Shopify با Universal Analytics برای Google Analytics 4 شکست می خورد

پس از این، حداقل به مدت شش ماه دیگر می‌توانید داده‌های قبلی Universal Analytics را مشاهده کنید، اما Shopify به شما توصیه می‌کند. قبل از ژوئیه به Google Analytics 4 بروید.

Google Analytics 4 چیست؟

به‌عنوان یک کسب‌وکار، می‌توانید بر اساس این داده‌ها عمل کنید تا تغییراتی ایجاد کنید که باعث هیجان و جذب مشتریان شما شود.

پس از آماده شدن، باید ردیاب‌ها یا گزارش‌های موجود را به Google Analytics 4 منتقل کنید – این می‌تواند اطلاعات مخاطب، داده‌های فروش یا اطلاعات بینش تبلیغات Google باشد. هر گونه تکراری که در حین انتقال رخ دهد به طور خودکار برای شما حذف می شود.

این چگونه بر وب سایت Shopify شما تأثیر می گذارد؟

با آخرین قسط، استفاده از خدمات رایگان آسان تر از همیشه است. به روز رسانی Google Analytics 4 به شما ارائه می دهد بینش و گزارش های بهتر، به این معنی که وب سایت و کسب و کار شما می تواند نیازهای مشتری را با موفقیت بیشتری هدف قرار دهد.

نحوه مهاجرت به Google Analytics 4

فقط به یاد داشته باشید: قبل از 1 ژوئیه 2023 به Google Analytics 4 انتقال دهید و از دست دادن این داده های مهم خودداری کنید.منبع

اگر با Google Analytics 4 آشنا نیستید، بیایید آن را تجزیه کنیم. این آخرین نسل ابزار تجزیه و تحلیل وب سایت از گوگل است. این سرویس رایگان به شما امکان می دهد تا رفتار و اطلاعات بازدیدکنندگان – مانند ترافیک سایت و تعامل با مشتری – را در وب سایت ها و برنامه های خود ردیابی کنید تا به شما در تصمیم گیری مبتنی بر داده کمک کند.

اگر به Google Analytics 4 ارتقا ندهید، پس از بازنشستگی Universal Analytics، در خطر از دست دادن داده های مهم هستید. ابزارهایی مانند Google Analytics 4 می توانند به شما کمک کنند تا متوجه شوید چند مشتری بارها و بارها به وب سایت شما باز می گردند، یا اینکه کدام صفحات محصول محبوب ترین هستند.

اگر از Universal Analytics با فروشگاه Shopify خود استفاده می‌کنید، باید قبل از مهلت جولای به Google Analytics 4 مهاجرت کنید. برای شروع، یک ویژگی Google Analytics 4 در حساب GA خود ایجاد کنید و سپس به سادگی تگ Google Analytics 4 را به سایت Shopify خود اضافه کنید.

مرکز راهنمایی Shopify دارای نوار جستجوی خود با "گوگل آنالیتیکس 4" تایپ شده و اصطلاحات پیشنهادی در زیر ظاهر می شود
منبع: Shopify
  • Google Analytics 4 از اول جولای 2023 جایگزین Universal Analytics خواهد شد
  • می توانید از طریق برنامه کانال Google در Shopify به Google Analytics 4 ارتقا دهید

گوگل قرار است سیستم اندازه گیری ترافیک وب سایت خود، Universal Analytics را با مدل جدیدی جایگزین کند: Google Analytics 4. Shopify در ماه جولای به پلتفرم جدید تجزیه و تحلیل مهاجرت خواهد کرد.