یافته های سهم بازار سازندگان وب سایت 2023

هر دوی آنها با هم بیش از 50 درصد از سهم بازار را به خود اختصاص می دهند که دیدن آن کاملاً باورنکردنی است، به خصوص وقتی به Ahrefs نگاه می کنید و می بینید که چند نفر در حال جستجوی آنلاین برای هر سازنده هستند. آخرین بررسی جستجوهای جهانی در ماه عبارت بودند از:

  • Shopify – 3.3 میلیون
  • Wix – 3.8 میلیون جستجوی جهانی
  • مربع – 898000
  • Weebly – 387000

انتظار می رود بازار سازنده وب سایت از هم اکنون تا سال 2032 نرخ رشد سالانه مرکب 6.9% داشته باشد. بیش از 14.4 میلیارد دلار در سطح جهان در 10 سال آینده تنها در ایالات متحده، صنعت سازنده وب سایت در سال 2022 به درآمد 594 میلیون دلاری دست یافت. مطالعه ای توسط BuiltWith نشان داد که بیش از 23 میلیون وب سایت با سازندگان وب سایت و پلت فرم های تجارت الکترونیک ساخته شده اند.

نشان می‌دهد که Wix از نظر آگاهی از برند محبوب‌ترین است، اما شاید در مقایسه با Shopify و GoDaddy، محبوب‌ترین موردی نیست که مردم خرید می‌کنند.

بیشتر خواندن

  • بررسی Shopify: بررسی مبتنی بر تحقیقات ما در مورد Shopify را بررسی کنید تا ببینید آیا برای فروشگاه آنلاین شما مناسب است یا خیر.
  • بررسی GoDaddy: نیاز به سرعت؟ سریع ترین سازنده وب سایت در بازار را برای راه اندازی وب سایت بررسی کنید.منبع

Wix فقط در ما محبوب نیست بهترین بررسی های سازنده وب سایت اما 9.5 درصد از کل سهم بازار را در اختیار دارد. سال به سال شاهد افزایش مداوم بوده است – با درآمد 1.39 میلیارد دلاری در سال 2022. اما جالب تر این است که Shopify و GoDaddy هر دو از Wix گذشتند، با Shopify درآمد خیره کننده ای از 5.6 میلیارد دلار و GoDaddy نزدیک با 4.1 میلیارد دلار.

برای ارزش سهم بازار، درآمد هر سازنده را محاسبه کردیم و کل درآمد هر سازنده را بر 14.4 میلیارد دلار جهانی تقسیم کردیم. در اینجا خلاصه ای از یافته های ما است.

نمودار دایره ای سازندگان وب سایت های مختلف با درصد سهم بازار