6 مشکل رایج میزبانی وب و نحوه رفع آنها توسط خودتان

چیزی که ما اغلب توصیه می کنیم WooCommerce است. برای دریافت مستقیم پرداخت های امن PCI از طریق WooCommerce، به آن نیاز دارید افزونه WooCommerce Payments در محل فروشگاه دیجیتالی شما که دارای وو است. از طرف دیگر، WooCommerce به خوبی با ارائه دهندگان شخص ثالث مانند موارد ذکر شده در بالا ادغام می شود. با مطالعه بررسی کامل WooCommerce ما می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

صفحه راه اندازی پرداخت های ووکامرس
WooCommerce Payments دارای گزینه های پرداخت زیادی است و به شما امکان می دهد پرداخت های مطابق با PCI را در فروشگاه خود دریافت کنید.منبع

امنیت وب سایت یک میدان مین است اما چند کار ساده وجود دارد که می توانید برای ایمن سازی وب سایت خود انجام دهید و خود را در برابر مجرمان سایبری کمتر آسیب پذیر کنید.

چطوری میشه اینو تعمیر کرد

فراتر از این، هر وب‌سایتی با جاه‌طلبی‌های تجارت الکترونیک باید با دنیای پیچیده‌ی آن آشنا شود انطباق با PCI. PCI یا استاندارد امنیت داده صنعت کارت پرداخت به طور کامل، مجموعه ای اجباری از اقدامات امنیتی سختگیرانه است که برای محافظت از داده های دارنده کارت در هر وب سایتی که در آن به اشتراک گذاشته می شود، طراحی شده است.

ساده‌ترین راه برای دور زدن این موضوع استفاده از یک سازنده وب‌سایت مانند Wix یا Shopify است که کار سختی را برای سازگاری با PCI انجام می‌دهند – به عنوان مثال، BigCommerce اخیراً تحت ممیزی شخص ثالث قرار گرفت تا گواهی‌های ISO 27701 و 22301 را دریافت کند. به طوری که شما مجبور نیستید!

ابتدا، شما می خواهید یک ارائه دهنده میزبانی وب با رویکردی قوی برای امنیت انتخاب کنید. تحقیقات ما نشان می‌دهد که InMotion بهترین ارائه‌دهنده میزبانی وب برای امنیت است، بنابراین اگر کار دیگری انجام نمی‌دهید، مطمئن شوید که توجه جدی به ارائه‌دهنده آن دارد.

با این حال، این ممکن است برای همه مناسب نباشد، جایی که افزونه های تجارت الکترونیک مفید هستند. مانند سایر افزونه‌های وردپرس، افزونه‌های تجارت الکترونیک برای انجام کارهای سنگین برای شما و وب‌سایت شما طراحی شده‌اند.

امنیت وب سایت شما برای موفقیت آن مهم است. به ویژه برای مشاغل تجارت الکترونیک، نقض امنیت می تواند ویرانگر باشد. از سقوط وب سایت شما و کاهش ترافیک گرفته تا سود از دست رفته و از دست دادن اطلاعات مشتری، تأثیر بدافزار یا حملات می تواند اعتماد مشتری را به کسب و کار شما کاهش دهد و منجر به از دست رفتن زمان و پول زیادی شود.

راه حل سریع و آسان دیگر این است که مطمئن شوید یک گواهی SSL را نصب کرده اید، که اطلاعاتی را که از وب سایت شما عبور می کند رمزگذاری می کند – مانند اطلاعات پرداخت و ورود به سیستم.

گزینه دیگر استفاده از ارائه دهنده پرداخت شخص ثالث، مانند PayPal یا Stripe است. ارائه دهندگان نام بزرگ همگی انطباق با PCI را برای شما انجام می دهند، اگرچه آنها نیز در ازای تسهیل فروش، تراکنش را کاهش می دهند.