صفر تا صد آموزش نرم افزار اتوکد AutoCAD مقدماتی تا پیشرفته

ما در اینجا تنها اصول اولیه را بررسی خواهیم کرد، مدل سازی سه بعدی بسیار پیچیده است. سر فصل ها را مشاهده کنید درآنجا گفته شده که در انتها پروژه ای مسکونی استارت میخورد تا به درک بهتر شما کمک کند .فایل مبلمان در کنار پکیج برای شما ارسال خواهد شد .همچنین اصول طراحی فضا همراه با ابعاد استاندارد که دست نوشته های بنده حاصل سالها تلاش و کار میباشد برای شما در پکیج قرار داده شده است . در صورتی که نمره قبولی را در آزمون آنلاین اتوکد به دست آوردید باید اقدام به بارگذاری یک پروژه عملی که جزئیات آن در بخش مدرک های تایین می شود کنید. قبلاً نیز چندین کتاب آموزش اتوکد قرار داده شده اما با خواندن این کتاب عظیم ۶۲۱ صفحه ای میتوان به طور کامل و با تمام جزئیات نرم افزار اتوکد را یاد گرفت.

از زبانه ” Annotate” در بالا می توانید اندازه گذاری های CAD را اضافه کنید. پس از پایان دوره هنرجویان می توانند ترسیمات دو بعدی خود را بصورت کامل انجام داده و آنها را ویرایش، اندازه گذاری و آماده ارایه نمایند. نرم افزار اتوکد با توجه به قابلیت های بالا و امکانات فراوانی که در اختیار کاربر قرار می دهد به عنوان نرم افزار استاندارد در غالب رشته های مهندسی نظیر معماری، عمران، مکانیک، نقشه برداری، معدن، صنایع، پزشکی، نانو و حتی نجوم جهت انجام ترسیمات بکار برده می شود. در کتابخانه نرم افزار اتوکد مکانیکال هزاران قطعه و مدل استاندارد و آماده همانند پیچ، واشر، بوش، مهره را خواهید دید و نحوه استفاده از هر یک را بطور کامل فرا می گیرید. برای هر کسی که می خواهد CAD را یاد بگیرد، اتوکد پایه خوبی است زیرا بسیاری از مفاهیم و دستورات معرفی شده توسط اتوکد توسط سیستم های دیگر استفاده می شود.

به عنوان محصول پرچمدار Autodesk، تا مارس 1986 اتوکد به همه جاذبه ترین برنامه CAD در سراسر جهان تبدیل شده بود. همچنین آپدیت های این دوره در آینده نیز برای شما به صورت رایگان قابل دسترسی خواهد بود. در کلاس های خصوصی و همچنین کلاس های نیمه خصوصی (با توافق همه شرکت کنندگان)، مدت زمان دوره، روز و ساعت برگزاری کلاس و سرفصل ها مطابق با نیاز کارآموزان قابل سفارشی سازی خواهد بود. از لحاظ امکانات و سطح آموزش اتوکد عالی بود. این دوره شامل فیلم آموزش اتوکد سه بعدی 2020 می باشد. لازم به ذکر است که هم فیلم ها آموزش دو بعدی اتوکد و هم سه بعدی آن در یک دوره توسط یکی از بهترین اساتید تل تیچرز تهیه شده است. این مجموعه دوره آموزش اتوکد را به صورت عملی به همراه اساتید برجسته کشور برگزار می کند و همچنین در پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه به هنرجویان ارائه می شود.

شما می توانید با شرکت در این دوره و مشاهده فیلم های آموزشی اقدام به شرکت در آزمون آنلاین نمایید. پس از آشنایی با مباحث مبتدی و مقدماتی اتوکد در فیلم آموزش اتوکد دو بعدی می توانید اقدام به ورود به بخش جدید نقشه کشی و معماری با توکد در قالب فیلم آموزش اتوکد سه بعدی نمایید. با دانلود آموزش اتوکد سه بعدی و به کمک پک­ های آموزشی تیم کلوپ معماری، در مسیر یادگیری این نرم افزار گام بردارید.

