کپی کردن یک صفحه یا پست وردپرس: آموزش دقیق


کپی کردن بد است چه کسی هرگز نشنیده است که نباید از همسایه خود کپی کند؟

در دنیای شگفت انگیز اینترنت، این همان آهنگ است: سرقت ادبی زیبا نیست. هنگام ایجاد محتوا، بهتر است از پمپاژ در سایت های همسایه خودداری کنید.

ناشناس سیگار را رد می کند.
سرقت ادبی؟ خوب نیست.

درسته کپی کردن اشتباهه اما گاهی اوقات ممکن است لازم باشد محتوای خود را کپی کنید (البته بدون اینکه در معرض سرقت ادبی خود قرار بگیرید).

کپی کردن صفحات یا مقالات وردپرس می تواند بسیار مفید باشد، به عنوان مثال در موردی که محتوایی با شباهت خاصی تولید می کنید (از نظر ساختار یا رسانه، در میان دیگران)، یا برای به روز رسانی محتوای خود.

بدون مقدمه، بیایید ببینیم چگونه یک صفحه یا یک پست را در سایت وردپرس خود با چند کلیک، در ویرایشگر محتوا و با پسوند کپی کنیم.، برای صرفه جویی در وقت ارزشمند شما.

روی علائم خود، تنظیم کنید، کپی کنید!

چگونه یک صفحه یا پست را در ویرایشگر محتوای وردپرس کپی کنیم

کپی/پیست خوب قدیمی

این تکنیک انقلابی نیست، من به شما اجازه می دهم، اما شایستگی وجود دارد و می تواند در موارد خاص مفید باشد.

برای کپی کردن دقیق یک صفحه یا مقاله در وردپرس، می‌توانید به سادگی نشریه‌ای را که می‌خواهید کپی کنید باز کنید و تمام محتوای آن را انتخاب کنید.

برای انجام این کار، روی بلوکی در نشریه خود کلیک کنید و Ctrl + A را در ویندوز یا Cmd + A را در مک دو بار فشار دهید (وقتی این کار را یک بار انجام می‌دهید، فقط محتوای این بلوک را انتخاب می‌کنید).

سپس برای کپی کردن تمام بلوک های موجود در پست، راست کلیک کنید یا از میانبر Ctrl + C یا Cmd + C استفاده کنید.

سپس یک پست یا صفحه جدید اضافه کنید، به آن عنوان بدهید و بلوک‌های خود را با یک Ctrl+V یا Cmd+V ساده قرار دهید.

دکمه “کپی تمام محتوا”.

برای کپی کردن کل محتوای یک صفحه یا پست، ویرایشگر وردپرس یک گزینه اختصاصی دارد.

با باز کردن پست یا صفحه ای که می خواهید کپی کنید شروع کنید و مطمئن شوید که هیچ بلوکی انتخاب نشده است.

به منوی “گزینه ها” در سمت راست بالای ویرایشگر بروید، سپس روی “Copy all content” کلیک کنید.

همه مطالب را از یک صفحه یا پست در ویرایشگر وردپرس کپی کنید.

یک صفحه جدید یا یک مقاله جدید ایجاد کنید، به آن عنوان بدهید (عنوان اولیه کپی نشده است)، سپس در اولین بلوک خالی کلیک کنید و محتوای خود را با کلیک راست یا استفاده از میانبر صفحه کلید مربوطه (Ctrl + V در ویندوز، یا Cmd + V در مک).

و شما بروید! تمام بلوک‌های موجود در انتشار اولیه در نسخه جدید جای‌گذاری شده‌اند و تنظیمات مرتبط (رنگ، ​​تایپوگرافی، متن ALT تصاویر و غیره) حفظ شده‌اند.

فراموش نکنید که محتوایی را که به تازگی کپی کرده اید ویرایش کنید تا از محتوای تکراری در سایت خود جلوگیری کنید. وجود دومی برای سئوی شما مضر و برای بازدیدکنندگان نامطلوب خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، با منبع اختصاصی ما مشورت کنید.

این یک روش بسیار ساده و سریع است که شما را در نصب یک افزونه صرفه جویی می کند و برای مثال اگر می خواهید یک یا چند نشریه را کپی کنید باید برای شما کافی باشد.

