15 چیز برای ساخت و فروش آنلاین با پول اضافی در سال 2023

اگر تصمیم دارید چیزهایی را برای فروش آنلاین بسازید، باید مواردی را در نظر بگیرید. قبل از شروع، توصیه می کنیم سوالات زیر را از خود بپرسید.

چه تجربه ای در ساخت دارید؟

درست مانند هر تجارت الکترونیکی، شما نیاز به تقاضا برای محصولات خود دارید. همه چیز خوب و خوب است که بتوانید یک شاهکار بسازید، اما اگر کسی نمی‌خواهد آن را بخرد، یک اتاق خواب اضافی پر از بمب‌های حمام فروخته نشده/سفال/هر چیزی که تصمیم دارید بسازید خواهید داشت. قبل از شروع به درک میزان تقاضا برای محصولات برنامه ریزی شده خود، حتماً تحقیقات بازار انجام دهید.منبع

در مورد چه چیزی آگاهی دارید؟

اول از همه، شما باید بدانید که چگونه واقعاً موردی را که در نظر دارید بسازید. در یک دنیای ایده آل، شما قبلاً تجربه انجام این کار را خواهید داشت. در مورد آنچه که قبلاً می دانید چگونه درست کنید فکر کنید و اگر می خواهید مهارت های خود را تقویت کنید، قبل از شروع هر چیزی را که باید بدانید به دقت تحقیق کنید.

چه چیزی را می توان به راحتی پست کرد؟

فقط دانستن نحوه ساخت محصول مورد نظر کافی نیست، بلکه به دانش گسترده ای از موارد نیز نیاز خواهید داشت. به عنوان مثال، ممکن است بدانید که چگونه صابون درست کنید، اما اگر ندانید که کدام مواد و رایحه مکمل یکدیگر هستند و فوایدی که برخی از مواد تشکیل دهنده دارند، برای ایجاد محصولی که مردم بخرند دچار مشکل خواهید شد.

چه چیزی در تقاضا است؟

اگر قصد دارید محصولات دست ساز خود را به صورت آنلاین بفروشید، باید در مورد نحوه ارسال آنها به مشتریان فکر کنید. اگر می‌خواهید کارهای چوبی خود را بفروشید، برای مثال، ساخت زیور آلات و اسباب‌بازی‌های چوبی بسیار راحت‌تر از میزهای ناهارخوری یا کابینت‌های بزرگ است.