آموزش اتوکد دوبعدی

در حالیکه امروزه معماران می توانند با توجه به دقت و قابلیت های طراحی دوبعدی وسه بعدی موجود در نرم افزار اتوکد طرح های متنوع تر و گسترده تری را ایجاد کنند. نرم افزار طراحی و تهیه نقشه اتوکد مکانیکال (AutoCAD Mechanical) دارای کتابخانه هایی از کامپوننت های مبتنی بر استانداردها و ابزارهایی برای اتوماسیون کارهای معمول CAD مکانیکی و تسریع در روند طراحی مکانیک است. باید بدانید که نرم افزار اتوکد دارای مدرک فنی حرفه ای می باشد. در هنگام انتخاب امکان پیش فرض دستور Circle، باید نقطه مرکزی و شعاع را مشخص کنید. ترتیب رسم نقشهها، ترتیب عملکردهای پروژه را هنگام استفاده مشخص میکنند. امروزه اتوکد را نتنها برای ترسیمات معماری می شناسند بلکه با استفاده از قابلیت های ویژه ای که دارد توانایی دیگر ترسیمات مانند ترسیمات فنی و سازه های سه بعدی را نیز دارا می باشد. از جمله مهم ترین قابلیت های نرم افزار اتوکد می توان به موارد زیر اشاره کرد.

توی تایم خیلی کمی تمام دستورات مهم و کاربردی اتوکد آموزش داده میشه. همچنین باید بدانید که دوره آموزش اتوکد سه بعدی 2020 به صورت کاملا پروژه محور می باشد. شما پس از خرید و انتخاب یک و یا هر دو مدرک فنی و حرفه ای و مدرک داخلی اتوکد باید اقدام به مشاهده ویدیو ها و آزمون آموزش اتوکد آنلاین اتوکد نمایید. تمامی ویدیو های دارای کیفیت مطلوب صدا و تصویر می باشند. فیلم آموزش اتوکد سه بعدی و دوبعدی دارای 90 ویدیو به همراه فایل های تمرینی می باشد. این دوره از متخصصان دارای بیش از ۱۵ سال تجربه در این حوزه بهره مند شده است.

در این پکیج آموزش اتوکد از شرکت لیندا، خواهیم پرداخت به معرفی ویژگی های پایه ای اتوکد 360 و تکنولوژی ای که از سایر نرم افزار ها به ارث برده است را برای شما شرح خواهیم داد. اتوکد یک برنامه نرم افزاری طراحی با کمک رایانه است که به طراحان، معماران، مهندسان و سایر متخصصان باتجربه امکان ایجاد مدل های دو بعدی و سه بعدی از سطح جامد را می دهد. این دوره، آموزشهایی را ارائه میدهد که شما را در آماده سازی برای به کارگیری شایان اتوکد در هر صنعتی از جمله معماری، ساخت و ساز، انواع شاخههای مهندسی، ساخت و طراحی محصول کمک میکند.

مطالبی که بعد از مطالب زیر نوشتید هم جزو همین آموزشه؟ این مساله زمانی که اولین بار خود من هم وارد کارگاه شدم برام اتفاق افتاد و با این مشکل مواجه شدم. تمامی افراد علاقه مند به حوزه طراحی و معماری، و دانشجویان رشته معماری می توانند، جز علاقه مندان دوره آموزش اتوکد سه بعدی محسوب شوند، و همچنین افرادی که علاقه مند هستند که در حوزه معماری و طراحی وارد بازاز کار شوند، می توان آن ها را جز محتطبین اتو کد سه بعدی 2020 محسوب می شوند. علاوه بر آن می توانید با خرید کتاب آموزش اتوکد از مجموعه بی نظیر سوالات فنی حرفه ای آن استفاده نمایید. در عصر حاضر با کمک لپ تاپ و کامپیوتر درگر زمان استفاده از میزهای بزرگ و وسایل نقشه کشی، برای ترسیمات فنی و مهندسی به پایان رسیده است. این به ایجاد و مدیریت یک پایگاه داده گسترده کمک می کند که بخش مهمی از فرایند تولید است.

اتوکد از برنامه ای است که در سال 1977 آغاز شد و سپس در سال 1979 با نام Interact CAD منتشر شد، همچنین در اسناد اولیه Autodesk به عنوان MicroCAD نیز یاد شده بود، که قبل از شکل گیری Autodesk (سپس همکاران نرم افزاری Marinchip) توسط سازنده Autodesk مایکل ریدل نوشته شده بود. نرم افزار اتوکد یکی از اولین نرم افزار های طراحی به کمک کامپیوتر بود هکه میتواند بر روی کامپیوترهای شخصی کاربران اجرا شود. بعد روی ضلع بالایی کلیک کنید.