از طرف دیگر، اگر می خواهید کپی های زیادی تهیه کنید یا این کار را مکرر انجام دهید، احتمالاً ارائه یک ابزار اختصاصی برای خود عملی تر خواهد بود.

چگونه یک صفحه یا پست را با افزونه کپی کنیم

چگونه با Yoast Duplicate Post محتوا را کپی کنیم

Yoast Duplicate Post یک افزونه رایگان طراحی شده توسط Yoast است که افزونه SEO SEO را منتشر می کند. این محبوب ترین پسوند در بازار است، با 5 میلیون + تاسیسات فعال

پست تکراری Yoast (4M+ نصب‌های فعال) به صفحات، پست‌ها و انواع محتوای سفارشی اجازه می‌دهد، سه گزینه را به لیست پست های خود اضافه کنید:

  • «کلونر»؛
  • “پیش نویس جدید”؛
  • “بازنویسی و بازنشر” (این دومی فقط به پست هایی با وضعیت “منتشر شده” اضافه می شود).
Yoast Duplicate Post به شما امکان می دهد یک صفحه یا یک مقاله را در وردپرس به سه روش مختلف کپی کنید.

گزینه “Clone” به شما این امکان را می دهد که فوراً یک کپی از یک نشریه ایجاد کنید، کپی به طور پیش فرض وضعیت “پیش نویس” را دارد.

اگر روی پیوند «پیش‌نویس جدید» کلیک کنید، ویرایشگر محتوا مستقیماً باز می‌شود و می‌توانید بدون هیچ‌چیز دیگری ویرایش نسخه تولید شده را شروع کنید.

ویژگی “Rewrite & Republish” به ویژه جالب است، زیرا به شما امکان می دهد یک نسخه پیش نویس از یک مقاله منتشر شده ایجاد کنید و هنگام انتشار نسخه نسخه قدیمی را بازنویسی کنید.

این ویژگی است که ما در WPMarmite برای مدیریت به‌روزرسانی‌های مقالات خود استفاده می‌کنیم!

به شما این امکان را می دهد که بی سر و صدا روی نسخه جدید مقاله کار کنید و به محض آماده شدن نسخه اولیه را مستقیماً با نسخه جدید جایگزین کنید. بستنی روی کیک: می توانید برای ارسال مجدد برنامه ریزی کنید!

آیا دهانتان را آب می کند؟ بیایید فوراً ببینیم که چگونه زیر کاپوت می رود.

چگونه یک پست را با Yoast Duplicate Post به روز کنیم

در لیست مقالات، نشانگر را روی مقاله‌ای که می‌خواهید به‌روزرسانی کنید ببرید و گزینه «Rewrite and Republish» را در زیر عنوان انتخاب کنید. همچنین می توانید مقاله را باز کرده و سپس انتخاب کنید «بازنویسی و بازنشر» در سمت راست ویرایشگر، در بخش “وضعیت و قابلیت مشاهده”.

Yoast Duplicate Post به شما امکان می دهد یک مقاله وردپرس را بازنویسی و بازنشر کنید.

انتشار مجدد به طور خودکار باز می شود و یک بنر زرد به شما می گوید که در واقع نسخه تکراری است و اگر روی آن کلیک کنید جایگزین نسخه اصلی خواهد شد. «بازنشر».

با Yoast Duplicate Post، یک بنر به شما می گوید که کدام نسخه از مقاله شما در حال ویرایش است.
ویرایش یک نسخه تکراری از یک پست با پسوند Yoast Duplicate Post.

اگر نسخه اصلی مقاله خود را باز کنید، بنر زرد دیگری تأیید می کند که شما در نسخه اصلی هستید و با انتشار مجدد نسخه جدید جایگزین می شود.

این بسیار خوب است، زیرا به شما امکان می دهد بین دو نسخه گم نشوید و مطمئن شوید که نسخه درست را ویرایش می کنید.

حالا بیایید دستکاری خود را از سر بگیریم. محتوای خود را ویرایش کنید و کلیک کنید «بازنشر» زمانی که آماده انتشار آن هستید.

اگر می‌خواهید ارسال مجدد را برنامه‌ریزی کنید، به بخش «وضعیت و نمایان بودن» در سمت راست ویرایشگر بروید، روی تاریخ و زمان در کنار آن کلیک کنید. «بازنشر»و قبل از کلیک کردن، زمان ارسال مجدد را تعیین کنید « زمان‌بندی بازنشر…».

