10 بهترین نکته و ترفند TikTok که باید در سال 2023 امتحان کنید

آیا تا به حال #وارون شده اید؟ تا به حال به شما گفته شده که #بدون به من بگویید؟ در مورد به اشتراک گذاشتن آنچه در ذهن شما #رانتی زندگی می کند چطور؟

نکته مهم در مورد توجه به روندهای TikTok این واقعیت است که به شما امکان می دهد از توجهی که این روند قبلاً دریافت کرده است استفاده کنید. درست مانند بسیاری دیگر از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، TikTok به کاربران اجازه می‌دهد با کلمات کلیدی و حتی صداهای پرطرفدار جستجو کنند. این باعث می‌شود کاربران به راحتی حساب‌هایی را پیدا کنند (از جمله حساب شما) که در روندهای اخیر شرکت می‌کنند.

همه اینها روندهایی هستند که در گذشته در پلتفرم TikTok محبوب بوده اند.

اگر از حساب TikTok خود برای کسب و کار استفاده می کنید، مهم است که روندهایی را که می خواهید با دقت انتخاب کنید و اطمینان حاصل کنید که برای برند شما مناسب هستند.

@duolingo وگرنه چگونه به مردم یادآوری کنم که درسشان را انجام دهند؟!! #دولینگو #لطفا نه ♬ صدای اصلی – ❤️‍🔥 نوستالژی واقعی است🔥

Duolingo اغلب از روندهای رسانه های اجتماعی استفاده می کند تا به آنها کمک کند مرتبط باقی بمانند.منبع

ساده ترین راه برای یافتن آخرین روندها در TikTok این است که به سادگی برنامه را باز کنید و برگه “برای شما” را مرور کنید. در اینجا ویدیوهای محبوبی را از سراسر پلتفرم پیدا خواهید کرد. احتمالاً برخی از موضوعات تکرار شونده را مشاهده خواهید کرد – اینها روندها هستند.