کسب و کار بمب حمام | نحوه فروش آنلاین بمب حمام در سال 2022

برای کسانی که نمی خواهند در رنگین کمانی از برق و حباب حمام کنند، می توانند بمب های کلاسیک حمام توپی را نیز تهیه کنند که به سادگی به آب بو یا روغن های مرطوب کننده اضافه می کنند.

بمب حمام کریستالی

بمب حمام کریستالی
بمب های حمام کریستالی به خط تولید شما حس لوکسی می بخشد.

نه تنها آنها اغلب به عنوان ارائه مزایای معنوی مختلف مانند دفع ارواح شیطانی و ایجاد حس آرامش به بازار عرضه می شوند، بلکه افزودن کریستال ها به بمب های حمام نیز آنها را به محصولی چشم نواز برای فروشگاه آنلاین شما تبدیل می کند.

بمب حمام شکل و مضمون

سرسبز
LUSH یکی از بزرگترین و محبوب ترین خرده فروشان آنلاین برای بمب های حمام شکل و مضمون از جمله این بمب سرگرم کننده الهام گرفته از گاو است!

انواع اصلی بمب های حمام که می توانید برای فروش انتخاب کنید عبارتند از:

بمب حمام توپ کلاسیک

بمب حمام توپ کلاسیک
بمب های کلاسیک حمام توپ هنوز هم می توانند سرگرم کننده و منحصر به فرد باشند، مانند این بمب های توپ تنیس که در آمازون موجود است.

بمب‌های حمام آروماتراپی اغلب به عنوان دارویی طبقه‌بندی می‌شوند، به این معنی که قبل از فروش آنلاین باید اطمینان حاصل کنید که توسط نهادهای حاکم صحیح تأیید شده‌اند.

بمب‌های سنتی و معروف‌ترین بمب‌های حمام، بمب‌های کلاسیک حمام توپی هستند که شکل کروی دارند.

بمب های حمام جواهر در بازار زنان 16-25 به طور فزاینده ای محبوب می شوند و بمب های حمامی هستند که وقتی به آب اضافه می شوند، جواهری داخل آن نمایان می شود.

اگر از دنیای بمب های حمام اطلاعی ندارید، ممکن است تعجب کنید که بدانید انواع مختلفی از بمب های حمام وجود دارد که می توانید برای فروشگاه آنلاین خود انتخاب کنید.

معمولاً بمب‌های حمام به عنوان یک کالای آرایشی طبقه‌بندی می‌شوند، اما اگر ادعا می‌کنید که بمب‌های حمام شما فواید دارویی دارند – مانند کاهش کمردرد یا کمک به میگرن – پس باید مطمئن شوید که آنها مورد تایید FDA هستند.

همچنین قوانین و مقررات مختلفی وجود دارد که باید برای فروش اقلام دارویی بسته به ایالت و کشور خود از آنها پیروی کنید، بنابراین حتماً با مقررات دولت محلی آشنا شوید.

یک راه عالی برای افزودن حس تجمل و هیجان به زمان حمام، زمانی که مشتریان شما یک بمب حمام جواهری را به حمام خود اضافه می کنند، نه تنها رنگ و بوی آب را تغییر می دهند، بلکه از جواهری مرموز نیز رونمایی می کنند. به شکل حلقهمنبع

شما می توانید اشکال منحصر به فرد مانند قلب، حیوانات یا دونات را انتخاب کنید، رنگ های خود را انتخاب کنید و سفارشی سازی منحصر به فرد مانند نام ها و الگوهای شخصی را اضافه کنید.

بمب حمام آروماتراپی

بمب های حمام آروماتراپی
برای افزایش سود و آسان‌تر کردن بسته‌بندی، می‌توانید چند بسته از بمب‌های حمام آروماتراپی ایجاد کنید.

اغلب آنها در مجموعه ای از رنگ ها و رایحه ها هستند و حمام شما را از خسته کننده به پر از حباب، رنگ و حتی زرق و برق تبدیل می کنند.

یکی از بزرگترین مزایای فروش آنلاین بمب حمام این است که می توان آنها را تقریباً به هر شکل ممکن سفارشی کرد، به همین دلیل است که بمب های حمام شکل و تم بسیار محبوب شده اند.

بمب های حمام معمولاً در دو دسته مختلف قرار می گیرند: آرایشی و دارویی.

بمب های حمام کریستالی به شما این امکان را می دهد که رایحه و رنگ بمب حمام را با خواص درمانی کریستال ها ترکیب کنید.

بمب‌های حمام آروماتراپی که معمولاً مملو از روغن‌های ضروری هستند، برای هدف قرار دادن مشکلات جسمی و روحی مانند استرس، بی‌خوابی و خشکی پوست استفاده می‌شوند.

بمب حمام جواهر

بمب حمام جواهر
ارائه انواع مختلف جواهرات در داخل بمب های حمام به مشتریان این شانس را می دهد که همه آنها را جمع آوری کنند.