گسترش جهانی در اختیار شماست

پسندیدن بارگذاری…منبع

آگهی‌های خرید، که می‌توانید آن‌ها را از طریق Merchant Center Google مدیریت کنید، محصولات خود را به افرادی که فعالانه به دنبال خرید در پلتفرم‌های Google هستند نشان می‌دهند.

علیرغم سهولت استفاده با افزونه فهرست‌ها و تبلیغات Google، بازاریابی در چندین کشور از شما می‌خواست که برای هر کشوری که می‌خواهید به آن دسترسی داشته باشید، یک کمپین جداگانه ایجاد کنید.

WooCommerce یکی از اولین پلتفرم هایی است که با ارتقاء تبلیغات چند کشوری جدید گوگل یکپارچه شده است. اکنون، می‌توانید هر تعداد کشور را که می‌خواهید به یک کمپین اضافه کنید. هنگام ایجاد کمپین تبلیغاتی خود در داشبورد افزونه فهرست‌ها و تبلیغات Google، به سادگی مکان‌هایی را که می‌خواهید هدف قرار دهید انتخاب کنید و مکان‌هایی را که نمی‌خواهید حذف کنید.

با موانع عمده ای مانند حمل و نقل، پرداخت ها و بازاریابی خارج از راه، زمان بسیار خوبی برای باز کردن فروشگاه خود در نقاط جدید جهان است. اما هنوز چند چیز وجود دارد که باید آنها را کنار بگذارید – توصیه می کنیم این پنج نکته را برای جهانی کردن فروشگاه تجارت الکترونیک خود بخوانید.

اگر قبلاً در سطح بین‌المللی می‌فروشید، ما شما را تشویق می‌کنیم که از مزایای فهرست‌های Google و جدیدترین ارتقاء تبلیغات استفاده کنید تا کمپین‌های تبلیغات آنلاین خود را کارآمدتر از همیشه مدیریت کنید.

این خودکار است. ساده است. فاصله بین شما و خریداران در سراسر جهان را کاهش می دهد. نتیجه نهایی: شما می توانید سریعتر بفروشید و رشد کنید.

ایجاد یک تبلیغ با گوگل که چندین کشور را هدف قرار می دهد

حمل و نقل، بررسی کنید! پرداخت ها، چک کنید!

برای تراکنش‌ها، WooCommerce Payments در بیش از ده‌ها کشور کار می‌کند، و راه‌حل‌های دیگری مانند کیف پول Viva وجود دارد که به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا کاغذبازی‌های پیچیده مربوط به فروش بین کشورهای مختلف اروپایی را از بین ببرند.

اگر فقط روی ایالات متحده تمرکز کنید، فقط می توانید به این موضوع برسید 12 درصد از خرید آنلاین جهان جمعیت اما اگر به بیش از 300000 تجارت مستقر در ایالات متحده بپیوندید که محصولات صادر می کنند، به گروهی از شرکت ها تعلق خواهید داشت که به طور متوسط ​​17٪ سود بیشتری نسبت به همتایان خود دارند.

آیا فروشگاه شما در حال حاضر به چندین کشور می فروشد؟ یا آیا جاه طلبی دارید که برند خود را در سراسر جهان ببرد؟ اگر چنین است، در مسیر درستی قرار گرفته‌اید – گسترش در سطح بین‌المللی به شما امکان دسترسی فوری به میلیون‌ها نفر جدید را می‌دهد. جدید تبلیغات چند کشوری ویژگی موجود در فهرست‌ها و تبلیغات Google اکنون دسترسی به خریداران در بیش از یک کشور را از طریق یک کمپین ممکن می‌سازد.

فروش محصولات خود در خارج از مرزها

برای سال‌ها، تاجران WooCommerce از ابزارهای بازاریابی گوگل استفاده می‌کنند تا در مقابل مشتریان بالقوه و موجود قرار بگیرند.

یک مانع بزرگ باقی مانده است: بازاریابی کارآمد برای چندین کشور.

تبلیغات با لیست ها و تبلیغات گوگل

مهم نیست که چگونه آن را برش می دهید، در پلت فرم مناسب، با ابزار مناسب، در زمان مناسب قرار دارید. حالا شما به دنبال رویاهای خود هستید!

فهرست‌ها و تبلیغات Google را دریافت کنید