5 چیدمان بسیار کارآمد برای فضاهای اداری

عناصری مانند رنگ، متریال و بافت های گوناگون در شکل گیری طرح یک فضای داخلی نقش مهمی را ایفا می کنند. از این رو کارفرما این پروژه را به گروه ما واگذار کرد و این فرصت را در اختیار ما قرار داد که البته ما نیز تمام سعی خود را چه از نظر زمانبندی و چه از کیفیت در اجرا و بودجه بندی کردیم تا این پروژه را به نحو احسن پیش ببریم. برخی از تحقیقات در بریتانیا ثابت کرده که اغلب مرخصی های استعلاجی، به دلیل استرس و فشار کاری و افسردگی هایی از این قبیل است. تحقیقات نشان می دهد که رنگ آبی بر روی ذهن شما، رنگ قرمز بر روی جسم شما و رنگ زرد بر روی تعادل تاثیر می گذارد.

به طور کلی مهم ترین اهداف برای استفاده از پارتیشن ها و یا پاراوان ها می تواند شامل دکوراسیون داخلی شرکت اداری موارد زیر باشد. بدترین و نامناسب ترین انتخاب برای تغییر دکوراسیون یا بازسازی و نوسازی منزل می تواند استفاده از طراحی های آنلاین این گروه از متخصص نمایان باشد. از نظر ما این هزینه بسیار اندک و ناچیز، باعث می شود دوستانی که با جست و جوی یک مطلب کوتاه در خصوص آموزش دکوراسیون منزل یا دیزاین ویترین و تماشای مدل اتاق خواب دونفره به اتود هدایت شده اند، پرسش های نه چندان مهم و ضروری را در برای مشاوره رایگان ارسال نفرمایند! درهرحال، اگر تمایل دارید بدانید هزینه مشاوره معماری آنلاین یا طراحی دکوراسیون منزل یا فضای تجاری شما چقدر است، کافیست با ارسال فرم طراحی آنلاین دکوراسیون ، در خصوص فضا و دیزاین آن توضیحاتی را برای ما درج بفرمایید. اگر شما تصور می کنید راهکار بهتری برای محاسبه قیمت ها و دریافت هزینه های مشاوره دکوراسیون و معماری در ذهن دارید، خوشحال می شویم و صمیمانه سپاسگزار خواهیم بود که آن را با ما در میان بگذارید. درخواست طراحی دکوراسیون داخلی در وب سایت اتود به چه صورتی انجام می شود؟

این را در نظر داشته باشید که مبلمان بخشهای مختلف با یکدیگر متفاوت هستند، برای مثال صندلی و یا میزی که برای اتاق مدیریت انتخاب میکنید باید علاوه بر راحتی، فاکتور زیبایی و شکیل بودن را نیز دارا باشد. مثلا تجار و روزنامه نگاران معمولا در محیطهای پر سر و صدا کار می کنند ولی بسیاری از کارهای اداری نیاز به حداکثر آرامش دارد. پس از نهایی شدن مشاوره، یک طراح یا تیم طراحی به پروژه شما اختصاص داده می شود. طراحی دکوراسیون منزل تان را اگر بخواهید به یک طراح بسپارید، باید هزینه بالایی بپردازید و اگر قرار باشد خودتان دست به کار شوید، احتمالا نتیجه نهایی چنگی به دل نمی زند! حتی اگر این دکوراتور دوست شما باشد و هزینهای برای طراحی از شما دریافت نکند، هزینهی رفت و آمد، پذیرایی و زمانی را که از دست میدهید، دهها برابر هزینهای است که به صورت آنلاین و آسان برای مشاوره آنلاین دکوراسیون میپردازید. معمولا در دفاتر کار با سقف بلند از لوسترهای بزرگ استفاده می شود و در فضای کاری با ارتفاع کم، هالوژن ها یا لوسترهای سقفی بدون آویز کاربرد دارند.

این نکته میتواند برای کاهش افسردگی، بهبود خلق و خو و افزایش بهره وری در محیط اداری شناخته شدهاند. به عقیده گروه معماری سعید شادمان برای ایجاد آرامش در محیط، می توان از خاصیت اثر بخش رنگ ها بهره برد. برای پذیرایی از یک دکوراتور حرفه ای در هنگام بازدید از منزل تان چطور؟ در وهله اول مبحث زیبایی شناسی را در اولویت قرار میدهد. در طبقه اول مطابق برنامههای طراحی داخلی دفتر کار ، فضاهایی مانند سالن اصلی، اتاق رسانه و ایستگاه نوشیدنی قرار گرفته است. پس از ارسال فرم، همکاران ما در تحریریه اتود فرم شما را بررسی می کنند و در خصوص اینکه هزینه ها و زمان انجام پروژه شما به چه میزان محاسبه شده است به شما پاسخ می دهند.

