کپی کردن یک صفحه یا پست وردپرس: آموزش دقیق

گزینه “Clone” به شما این امکان را می دهد که فوراً یک کپی از یک نشریه ایجاد کنید، کپی به طور پیش فرض وضعیت “پیش نویس” را دارد.

Yoast Duplicate Post در نهایت به شما پیشنهاد می کند که نسخه جدید و قدیمی مقاله خود را با هم مقایسه کنید و انتشار مجدد را تأیید کنید.

اگر می‌خواهید یک صفحه یا مقاله را در سایت وردپرس خود کپی کنید، می‌توانید بدون پسوند این کار را انجام دهید و به گزینه «کپی تمام محتوا» که در ویرایشگر وردپرس ادغام شده است بسنده کنید. در مورد صفحات محصول، WooCommerce به شما اجازه می دهد تا آنها را به صورت بومی کپی کنید.

مدیر محتوا در WPMarmite، ماموریت من مدیریت منابعی است که با عشق برای پروژه های وردپرس شما آماده می کنیم. من که علاقه زیادی به کلمات و دیجیتال دارم، در اوقات فراغتم نیز موسیقی و تئاتر انجام می دهم.منبع

پست تکراری Yoast (4M+ نصب‌های فعال) به صفحات، پست‌ها و انواع محتوای سفارشی اجازه می‌دهد، سه گزینه را به لیست پست های خود اضافه کنید:

Yoast Duplicate Post به شما امکان می دهد یک صفحه یا یک مقاله را در وردپرس به سه روش مختلف کپی کنید.

درسته کپی کردن اشتباهه اما گاهی اوقات ممکن است لازم باشد محتوای خود را کپی کنید (البته بدون اینکه در معرض سرقت ادبی خود قرار بگیرید).

برای انجام این کار، روی بلوکی در نشریه خود کلیک کنید و Ctrl + A را در ویندوز یا Cmd + A را در مک دو بار فشار دهید (وقتی این کار را یک بار انجام می‌دهید، فقط محتوای این بلوک را انتخاب می‌کنید).

برای ادامه، پارامترهای پسوند را در آن پیدا خواهید کرد تنظیمات > پست تکراری. به طور خاص، شما می توانید:

برای به‌روزرسانی محتوای خود، فقط می‌توانم از افزونه Yoast و ویژگی «Rewrite & Republish» آن استفاده کنید. به علاوه، کاملا رایگان است!

تمام است، اکنون می دانید که چگونه یک صفحه وردپرس یا پست را به چند روش کپی کنید. با این حال، ما آخرین نکته را برای پرداختن به آن داریم که مربوط به سایت های تجارت الکترونیک است.

بدون مقدمه، بیایید ببینیم چگونه یک صفحه یا یک پست را در سایت وردپرس خود با چند کلیک، در ویرایشگر محتوا و با پسوند کپی کنیم.، برای صرفه جویی در وقت ارزشمند شما.

به سادگی به لیست محصولات خود بروید، نشانگر را روی محصولی که می خواهید کپی کنید نگه دارید و روی پیوند “تکراری” در زیر آن کلیک کنید.

WooCommerce به شما امکان می دهد یک صفحه محصول را در وردپرس کپی کنید.
قرار نیست پیتزای آناناسی را کپی کنیم!

اگر یکی دارید، احتمال زیادی وجود دارد که در WooCommerce اجرا شود (5 میلیون + نصب های فعال)، افزونه شماره 1 تجارت الکترونیک در وردپرس.

با باز کردن پست یا صفحه ای که می خواهید کپی کنید شروع کنید و مطمئن شوید که هیچ بلوکی انتخاب نشده است.

سپس برای کپی کردن تمام بلوک های موجود در پست، راست کلیک کنید یا از میانبر Ctrl + C یا Cmd + C استفاده کنید.

در دنیای شگفت انگیز اینترنت، این همان آهنگ است: سرقت ادبی زیبا نیست. هنگام ایجاد محتوا، بهتر است از پمپاژ در سایت های همسایه خودداری کنید.

ناشناس سیگار را رد می کند.
سرقت ادبی؟ خوب نیست.

آیا دهانتان را آب می کند؟ بیایید فوراً ببینیم که چگونه زیر کاپوت می رود.

چگونه یک پست را با Yoast Duplicate Post به روز کنیم

از طرف دیگر، اگر می خواهید کپی های زیادی تهیه کنید یا این کار را مکرر انجام دهید، احتمالاً ارائه یک ابزار اختصاصی برای خود عملی تر خواهد بود.

چگونه یک صفحه یا پست را با افزونه کپی کنیم

چگونه با Yoast Duplicate Post محتوا را کپی کنیم

این بسیار خوب است، زیرا به شما امکان می دهد بین دو نسخه گم نشوید و مطمئن شوید که نسخه درست را ویرایش می کنید.

این ویژگی «بازنویسی و بازنشر» اگر نیاز به به روز رسانی های مهم در محتوای خود دارید، می تواند بسیار مفید باشد. مزایای قابل توجهی دارد:

  • صرفه جویی در زمان و کپی/پیست کردن خطرناک ;
  • از محتوای تکراری خودداری کنید، زیرا نسخه قدیمی مقاله شما به محض اینکه با مقاله جدید جایگزین شود به طور خودکار به سطل زباله ارسال می شود.
  • راز و سئو را حفظ کنید از انتشار اولیه

ویژگی “Rewrite & Republish” به ویژه جالب است، زیرا به شما امکان می دهد یک نسخه پیش نویس از یک مقاله منتشر شده ایجاد کنید و هنگام انتشار نسخه نسخه قدیمی را بازنویسی کنید.

این یک روش بسیار ساده و سریع است که شما را در نصب یک افزونه صرفه جویی می کند و برای مثال اگر می خواهید یک یا چند نشریه را کپی کنید باید برای شما کافی باشد.

دومی یک گزینه بومی برای کپی کردن محصولات با یک کلیک دارد. بنابراین برای انجام این دستکاری نیازی به افزونه اختصاصی نخواهید داشت.

سپس یک پست یا صفحه جدید اضافه کنید، به آن عنوان بدهید و بلوک‌های خود را با یک Ctrl+V یا Cmd+V ساده قرار دهید.

دکمه “کپی تمام محتوا”.

کپی کردن صفحات یا مقالات وردپرس می تواند بسیار مفید باشد، به عنوان مثال در موردی که محتوایی با شباهت خاصی تولید می کنید (از نظر ساختار یا رسانه، در میان دیگران)، یا برای به روز رسانی محتوای خود.

و شما، آیا نظر یا نکته ای برای به اشتراک گذاشتن در مورد تکرار محتوا در وردپرس دارید؟ همه چیز را در نظرات به ما بگویید. 😉