GoDaddy رزرو اجتماعی و زمان‌بندی رویدادها را افزایش می‌دهد

قبل از به‌روزرسانی آوریل، کسب‌وکارها توانایی رزرو چیزی غیر از یک رویداد یک روزه را نداشتند. این ویژگی جدید نیاز به رزرو چندین رزرو یک روزه برای رویدادهای بیش از بیست و چهار ساعت را از بین می برد.

این آخرین به‌روزرسانی از مجموعه‌ای از نسخه‌های جدید است، از جمله به‌روزرسانی مدیر پورتفولیو دامنه برای ایجاد تجربه بهتر کاربر در هنگام مدیریت دامنه‌ها. پیشرفت‌های اضافی به Afternic 2.0 اضافه شده است که حذف لیست‌های قدیمی را سریع‌تر می‌کند. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد نوآوری‌های GoDaddy کسب کنید، به این آدرس مراجعه کنید یادداشت های انتشار آوریل.

به طور موثر، GoDaddy در حال کار برای ساده کردن فرآیند اتصال مشتریان به مشاغل است. این به‌روزرسانی‌ها می‌توانند به کسب‌وکارهای کوچک کمک کنند تا زمان‌بندی قرار آنلاین خود را بهبود بخشند و پایگاه مشتریان خود را افزایش دهند.

علاوه بر این، کارآفرینان می توانند رزرو مستقیم را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک دریافت کنند. به طوری که مشتریان بالقوه در حال پیمایش در محتوای شما هستند، می توانند روی دکمه کلیک کرده و مستقیماً به ابزار رزرو بروند. این مرحله اضافی را از رفتن آنها به سایت شما حذف می کند.

به عنوان مثال، این به یک کسب و کار وب سایت یوگا اجازه می دهد تا از طریق رسانه های اجتماعی بازاریابی کند، مشتریان را مستقیماً روی پست ها رزرو کند، و در چند روز استراحت یوگا برنامه ریزی کند.

اطلاعات بیشترمنبع