نه لازم است هزینه رفت و آمد بپردازید، نه برای بازدید طراح یک خانه تکانی حسابی انجام بدهید (البته شما از آن هایی هستید که همیشه خانه اشان مرتب است! این را برای آن هایی نوشتم که کودکان خردسال و خرابکار دارند)، نه توی این اوضاع دلار بیست و چند هزارتومانی، یک پذیرایی مفصل آماده کنید و نه اینکه هزینه های چند میلیونی طراحی دکور را پرداخت کنید… در طراحی داخلی ما فقط با ساختار محیط سر و کار نداریم، بلکه نحوهی استفاده از اشیا و اجزای مورد استفاده در آن محل نیز اهمیت زیادی دارند. پوشش بتنی دیواره ها و تاسیسات اکسپوز در فضای ورودی ، هم راستا با زمینه فعالیت شرکت Flowtech طراحی و اجرا شد. و به همین دلایل، مشاوره معماری و دکوراسیون آنلاین اتود به عنوان یک راهکار ساده برای چیدمان و طراحی داخلی خانه های ایرانی ارائه شد. واقعا چه راهکار ساده تر، اقتصادی تر و بهتر از مشاوره و طراحی دکوراسیون منزل آنلاین اتود سراغ دارید؟ پارتیشن ها از متریالی مانند چوب، شیشه، پنل های پی وی سی، ام دی اف، پروفیل های آلومینیومی به همراه شیشه یا ام دی اف و سنگ های تزیینی ساخته می شوند.

و لازم به گفتن نیست که خدمات و فعالیت های آنلاین این روزها تا چه حد مهم شده است و چطور پزشکی و درمان، آموزش و یادگیری، انتخاب و خرید کالاهای گوناگون، همه و همه به شیوه الکترونیکی و آنلاین انجام می شود. به عنوان مثال، در صورتی که شما برای کفپوش پذیرایی نظر یکی از طراحان اتود را جویا شوید اما در تصاویر شما مشکلات و ایراداتی هست که بهتر است برطرف شود و یا تغییراتی کوچک که بتواند دکوراسیون منزل را به بهترین شکل نمایان کند، دیزاینرهای ما دلسوزانه به بیان این موارد می پردازند. با فاصله گرفتن از فضاهای کم طراحی شده ، فقط منطقی است که هنگام در نظر گرفتن دفاتر با قضاوت مناسب، فضاهای جذاب ، آرامش بخش و راحت تری ایجاد می شوند. موکت های رول همان نوع قدیمی و سنتی می باشند ، که از قدیم در بازار موجود بوده است . هدف اصلی طراحی و خلق یک ساختمان مدرن که در آن از کاراکتر نام تجاری اش بهره برده باشد. اغلب افراد غیر مرتبط با معماری و حتی برخی از طراحان داخلی، سبک های معماری و دکوراسیون داخلی را فقط به دو سبک مدرن و کلاسیک تفکیک می کنند.

نحوه چینش تمام محصولات در محیط شما نیز توسط طراحان ما با نمای از بالای پلن شما قبل از طراحی و تولید محصول به شما نشان داده می شود تا بهترین انتخاب را داشته باشید . چه کسی و چه عاملی به جز پست های عمدتا کپی شده از سایر پیج و سایت ها به شما نشان می دهد که این افراد صلاحیت طراحی دکور و مشاوره معماری به شما را دارند؟ یک طراحی دکور رایگان برای شما انجام می دهند و در خلال آن از فروش محصولاتی که خودشان نمایندگی آن هستند و یا پورسانت فروش آن را از فروشنده اصلی دریافت می کنند درآمد دارند.

پارتیشن اداری قابل نصب و اجرا بدون آسیب رساندن به فضای اصلی محیط و جابجایی آن و در صورت لزوم اصلاح متراژ است. برای برخی شیوه های مشاوره همانند مشاوره معماری و دکوراسیون آنلاین و یا مشاوره دکوراسیون نیمکت که نیز هزینه هایی چند صد هزارتومانی تعیین شده است که در مقابل تعرفه های برخی وب سایت ها، مبلغ بسیار اندکی محسوب می شود. در اغلب موارد، پاسخ های ارائه شده به مشاوره های دکوراسیون، بسیار گسترده تر از پاسخ به پرسشی بوده اند که دوست عزیز مشاوره گیرنده با ما مطرح کرده است. البته توجه داشته باشید که نباید در استفاده از گلدان و درختچه ها افراط کنید. به طور کلی موکت های اداری در دو نوع رول و موکت تایل به بازار ارائه می شوند . افرادی که این سبک طراحی ها را انجام می دهند، به صورت کلی سه دسته هستند و دقت کنید که هر سه دسته منفعت و درآمد قابل توجهی بابت این طراحی رایگان دکوراسیون داخلی دارند. نگران جا افتادن توضیحات یا ارسال ناقص تصاویر و ایده هایتان هم نباشید، در فرآیند های درخواست طراحی دکوراسیون داخلی، ما صرفا نکات مهم و توضیحات کلی را از طریق فرم دریافت می کنیم و بعد از اینکه پروژه شما به طراحان اتود ارائه شد، تصاویر، توضیحات و جزییات مهم از شما دریافت می شود.