با استفاده از Yoast Duplicate Post، امکان برنامه ریزی ارسال مجدد یک پست وردپرس وجود دارد.

Yoast Duplicate Post در نهایت به شما پیشنهاد می کند که نسخه جدید و قدیمی مقاله خود را با هم مقایسه کنید و انتشار مجدد را تأیید کنید.

این ویژگی «بازنویسی و بازنشر» اگر نیاز به به روز رسانی های مهم در محتوای خود دارید، می تواند بسیار مفید باشد. مزایای قابل توجهی دارد:

  • صرفه جویی در زمان و کپی/پیست کردن خطرناک ;
  • از محتوای تکراری خودداری کنید، زیرا نسخه قدیمی مقاله شما به محض اینکه با مقاله جدید جایگزین شود به طور خودکار به سطل زباله ارسال می شود.
  • راز و سئو را حفظ کنید از انتشار اولیه

برای ادامه، پارامترهای پسوند را در آن پیدا خواهید کرد تنظیمات > پست تکراری. به طور خاص، شما می توانید:

  • مواردی را برای کپی انتخاب کنید ;
  • نقش های کاربری مجاز برای کپی را انتخاب کنید ;
  • یک پیشوند و یک پسوند برای کنار هم قرار دادن در عنوان کپی ها تعریف کنید ;
  • گزینه های نمایش را انتخاب کنید (بین «پیش‌نویس جدید»، «کلون» و «بازنویسی و انتشار مجدد»).

پسوند Yoast Duplicate Post را دانلود کنید:

چگونه یک صفحه محصول را با ووکامرس کپی کنیم

تمام است، اکنون می دانید که چگونه یک صفحه وردپرس یا پست را به چند روش کپی کنید. با این حال، ما آخرین نکته را برای پرداختن به آن داریم که مربوط به سایت های تجارت الکترونیک است.

اگر یکی دارید، احتمال زیادی وجود دارد که در WooCommerce اجرا شود (5 میلیون + نصب های فعال)، افزونه شماره 1 تجارت الکترونیک در وردپرس.

دومی یک گزینه بومی برای کپی کردن محصولات با یک کلیک دارد. بنابراین برای انجام این دستکاری نیازی به افزونه اختصاصی نخواهید داشت.

به سادگی به لیست محصولات خود بروید، نشانگر را روی محصولی که می خواهید کپی کنید نگه دارید و روی پیوند “تکراری” در زیر آن کلیک کنید.

WooCommerce به شما امکان می دهد یک صفحه محصول را در وردپرس کپی کنید.
قرار نیست پیتزای آناناسی را کپی کنیم!

شما به طور خودکار به صفحه ویرایش این کپی هدایت می شوید و پسوند “کپی” به عنوان و اسلاگ این کپی اضافه می شود. (فراموش نکنید که آنها را اصلاح کنید).

به طور خلاصه

اگر می‌خواهید یک صفحه یا مقاله را در سایت وردپرس خود کپی کنید، می‌توانید بدون پسوند این کار را انجام دهید و به گزینه «کپی تمام محتوا» که در ویرایشگر وردپرس ادغام شده است بسنده کنید. در مورد صفحات محصول، WooCommerce به شما اجازه می دهد تا آنها را به صورت بومی کپی کنید.

از سوی دیگر، اگر قصد دارید بسیاری از پست‌ها، صفحات یا انواع محتوای سفارشی را کپی کنید یا این کار را به طور منظم انجام دهید، به جای آن از یک افزونه اختصاصی مانند Yoast Duplicate Post استفاده کنید. در وقت خود و خطاهای احتمالی کپی/پیست (که بیشتر از آنچه فکر می کنید اتفاق می افتد) صرفه جویی می کنید.

برای به‌روزرسانی محتوای خود، فقط می‌توانم از افزونه Yoast و ویژگی «Rewrite & Republish» آن استفاده کنید. به علاوه، کاملا رایگان است!

و شما، آیا نظر یا نکته ای برای به اشتراک گذاشتن در مورد تکرار محتوا در وردپرس دارید؟ همه چیز را در نظرات به ما بگویید. 😉منبع