کناف سقف ؛ کاربردها و مزایای آن نسبت به روش‌های سنتی کوئیک سازه

فعالیت خانه طرح در زمینه تولید محتوای معماری و دکوراسیون داخلی است . مطالب وب سایت ، حاصل تلاش نویسندگان و مترجمان خانه طرح است. ما حامی همایش های ملی و بین المللی در جهت رشد و توسعه علمی کشور هستیم. همچنین خدمات تخصصی را در زمینه طراحی ارائه می دهیم که این خدمات در هرکجا که باشید قابل دسترس است. فرم درخواست خدمات را پر کنید و از 5 دقیقه مشاوره رایگان استفاده نمایید.

قیمت دیوار کناف چقدر است؟

برای اجرای سقف کاذب با پانل های گچی نیاز به زیرسازی با استفاده از پروفیل های کناف داریم. در حالت تیپ B که مناسب فضاهای کمتر از ۱۰ متر میباشد پروفیل های F47 فقط در یک جهت نصب میشوند و سپس پانل به آن پیچ میشود. سقف های کاذب روشی نوین برای پوشاندن عیوب سقف اصلی، تغییر دکوراسیون ، نورپردازی های لوکس و … است که امروزه متریال های زیادی برای اجرای ان وجود دارد. سرویس های بهداشتی به دلیل برخی از ویژگی ها با بقیه فضاهای خانه متفاوت است. اغلب هیچ منبع نور طبیعی ندارد، بنابراین هنگام انتخاب یک سیستم نور مصنوعی نیاز به رویکرد دقیق تری دارد.

در ادامه این مطلب از ساختمانچی با ما همراه باشید تا با ویژگی ها، مزایا و کاربرد آن بیش تر آشنا شوید. از همه مهم تر اینکه صفحات کناف محدودیت ندارند و می توان هر طرحی را با آن ها اجرا کرد. قابلیت مهم دیگر، رنگ پذیری آن است به صورتی که شما می توانید رنگ دلخواه خود را بر روی سقف کناف پیاده کنید.

کناف سقف ؛ کاربردها و مزایای آن نسبت به روش‌های سنتی کوئیک سازه

بسیاری از مخاطبین سقف کاذب، جنس خام را با مشاوره های قبلی و راهنمایی های دریافت شده، مستقیما از بازار تهیه کرده و میتوانند از خدمات نصب تیم های مجرب ما بصورت مجزا بهره مند شوند. با توجه به نوع کاربری و جنس سقف، قیمت گذاری می شوند.سازه استیل نیز به مترطول محاسبه و قیمت گذاری می شود. گروه طراحی و دکوراسیون “سمیران” با داشتن کارشناسان طراحی ، مشاوره و تیم های فنی نصب مجرب و کاردیده آماده ارائه خدمات خود به شما عزیزان در سراسر کشور می باشد. سقف کاذب / دیوار کاذب به خوبی فضا را ضد صداهای مزاحم (آکوستیک کردن) میکند. عمر و زیبایی این سازه ها معمولا بین ۷-۹ سال در نظر گرفته میشود و بعد از آن نیاز به تغییرات دارند. در برخی شرکتها و منازل پس از گذشت چند سال ، سلیقه ها برای ایجاد فضایی جدیدتر ایجاب میکند که طراحی سقف تغییر نماید.

معرفی مزایا و کاربرد سقف کناف در محیط های مختلف

در صورتیکه طراحی کناف سقف مد نظر شما باشد متناسب با طراحی داخلی قیمت تعیین میشود. اما در صورتیکه طراحی دکور کناف مد نظر باشد معمولاً بصورت رایگان انجام خواهد شد و در صورت اجرای کنافکاری هزینه ای بابت طراحی گرفته نخواهد شد. شرکت کناف علاوه بر سقف کاذب تولیدات بر پایه گچ دیگری هم دارد که کناف دیوار از مشهور ترین آنهاست. کناف دیوار همان ساختار پانل گچی کناف را دارد و به عنوان دیوار جدا کننده فضای داخلی سازه استفاده می شود. نازک کاری دیوارها در سازه های جدید، بازسازی و بهسازی ساختمان های قدیمی، عایق کاری صوتی و حرارتی دیوارهای خارجی سازه برخی از کاربرد های کناف دیوار است. سقف کاذب کناف مشبک اما از شبکه سازه های سپری تی شکل و تایل های گچی ساخته می شود.

قطعات بکاررفته در سقف کناف

دراین قسمت ایده ها و طرح های زیبایی از طراحی سقف را مشاهده می سقف کناف کنید . مدل کناف سقف منزل ایرانی که از هالوژن های متعدد به شکل ستاره مانند استفاده کرده است. از جمله طراحی هایی که می توان از سقف در آن استفاده کرد، سرویس بهداشتی می باشد. از سقف در قسمت هایی که از آن استفاده می شود، گزینه ای بسیار مناسب برای انتخاب می باشد. این سقف‌ها از سقف‌های معمولی قرار دارند و از این رو می‌توانند لوله‌های کاری انجام شده در سقف را بپوشانند. سقف‌های کناف بسیار سبک هستند و به‌ همین دلیل به سقف و بنا فشاری وارد نمی‌کنند.

  • گروه ساختمانی سیمرغ برای تکمیل کادر کنافکار خود نسبت به استخدام افراد متخصص و متعهد اقدام میکند.
  • سقف کاذب گریلیوم را توسط مفتول و یا زنجیر به قسمت سقف اصلی وصل می کنند.
  • هوم سرویز یک حلقه ارتباطی مناسب و مورد اطمینان بین مشتریان و متخصصان متعهد و حرفه ای است.