Pagecloud هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل را معرفی می کند: به روز رسانی بهار 2023

Pagecloud نه تنها یکی از بهترین سازندگان وب‌سایت رایگان موجود در جهان است، بلکه پیشرفت‌های زیادی نیز دارد! به ویژگی های تجزیه و تحلیل و هوش مصنوعی بیشتر فکر کنید تا از استراتژی های بازاریابی محتوا پشتیبانی کرده و به شما کمک کند تا کسب و کار خود را توسعه دهید. بنابراین، با ما همراه باشید!منبع در حالی که ما در درجه اول Pagecloud را برای طراحان وب توصیه می کنیم و کسانی که در ساخت یک وب سایت تجربه دارند، این موارد اضافه شده به پلتفرم به نفع همه کاربران خواهد بود.

بیایید نگاهی دقیق تر به آنچه منتشر شده است بیندازیم:

  • Pagecloud Analytics – این ویژگی جدید به شما امکان می دهد به داده های وب سایت خود از جمله بازدید از صفحه و ارجاعات دسترسی داشته باشید تا به شما کمک کند یک استراتژی بازاریابی دیجیتال موفق بسازید و مخاطبان خود را بهتر درک کنید.
  • Pagecloud AI (بتا) – با کمک هوش مصنوعی، Pagecloud می تواند به شما کمک کند تا نسخه وب سایت را برای صفحات سایت یا پست های وبلاگ خود ایجاد و ویرایش کنید.
  • هشدارهای Pagecloud – هنگام ویرایش، اکنون به کاربران هشدار داده می شود که عناصر در یک صفحه کوچکتر پنهان شوند یا اگر یک طرح بندی جایگزین بهتر کار کند
  • اجزای جدید – Pagecloud عناصر از پیش طراحی شده ای مانند سوالات متداول و لیست های شماره گذاری شده را معرفی کرده است تا قابلیت های بیشتری را به وب سایت شما بیاورد.

Pagecloud، سازنده وب‌سایت محبوب، پستی را به اشتراک گذاشت که به‌روزرسانی‌ها و بهبودهای اخیر محصول خود را برای بهار 2023 نشان می‌دهد. همراه با اصلاحات عمومی قابلیت استفاده، مانند سرعت سایت در هنگام ویرایش، Pagecloud تعدادی ویژگی جدید را نیز معرفی کرده است.

ایجاد یک پست وبلاگ با Pagecloud، با یک خط متن برجسته شده برای پاپ AI برای ایجاد کپی پیشرفته
ما هوش مصنوعی Pagecloud را روی نمونه‌ای از متن آزمایش کردیم تا ببینیم چگونه کپی را بهبود می‌بخشد.
  • Pagecloud آخرین به روز رسانی ها و بهبودها را به اشتراک می گذارد
  • Pagecloud AI بتای راه اندازی شد تا به کاربران در ایجاد محتوای وب سایت کمک کند

این ویژگی‌های جدید، به‌ویژه Pagecloud Analytics و مولد متن هوش مصنوعی، برای صاحبان وب‌سایت و کسب‌وکارهای کوچک بسیار مفید خواهد بود. برای مثال، پست‌های وبلاگ می‌توانند به هدایت ترافیک به سمت وب‌سایت شما کمک کنند و وب‌سایت شما را به عنوان یک مرجع در جایگاه شما ارتقا دهند. و تجزیه و تحلیل پیشرفته وب سایت زمانی مفید است که سعی کنید نیازهای مشتری خود را درک کنید و آنها با چه چیزی بیشتر درگیر هستند.

به روز رسانی های آینده