BigCommerce گواهینامه های ISO را برای تقویت حریم خصوصی خود دریافت می کند

اساساً، این بدان معنی است که BigCommerce متعهد به حفظ حریم خصوصی و مدیریت تداوم کسب و کار با ISO است، زیرا برای دریافت گواهینامه ها باید از استانداردها پیروی کند. سپس به طور مرتب ممیزی می شود تا اطمینان حاصل شود که به آن استانداردها پایبند است.

این یک خبر عالی برای مشاغلی است که هر شکلی از داده‌ها را از بازدیدکنندگان سایت دریافت می‌کنند – خواه آن‌ها باشد ایمیل، نام، جزئیات کارت اعتباری، یا اطلاعات دیگر. این بدان معنی است که اطلاعات مشتری شما امن خواهد بود و همچنین به این معنی است که داده های شما به عنوان یک تاجر BigCommerce نیز امن خواهد بود! به عنوان Bureau Veritas قرار می دهد:

با پیچیدگی جریان داده‌ها در کسب‌وکارهای امروزی و زنجیره‌های تامین آن‌ها (مانند میزبانی ابری، تجزیه و تحلیل داده‌های بزرگ، برون‌سپاری)، اطمینان از اینکه با داده‌های شخصی به درستی رفتار می‌کنید، مهم‌تر از همیشه است. با تغییرات مداوم قوانین بین‌المللی، اطمینان از انطباق در هر کشور و در عین حال حفظ یک معماری اطلاعاتی مشترک و قابل همکاری در سراسر تجارت شما می‌تواند دلهره‌آور باشد.

اگر کنجکاو هستید که بیشتر در مورد آن کشف کنید امنیت و انطباق BigCommerce، سپس برای جزئیات بیشتر به مرکز اعتماد پلتفرم بروید.منبع