Shopify و سرویس پرداخت بلادرنگ ولت به شریک

پس زمینه آبی رنگ با لوگوی shopify و ولت به رنگ سفید
Shopify و درگاه پرداخت بلادرنگ Volt با یکدیگر همکاری کردند.
  • Shopify اعلام کرده است که سرویس درگاه پرداخت بلادرنگ Volt را به عنوان یک ارائه دهنده بانک باز جهانی تایید کرده است.
  • بازرگانان اروپایی و مستقر در برزیل می توانند گزینه ولت «پرداخت از طریق بانک» را در هنگام تسویه حساب انتخاب کنند، که امکان تسویه وجوه تقریباً فوری را فراهم می کند.

Shopify با سرویس پرداخت بلادرنگ Volt به عنوان یک ارائه دهنده بانک باز جهانی همکاری کرده است. یک گزینه Volt در هنگام تسویه حساب در دسترس خواهد بود و اجازه می دهد تا تراکنش ها در حساب های تاجر Shopify به صورت آنی تسویه شوند.

در حالی که این مشارکت مطمئناً برای بازرگانان Shopify مزایایی به همراه دارد، بانکداری باز خطرات خاص خود را دارد. اولا، به یک شرکت شخص ثالث اجازه می دهد تا از طرف یک بانک تراکنش انجام دهد. این باعث می شود نقاط شکست اضافی اضافه شود که در آن اطلاعات مشتری ممکن است به سرقت برود، بنابراین امنیت وب سایت شما مثل همیشه مهم است

ما از شراکت با Shopify، شرکت تجارت جهانی پیشرو، خرسندیم. ما در جاه طلبی خود برای بهتر کردن تجارت برای همه همسو هستیم و پرداخت های حساب به حساب در زمان واقعی نشان دهنده پیشرفت واقعی در این زمینه است. بانکداری باز در سرتاسر جهان در حال رشد است زیرا در مقایسه با روش‌های پرداخت فعلی سریع‌تر، آسان‌تر و ایمن‌تر است. این یک راه حل دیجیتال برای عصر دیجیتال است، و ما خوشحالیم که آن را به پایگاه تجاری چشمگیر Shopify آورده ایم.

مت کوموروفسکی، مدیر ارشد درآمد ولت، درباره این مشارکت گفت:

شراکت Volt در ایالات متحده در دسترس نیست، اما Shopify و Volt هر دو قول می دهند که آن را به مناطق بیشتری برسانند، از استرالیا در Q4 شروع می شود.



منبع

به گفته ولت، ارزش ولت برای بازرگانان به پول اجازه می دهد تا مستقیماً از فروش در حساب های آنها ظاهر شود، به این معنی که خطر کمتری برای دریافت بدهی در انتظار تایید پرداخت ها وجود دارد. بر اساس داده‌های Juniper Research، ارزش پرداخت‌های بانکی باز جهانی از 57 میلیارد دلار در سال 2023 به 330 میلیارد دلار در سال 2027 افزایش خواهد یافت.