InMotion با مرکز داده جدید به اروپا گسترش می یابد

اکنون، با مرکز داده جدید InMotion، بازدیدکنندگان وب سایت در اروپا یا مکان های نزدیک آن را مشاهده خواهند کرد بهبود عملکرد وب سایت، بدون نیاز به اتکا به مراکز داده مستقر در ایالات متحده.

برای یادآوری، چهار برنامه میزبانی مشترک InMotion در حال حاضر در مرکز داده تازه ساخته شده اروپا در دسترس هستند. برای قرارداد 12 ماهه برنامه ها از 3.49 دلار در ماه شروع می شوند. اگر قبلاً یک برنامه میزبانی مشترک با InMotion دارید، مرکز داده جدید به طور خودکار برای انتخاب در دسترس خواهد بود.

صفحه جزئیات برنامه های میزبانی مشترک InMotion و ویژگی هایی که ارائه می دهند
منبع: InMotion
  • InMotion با یک مرکز داده در آمستردام به مشتریان جدید دسترسی پیدا می کند
  • در برنامه های میزبانی مشترک قابل دسترسی است، اما به زودی برای محصولات دیگر عرضه می شود

InMotion یک را نشان داده است مرکز داده جدید اروپا، نشان دهنده آغاز گسترش بین المللی آن است. مرکز داده در آمستردام، هلند واقع شده است ارائه میزبانی وب سریع به بازار اروپا.

و در چند ماه آینده، کاتالوگ محصولات باقی مانده InMotion معرفی خواهد شد.منبع

پس چرا گسترش InMotion به اروپا اینقدر قابل توجه است؟ چه تاثیری روی وب سایت شما می گذارد؟ یک ارائه دهنده میزبانی نیاز به ارائه یک سرویس سریع و قابل اعتماد دارد و این مرکز داده جدید از InMotion در تلاش برای انجام این کار پشتیبانی می کند.

ما متعهد هستیم که مطمئن ترین و نوآورانه ترین خدمات میزبانی را به مشتریان خود ارائه دهیم. مرکز داده پیشرفته اتحادیه اروپا نمونه‌ای از نحوه انجام این تعهد است.»

حرکت به اروپا

کاربران InMotion به موارد زیر دسترسی خواهند داشت:

  • سخت افزار NVMe
  • 99.99% آپتایم شبکه
  • نظارت بر امنیت
  • گواهینامه های رایگان SSL
  • بدافزار ممتاز و حفاظت از هک
  • تنظیمات سرور UltraStack اصلاح شده برای عملکرد

روابط از راه دور بین مکان شما و مرکز داده انتخابی شما می تواند تاثیر واقعی بر میزبانی وب و عملکرد سایت شما داشته باشد و در نتیجه زمان بارگذاری کند، خرابی صفحه و دانلود ناموفق را به همراه داشته باشد. حتی اگر مشتریان ناامید شوند و قبل از خرید وب سایت شما را ترک کنند، می تواند به کسب و کار شما آسیب برساند!

در حال حاضر است فقط برای برنامه های میزبانی مشترک InMotion موجود است، اما محصولات دیگری در ماه های آینده اضافه خواهند شد. مدیر موفقیت مشتریان InMotion، جان جوزف، گفت:

قبل از معرفی سومین مرکز داده خود، InMotion دو مرکز دیگر در لس آنجلس و ویرجینیا، ایالات متحده آمریکا داشت. مکان آمستردام به دلیل دسترسی آن به سه تا از بزرگترین صرافی های اینترنتی جهان و همچنین ایستگاه های فرود کابل زیر دریا انتخاب شد.