کپی کردن یک صفحه یا پست وردپرس: آموزش دقیق

مدیر محتوا در WPMarmite، ماموریت من مدیریت منابعی است که با عشق برای پروژه های وردپرس شما آماده می کنیم. من که علاقه زیادی به کلمات و دیجیتال دارم، در اوقات فراغتم نیز موسیقی و تئاتر انجام می دهم.منبع

گزینه “Clone” به شما این امکان را می دهد که فوراً یک کپی از یک نشریه ایجاد کنید، کپی به طور پیش فرض وضعیت “پیش نویس” را دارد.

درسته کپی کردن اشتباهه اما گاهی اوقات ممکن است لازم باشد محتوای خود را کپی کنید (البته بدون اینکه در معرض سرقت ادبی خود قرار بگیرید).

به شما این امکان را می دهد که بی سر و صدا روی نسخه جدید مقاله کار کنید و به محض آماده شدن نسخه اولیه را مستقیماً با نسخه جدید جایگزین کنید. بستنی روی کیک: می توانید برای ارسال مجدد برنامه ریزی کنید!

برای ادامه، پارامترهای پسوند را در آن پیدا خواهید کرد تنظیمات > پست تکراری. به طور خاص، شما می توانید:

برای به‌روزرسانی محتوای خود، فقط می‌توانم از افزونه Yoast و ویژگی «Rewrite & Republish» آن استفاده کنید. به علاوه، کاملا رایگان است!

فراموش نکنید که محتوایی را که به تازگی کپی کرده اید ویرایش کنید تا از محتوای تکراری در سایت خود جلوگیری کنید. وجود دومی برای سئوی شما مضر و برای بازدیدکنندگان نامطلوب خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، با منبع اختصاصی ما مشورت کنید.

در دنیای شگفت انگیز اینترنت، این همان آهنگ است: سرقت ادبی زیبا نیست. هنگام ایجاد محتوا، بهتر است از پمپاژ در سایت های همسایه خودداری کنید.

ناشناس سیگار را رد می کند.
سرقت ادبی؟ خوب نیست.

اگر روی پیوند «پیش‌نویس جدید» کلیک کنید، ویرایشگر محتوا مستقیماً باز می‌شود و می‌توانید بدون هیچ‌چیز دیگری ویرایش نسخه تولید شده را شروع کنید.

روی علائم خود، تنظیم کنید، کپی کنید!

چگونه یک صفحه یا پست را در ویرایشگر محتوای وردپرس کپی کنیم

کپی/پیست خوب قدیمی

این تکنیک انقلابی نیست، من به شما اجازه می دهم، اما شایستگی وجود دارد و می تواند در موارد خاص مفید باشد.

با باز کردن پست یا صفحه ای که می خواهید کپی کنید شروع کنید و مطمئن شوید که هیچ بلوکی انتخاب نشده است.

و شما بروید! تمام بلوک‌های موجود در انتشار اولیه در نسخه جدید جای‌گذاری شده‌اند و تنظیمات مرتبط (رنگ، ​​تایپوگرافی، متن ALT تصاویر و غیره) حفظ شده‌اند.

از سوی دیگر، اگر قصد دارید بسیاری از پست‌ها، صفحات یا انواع محتوای سفارشی را کپی کنید یا این کار را به طور منظم انجام دهید، به جای آن از یک افزونه اختصاصی مانند Yoast Duplicate Post استفاده کنید. در وقت خود و خطاهای احتمالی کپی/پیست (که بیشتر از آنچه فکر می کنید اتفاق می افتد) صرفه جویی می کنید.

این یک روش بسیار ساده و سریع است که شما را در نصب یک افزونه صرفه جویی می کند و برای مثال اگر می خواهید یک یا چند نشریه را کپی کنید باید برای شما کافی باشد.

پست تکراری Yoast (4M+ نصب‌های فعال) به صفحات، پست‌ها و انواع محتوای سفارشی اجازه می‌دهد، سه گزینه را به لیست پست های خود اضافه کنید:

  • «کلونر»؛
  • “پیش نویس جدید”؛
  • “بازنویسی و بازنشر” (این دومی فقط به پست هایی با وضعیت “منتشر شده” اضافه می شود).
Yoast Duplicate Post به شما امکان می دهد یک صفحه یا یک مقاله را در وردپرس به سه روش مختلف کپی کنید.

و شما، آیا نظر یا نکته ای برای به اشتراک گذاشتن در مورد تکرار محتوا در وردپرس دارید؟ همه چیز را در نظرات به ما بگویید. 😉