کمک به مردان برای ورود به مد

ما با مگان، که خود را به عنوان یک بنیانگذار غیر فنی طبقه بندی می کند، به گفتگو نشستیم تا درباره داستان کارآفرینی او و اینکه چرا وردپرس و ووکامرس برای برآورده کردن چشم انداز او بسیار مناسب هستند، بیشتر بدانیم.

س: کمی از پیشینه خود برایمان بگویید.

با WooCommerce، ما به راحتی توانسته ایم پیشنهادات خود را نیز گسترش دهیم. به عنوان مثال، ما اکنون از یک افزونه کارت هدیه استفاده می کنیم. بنابراین اکنون می توانید گزینه Refresh یا Reboot را برای خود یا شخص دیگری خریداری کنید.

با این حال، از نظر دیگر، اصلاً تعجب آور نیست. منظورم این است که شما فقط می توانید چند روز متوالی با شلوار پیژامه خود در خانه کار کنید، درست است؟

س: آیا شاهد افزایش درآمد شرکت‌های وابسته به دلیل افزایش بخش خدمات بوده‌اید؟

با استفاده از وردپرس، حداقل توانستم این بهانه را برای عدم توانایی در یک سرمایه گذاری کارآفرینی جدید از بین ببرم. شروع با وردپرس واقعاً به من کمک کرد تا احساس کنم می توانم آن قسمت را بفهمم.

س: شما مدت زیادی است که به طور خاص در مورد سبک می نویسید. اگر به زمانی فکر کنید که اولین بار Style Girlfriend را آنلاین کردید، وبلاگ نویسی چه حسی داشت؟

اخیراً، Style Girlfriend از یک پلتفرم فقط محتوا برای اضافه کردن خدمات استایل شخصی برای مردان، با پشتیبانی از WooCommerce، تغییر مکان داده است. در حالی که پست‌های وبلاگ هنوز محرک درآمد قابل توجهی هستند، اما اکنون به عنوان ابزار بازاریابی اولیه برای ارائه خدمات با رشد سریع عمل می‌کنند.

تا زمانی که اتصال وای فای داشته باشم، می توانم کامپیوترم را باز کنم و سر کار باشم، و همچنین تمام اعضای تیم ما از راه دور هستند. با این حال، من روابطی را که دارم بدون ایجاد آنها در نیویورک نخواهم داشت.

برای بهتر یا بدتر؟ من یک خواننده توییتر بسیار فعال هستم، به خصوص در مورد موضوعات بازاریابی. من می توانم به نوعی منفعلانه یاد بگیرم بدون اینکه لزوماً بیرون بروم و در وبلاگ باشم. من لزوماً «بهترین روش‌ها برای صفحات فرود» را گوگل نمی‌کنم، زیرا قبلاً آن منابع را در توییتر کشف کرده‌ام.

ظاهر خوب نباید باشد.

زندگی پیچیده است.

دیدن این رشد، به خصوص در طول همه گیری همه گیر، دلگرم کننده بود، زیرا اینطور بود که چه کسی در حال حاضر به آنچه که می پوشد اهمیت می دهد؟

او بعداً محتوا را به سایت خود منتقل کرد – ابتدا توسط Tumblr، اما بعداً توسط WordPress – جایی که کتابخانه محتوا همچنان خوانندگان گسترده‌ای را از سراسر جهان جذب می‌کرد.

بنابراین، گفتن اینکه من می‌توانم از هر جایی کار کنم دشوار است، زیرا بدون ساختن آن در شهر، کسب‌وکاری که دارم را نخواهم داشت.

س: آینده Style Girlfriend چیست؟

من می‌خواهم آن‌ها بفهمند که ارائه خدمات چیست: اینکه ما سبک شخصی مردانه را انجام می‌دهیم و این کار را به صورت مجازی انجام می‌دهیم.

WooCommerce اکیداً توسط توسعه دهنده ما توصیه شد که در درجه اول با وردپرس کار می کند. ما به Shopify نگاه کردیم، اما من نمی‌خواستم نوار اسکاچ را زیاد با هم شروع کنم. من ترجیح می دهم همه چیز را در یک داشبورد قرار دهم. من سعی می‌کردم این فناوری را برای کسی مثل من که یک بنیان‌گذار غیر فنی است، ساده نگه دارم.

در حال حاضر، تمرکز ما این است که یک دور اولیه از بودجه را جمع آوری کنیم و به رشد Style Girlfriend در WooCommerce ادامه دهیم.

عمدتاً این نفس شکننده خودم بود که من را برای مدت طولانی از تغییر شغل باز داشت. این کاملاً فناوری نبود، اگرچه من نگران بودم که ناتوانی من در کدنویسی مانعی برای ایجاد این نوع وبلاگ و وب سایت باشد.

Style Girlfriend که اکنون یک شرکت جوان پرجنب‌وجوش با هفت استایلیست و پنج نویسنده است، در حال کار بر روی اولین دور اولیه سرمایه‌گذاری خود است. این به عنوان یک ستون هفتگی نوشته شده توسط بنیانگذار مگان کالینز شروع شد که در وب سایت یکی از دوستان ارسال شد. این ستون به سرعت در میان مخاطبان گسترده طنین انداز شد و حتی در سطح ملی توسط یک روزنامه زنجیره ای منتشر شد.

