Shopify جوایز نقدی جدید فروشگاه را راه اندازی می کند

هارکلی فینکلشتاین، رئیس Shopify، این را به عنوان “لحظه بزرگ شدن برای فروشگاه” نامگذاری کرد. او تمرکز بر ایجاد وفاداری مشتریان را برجسته کرد و ادامه داد: «خرید فروشگاه نشان دهنده تکامل بعدی شاپ است، برندهای مستقل را به خریداران بیشتری متصل می کند و به آن خریداران به خاطر طرفداران وفادار بودن پاداش می دهد.»

اگرچه اپلیکیشن Shop مدتی است که وجود داشته است، انگیزه مشتری جدید Shopify، Shop Cash، یک پیشرفت اخیر است. طراحی شده برای پاداش دادن به مشتریان برای خرید و بررسی از طریق برنامه، جدیدترین نوآوری Shopify به کاربران این امکان را می دهد که با خرید مستقیم از طریق برنامه، 1٪ پول نقد کسب کنند. این جوایز به طور کامل توسط Shopify تأمین می شود، سپس در برابر خریدهای آینده فروشگاه قابل بازخرید هستند.

برای جشن عرضه رسمی Shop Cash، Shopify میزبان روز افتتاحیه فروشگاه در 2 ژوئن بود. سازنده وب سایت تجارت الکترونیک با ده ها تن از پرکارترین تاجران خود، مانند Mr Beast و Monday Swimwear شریک شد تا بیش از 1 میلیون دلار را به صورت نقدی در فروشگاه اهدا کند. علاوه بر این، صدها فروشنده دیگر Shopify پیشنهادات انحصاری Shop Cash را ارائه کردند و به مشتریان این شانس را می‌دهند که درآمد نقدی فروشگاه خود را افزایش دهند.

تصویری از صفحه اصلی برنامه Shopify که دارای پس‌زمینه بنفش رنگ آمیزی است، دو تصویر از رابط برنامه که در تلفن‌های سمت راست نشان داده شده است.  در سمت چپ، متن سیاه رنگ مزایای برنامه را با یک دکمه CTA سیاه در زیر آن تبلیغ می کرد.
منبع: Shopify
  • Shopify راه‌اندازی Shop Cash را اعلام کرده است، یک سیستم پاداش جدید که به کاربران اپلیکیشن Shop اجازه می‌دهد در هر خریدی که از طریق برنامه انجام می‌شوند، Shop Cash کسب کنند.
  • برنامه Shop سیستمی است که صدها فروشنده Shopify را با سیستم پرداخت Shopify، Shop Pay، گرد هم می‌آورد و به مشتریان امکان می‌دهد همه را در یک مکان خرید و پرداخت کنند.

با این اطلاعیه، Shopify بیان کرد که برنامه پاداش بلافاصله در تمام خریدهای واجد شرایط Shop Pay از تجار و خریداران مستقر در ایالات متحده در دسترس خواهد بود. راه اندازی همزمان با تولد 17 سالگی Shopify بود، این پلتفرم در سال 2006 توسط Tobias Lütke، Daniel Wienand و Scott Lake تأسیس شد.منبع

اگرچه یک انگیزه جذاب برای مشتریان است، اما معرفی Shop Cash نیز ابزار قدرتمندی برای بازرگانان Shopify است. برنامه Shop دروازه Shopify برای خرید راحت‌تر است و یافتن آنچه را که به دنبال آن هستند و خرید را برای مشتریان آسان می‌کند. همچنین بازگشت کاربران به فروشگاه‌های مورد علاقه‌شان را بسیار آسان‌تر می‌کند و یافته‌های اخیر Shopify نشان می‌دهد که 35 درصد از خریدهای انجام‌شده در این برنامه از مشتریان مکرر است.

همچنین پردازشگر پرداخت خود Shopify، Shop Pay را در کانون توجه قرار می دهد. به‌عنوان تنها مسیر پرداخت در برنامه، Shop Pay از هجوم کاربران جدیدی که برای پاداش‌هایی که Shop Cash ارائه می‌دهند، بهره می‌برد. بدون شک این منجر به افزایش تعهد بازرگانان Shopify به درگاه پرداخت نیز می شود، به ویژه با تحقیقات خود Shopify نشان می دهد که Shop Pay می تواند تبدیل ها را با افزایش دهد. حداکثر تا 50٪ در مقایسه با پرداخت های مهمان