کپی کردن یک صفحه یا پست وردپرس: آموزش دقیق

Yoast Duplicate Post یک افزونه رایگان طراحی شده توسط Yoast است که افزونه SEO SEO را منتشر می کند. این محبوب ترین پسوند در بازار است، با 5 میلیون + تاسیسات فعال

انتشار مجدد به طور خودکار باز می شود و یک بنر زرد به شما می گوید که در واقع نسخه تکراری است و اگر روی آن کلیک کنید جایگزین نسخه اصلی خواهد شد. «بازنشر».

با Yoast Duplicate Post، یک بنر به شما می گوید که کدام نسخه از مقاله شما در حال ویرایش است.
ویرایش یک نسخه تکراری از یک پست با پسوند Yoast Duplicate Post.

پسوند Yoast Duplicate Post را دانلود کنید:

چگونه یک صفحه محصول را با ووکامرس کپی کنیم

ویژگی “Rewrite & Republish” به ویژه جالب است، زیرا به شما امکان می دهد یک نسخه پیش نویس از یک مقاله منتشر شده ایجاد کنید و هنگام انتشار نسخه نسخه قدیمی را بازنویسی کنید.

به شما این امکان را می دهد که بی سر و صدا روی نسخه جدید مقاله کار کنید و به محض آماده شدن نسخه اولیه را مستقیماً با نسخه جدید جایگزین کنید. بستنی روی کیک: می توانید برای ارسال مجدد برنامه ریزی کنید!

برای ادامه، پارامترهای پسوند را در آن پیدا خواهید کرد تنظیمات > پست تکراری. به طور خاص، شما می توانید:

  • مواردی را برای کپی انتخاب کنید ;
  • نقش های کاربری مجاز برای کپی را انتخاب کنید ;
  • یک پیشوند و یک پسوند برای کنار هم قرار دادن در عنوان کپی ها تعریف کنید ;
  • گزینه های نمایش را انتخاب کنید (بین «پیش‌نویس جدید»، «کلون» و «بازنویسی و انتشار مجدد»).

به سادگی به لیست محصولات خود بروید، نشانگر را روی محصولی که می خواهید کپی کنید نگه دارید و روی پیوند “تکراری” در زیر آن کلیک کنید.

WooCommerce به شما امکان می دهد یک صفحه محصول را در وردپرس کپی کنید.
قرار نیست پیتزای آناناسی را کپی کنیم!

برای به‌روزرسانی محتوای خود، فقط می‌توانم از افزونه Yoast و ویژگی «Rewrite & Republish» آن استفاده کنید. به علاوه، کاملا رایگان است!

در لیست مقالات، نشانگر را روی مقاله‌ای که می‌خواهید به‌روزرسانی کنید ببرید و گزینه «Rewrite and Republish» را در زیر عنوان انتخاب کنید. همچنین می توانید مقاله را باز کرده و سپس انتخاب کنید «بازنویسی و بازنشر» در سمت راست ویرایشگر، در بخش “وضعیت و قابلیت مشاهده”.

Yoast Duplicate Post به شما امکان می دهد یک مقاله وردپرس را بازنویسی و بازنشر کنید.
تمام است، اکنون می دانید که چگونه یک صفحه وردپرس یا پست را به چند روش کپی کنید. با این حال، ما آخرین نکته را برای پرداختن به آن داریم که مربوط به سایت های تجارت الکترونیک است.

حالا بیایید دستکاری خود را از سر بگیریم. محتوای خود را ویرایش کنید و کلیک کنید «بازنشر» زمانی که آماده انتشار آن هستید.

کپی کردن صفحات یا مقالات وردپرس می تواند بسیار مفید باشد، به عنوان مثال در موردی که محتوایی با شباهت خاصی تولید می کنید (از نظر ساختار یا رسانه، در میان دیگران)، یا برای به روز رسانی محتوای خود.

شما به طور خودکار به صفحه ویرایش این کپی هدایت می شوید و پسوند “کپی” به عنوان و اسلاگ این کپی اضافه می شود. (فراموش نکنید که آنها را اصلاح کنید).

به طور خلاصه

و شما بروید! تمام بلوک‌های موجود در انتشار اولیه در نسخه جدید جای‌گذاری شده‌اند و تنظیمات مرتبط (رنگ، ​​تایپوگرافی، متن ALT تصاویر و غیره) حفظ شده‌اند.

اگر روی پیوند «پیش‌نویس جدید» کلیک کنید، ویرایشگر محتوا مستقیماً باز می‌شود و می‌توانید بدون هیچ‌چیز دیگری ویرایش نسخه تولید شده را شروع کنید.

فراموش نکنید که محتوایی را که به تازگی کپی کرده اید ویرایش کنید تا از محتوای تکراری در سایت خود جلوگیری کنید. وجود دومی برای سئوی شما مضر و برای بازدیدکنندگان نامطلوب خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، با منبع اختصاصی ما مشورت کنید.

و شما، آیا نظر یا نکته ای برای به اشتراک گذاشتن در مورد تکرار محتوا در وردپرس دارید؟ همه چیز را در نظرات به ما بگویید. 😉منبع