برای کسی که برای خدمات یک ظاهر طراحی شده پول پرداخت کرده است، و یک طرح خرید به معنای واقعی کلمه برای آنها ایجاد شده است، نرخ تبدیل به طور قابل توجهی بیشتر از بازدیدکنندگانی است که فقط در یک پست وبلاگ قرار می گیرند.

مدل دادن به ژاکت به روش های مختلف

این یک پاسخ دشوار است زیرا از نظر فنی، من می توانم از هر جایی کار کنم. در حال حاضر من زمان زیادی را در ایالت خود در ویسکانسین می گذرانم.

ما همچنین در حال حاضر اضافه شده است WP وابسته افزونه زیرا ما در حال ایجاد یک برنامه وابسته برای ارجاع هستیم.

س: با فکر کردن به طراحی سایت، آیا چیز خاصی وجود داشت که در تلاش بودید انجام دهید؟

مشتریان Style Girlfriend مردان متوسطی هستند که می خواهند با استفاده از دیدگاهی دوستانه و زنانه با سبک ها و رفتارهایی که زنان امروزی جذب آنها می شوند، ارتباط بهتری برقرار کنند.

من هم می گیرم خبرنامه نیک شارما هر یکشنبه، و نکاتی که او به اشتراک می گذارد واقعا مفید بوده است.

س: شما از تمام محتوای خود درآمد کسب می کنید، اما اکنون خدمات استایل شخصی را نیز ارائه می دهید. چگونه آن برای کسب و کار شما خراب می شود؟

اکنون ما از WooCommerce برای دو سرویس سبک آنلاین خود استفاده می کنیم. یکی از آنها Wardrobe Refresh است که شامل تماس ویدیویی 1 به 1 با یک آرایشگر، یک لیست خرید 5 تکه و الهام از لباس است، و مرحله بعدی Wardrobe Reboot است که قوی تر است و دارای 12 قطعه است. لیست خرید و جهت خاص لباس از آرایشگر شما.

س: زمانی که شما یک پلتفرم تجارت الکترونیک را انتخاب می کردید، آیا WooCommerce یک انتخاب واضح به نظر می رسید؟ مانند، “من در حال حاضر در وردپرس هستم، بنابراین از WooCommerce استفاده خواهم کرد؟”

وردپرس و ووکامرس بهترین تطابق برای فروشگاه های تجارت الکترونیک محتوا محور هستند. مگان بدون پیش‌زمینه‌ای در فناوری، از این قدرت استفاده کرد تا کسب‌وکار خود را توسعه دهد و با ارائه موفقیت‌آمیز خدمات جدید سازگار شود.

نگاهی بیندازید که چگونه سایر برندهای مد از WooCommerce برای ایجاد تجارت خود استفاده کرده اندمنبع

و در مورد طرف تیمم فکر می کنم – می خواستم به روز رسانی محصولات برای ما بسیار ساده باشد، و همینطور است.

س: به نظر شما مهمترین چیزی که بازدیدکنندگان برای اولین بار به سایت می آیند چیست؟

برای صفحه فروشگاه، جایی که ما موارد دلخواه ماهانه را به اشتراک می گذاریم که کاربران می توانند برای خرید از یک برند یا خرده فروش روی آن کلیک کنند، من واقعاً می خواستم از یک سایت تجارت الکترونیک زیبا تقلید کنم. من می خواستم کاربر احساس کند، وای، این دقیقاً مانند خرید در نوردستروم یا آقای پورتر است. مردم می‌توانند به سرعت مرور کنند، زیرا زمانی که ماوس را روی یک محصول می‌چرخانید، یک پوشش خوب وجود دارد – نام تجاری، نام محصول، مواردی از این قبیل را نشان می‌دهد.

محصولات موجود برای خرید

در حال حاضر، محتوای وبلاگ ما هنوز منبع اصلی ترافیک ما است و بازاریابی وابسته عامل اصلی درآمد ما است. اما هم با مشارکت برند و هم با خدمات جدیدمان کشش زیادی را شاهد هستیم.

من Style Girlfriend را در Tumblr راه‌اندازی کردم، اما به سرعت متوجه شدم که نمی‌توانم بسیاری از کارهایی را انجام دهم – به خصوص در مورد سئو – که واقعاً می‌خواستم. بنابراین ما به وردپرس رفتیم.

وقتی از تبلیغات بیرون آمدم و شروع به وبلاگ نویسی کردم، این احساس که ناگهان “اجازه” یافتم کارم را در افکار و کلمات خودم به اشتراک بگذارم ترسناک بود.

آنها معتقدند که ظاهر خوب نباید فقط برای مردان باشد شکم شش تکه و آمکس مشکی.

خوب بهترین تجربه زمانی است که کاملاً بدون اصطکاک باشد که ما به سختی به آن فکر می کنیم. اما هنوز هم احساس شگفت انگیزی است که وقتی شخصی خرید می کند به شما اطلاع داده شود. خوب است بدانید که همه چیز در پس‌زمینه کار می‌کند و روند آن‌طور که می‌خواهید پیش می‌رود.

س: مکان هایی که برای تحقیق در مورد بازاریابی و تجارت الکترونیک می روید چیست؟