صندلی اتاق جلسات می بایست سبک ، کم جا و به آسانی جابه جایی شود. در دنیای واقعی وقتی وارد هر شرکتی می شویم، صندلی استاندارد اداری زیادی را می بینیم و ممکن است که حتی افراد جامعه بابت خرید صندلی های شرکت خود هزینه های بسیار زیادی را کنار گذاشته باشند، اما کمتر شرکتی را می بینیم که از مبلمان اداری لوکس استفاده کرده باشد. تعیین جایگاه قرار گیری پارتیشن و ماهیت استفاده از آن. آن ها کسانی هستند که هر روز از آن فضا استفاده می کنند و احتمالاً پیشنهادات خوبی در مورد چگونگی بهبود طراحی خواهند داشت. از آنجایی که کارمندان زمان زیادی را در محیط کار سپری میکنند، شما باید کاری کنید که بهتر و موثرتر بتوانند عمل کنند و به نوعی به آنها انگیزه بدهید.

استفاده از پارتیشن شیشه ای در دکوراسیون اداری باعث افزایش نور محیطی، افزایش فضای موجود، استفاده بهینه از فضا، ایجاد محیطی شاداب و دوستانه تر و افزایش راندمان کاری در کنار ایجاد محیطی کاملا مدرن و خاص می شود. پارتیشن مدرن اداری شیشه ای، ترکیبی بسیار جذاب از شیشه و فلز است که رنگبندی و کیفیت متنوعی در پروفیل و یراق آلات درب پارتیشن نیز دارد. لذا مستحضر باشید که این مبلغ اندک برای استفاده از خدمات وب سایت و ثبت نام مشاوره دریافت می شود و فارغ از اینکه پاسخی به سوال شما ارائه شود یا خیر و پاسخ تا چه حد برای شما قابل استفاده است این مبلغ، قابل بازگشت نیست.

امروزه وجود اینترنت و دسترسی آسان به مدرن ترین سبک ها، توانسته است به افرادی که میخواهند بازسازی ساختمان انجام دهند کمک زیادی کند. سبک مدرن یا کلاسیک، فضای رسمی یا راحت. گام دوم رنگ و ست دیوارها و ست مبلمان اداری شما است،شما باید از رنگ هایی استفاده کنید که در عین گرم و راحت بودن چشم کاربرتان را در اولیوت کاری خود قرار دهد،طوری که نه خسته کننده باشد نه طوری باشد که کاربر فقط به رنگ های محیط توجه داشته باشد.سعی در این داشته باشید که از چند رنگ مجزا استفاده کنید چند رنگ بودن بیشترین تاثیر را دارد،ازرنگ های گرم و خنثی استفاده کنید.

اما، بخش مهمی از فلسفه راه اندازی وب سایت اتود، امکان ارائه مشاوره معماری و دکوراسیون آنلاین به افرادیست که به طراح و دکوراتورهای حرفه ای دسترسی ندارند و بخش مشاوره دکوراسیون رایگان اتود را به همین منظور راه اندازی کرده ایم! زمانی که ما تصمیم به راه اندازی اتود و ارائه خدمات طراحی و مشاوره دکوراسیون آنلاین گرفتیم (داستانش را می توانید اینجا بخوانید)، با اینکه نتایج خوبی در مشاوره های معماری آنلاین و طراحی های دکوراسیون منزل غیر حضوری داشتیم، اما هنوز هم اغلب دوستانی که درخواست طراحی دکوراسیون داخلی داشتند، تاکید می کردند که تمایل دارند طراحی و دیزاین و بازدید به صورت حضوری انجام شود و در مورد اینکه چقدر طراحی غیر حضوری و آنلاین می تواند موثر باشد تردید جدی داشتند. ، همیشه پارامترهای پیش بینی نشده ای از راه می رسند و کمی تا قسمتی محاسبات را برهم می زنند، و این بار کرونا از راه رسید، آدم ها را از خیابان ها به خانه ها کشاند و ناچارشان کرد از سفارش ماسک و دستکش گرفته تا برگزاری مراسم غم و شادی را به صورت آنلاین انجام دهند و از اینکه زنده و سلامت هستند اما همدیگر را نمی بینند، خوشحال هم باشند! بدین ترتیب طراحی بخش اتاق مدیریت باید نسبت به سایر بخش های اداری متفاوت تر و با حساسیت بالاتری انجام شود، زیرا در این فضا افراد و مهمان های مهمی که با سازمان ها در ارتباطند رفت و آمد می کنند و مهم ترین تصمیم ها و کارها در این بخش انجام می شود.