کم کد بدون کد | چیست و چگونه از آن استفاده کنیم 2022

Knack یک ابزار بدون کد است که به شما امکان می دهد برنامه های تجاری را به سرعت بسازید. Knack به شما امکان می دهد تمام داده های خود را به یک پایگاه داده آنلاین تبدیل کنید.

Knack low code بدون ابزار کد
Knack ایجاد برنامه های تجاری بدون هیچ کدی را آسان می کند.
این ابزارها وظایف توسعه را به کاربران غیر توسعه‌دهنده واگذار می‌کنند و ابزارهای بدون کد کم کد نیز به همین ترتیب کار می‌کنند.

Visual LANSA یک پلت فرم عالی با کد کم است که کد نویسی سنتی را با ویژگی های کم کد برای ایجاد برنامه های دسکتاپ و وب ترکیب می کند.

ویژوال LANSA با کد کم بدون ابزار کد
Visual LANSA یک پلت فرم ترکیبی کم کد محبوب است.

رابط کاربری آسان برای پیمایش به شما امکان می دهد برنامه ها را بسازید و عناصری مانند آرم و رنگ را سفارشی کنید.

حباب

می‌توانید برنامه‌های جدید ایجاد کنید و برنامه‌های موجود را که به زبان‌های کد دیگر نوشته شده‌اند به سرعت و به آسانی انتقال دهید.

مهارت

با محبوبیت روزافزون کد کم و عدم توسعه کد، ابزارها و پلتفرم های بیشتری در دسترس کاربران قرار می گیرند. برخی از بهترین ابزارها عبارتند از:

راه اندازی بصری

پلتفرم‌های بدون کد کم کد از ابزارهای موجود RAD (توسعه سریع برنامه‌ها) که احتمالاً قبلاً از آنها استفاده می‌کنید، مانند اکسل و اکسس، ناشی می‌شوند.

Bubble یک پلت فرم بدون کد فوق العاده ساده است. سیستم کشیدن و رها کردن آن به شما کنترل کاملی بر ظاهر برنامه شما می‌دهد، در حالی که آموزش‌های ویدیویی گسترده این پلتفرم در یوتیوب، دستیابی به ابزار را برای همه آسان می‌کند.

حباب کم کد بدون ابزار کد
حباب یکی دیگر از پلتفرم های کشیدن و رها کردن عالی است که برای توسعه برنامه ها نیازی به کد ندارد.منبع

با این حال، کد کم و بدون ابزار توسعه کد، این کار را یک قدم جلوتر می‌برد، زیرا کاربران می‌توانند دستکاری ویژگی های کشیدن و رها کردن، به این معنی که آنها نیازی به دانش خود ابزار ندارند. ابزارها بصری هستند تا فنی.