباید حسابرسی CRO شما را نادیده بگیرد. بنابراین، حتماً واکنش‌پذیری وب‌سایت خود را ارزیابی کنید و تجربه کاربری آن را در تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها – نه فقط در رایانه‌های رومیزی، ارزیابی کنید. با ویژگی ها و قابلیت های خاص موبایل وب سایت خود آشنا شوید: مشاهده آنها از طریق یک لنز متمرکز بر تبدیل برای درک تأثیر (مثبت یا منفی) آنها بر نرخ تبدیل وب سایت شما.

تقریبا نصف (46%) از همه آمریکایی ها هر روز پنج تا شش ساعت را با تلفن های خود می گذرانند. این بدان معناست که اگر آنها محتوای وب سایت شما را می خوانند، به احتمال زیاد این کار را از رایانه رومیزی انجام نمی دهند – بلکه از یک دستگاه تلفن همراه.