10 نمونه نمونه کار هنری برای الهام بخشیدن به شما در سال 2023

مستقر در یورکشایر غربی انگلستان، بکا مکدونالد جواهرات مفهومی ایجاد می کند – نقاشی با نقره برای ایجاد طیف وسیعی از محصولات صنایع دستی طراحی شده و بسیار منحصر به فرد.

به ویژه، ما صفحه درباره او را دوست داریم. این چهره بکا را به شکل یکی از سبک‌های بی‌نظیر جواهرات او به نمایش می‌گذارد، به علاوه اطلاعاتی در مورد آنچه که او خلق می‌کند، جایی که آن را خلق می‌کند، و – از همه مهم‌تر – چرا او آن را انجام می دهد.

صفحه درباره Becca Macdonald با عکس و متن
صفحه درباره Becca Macdonald با نام تجاری و جذاب است – شامل فهرست قابل توجه دستاوردهای او، و محرک هایی است که به هنر او انگیزه می دهند و شکل می دهند.

جواهرات او دارای ظرافت و پیچیدگی است – و وب سایت نمونه کارهای هنری او نیز چنین است. این شامل اطلاعاتی درباره کارگاه‌های جواهرات بکا، گالری‌هایی که مجموعه‌های او را به نمایش می‌گذارند، و همچنین یک فروشگاه و صفحه تماس است.

وب سایت نمونه کارهای هنری بکا نیز از نظر طراحی و جزئیات پویا است. پس از یک یا دو لحظه عدم فعالیت، یک پاپ آپ ظاهر می شود – کاربر را تشویق می کند تا برای پیشنهادات انحصاری و اطلاعات محصول جدید به لیست پستی Becca بپیوندد.

لیست پستی Becca Macdonald پاپ آپ
یک پاپ آپ افراد را تشویق می کند که نام و آدرس ایمیل خود را برای ثبت نام در لیست پستی Becca ترک کنند – و در ازای آن مزایای وسوسه انگیزی دریافت کنند.منبع