Shopify و Google Cloud AI شریک برای Slash Search Abandonment

Shopify و Google Cloud ادغام جدیدی را ارائه کرده اند که ارائه می دهد قابلیت‌های جستجوی با کیفیت Google و کشف محصول مبتنی بر هوش مصنوعی برای بازرگانان Shopify.

رها کردن جستجو زمانی است که مشتری به طور فعال وب سایت شما را برای یک محصول یا محتوای خاص مرور می کند، اما نمی تواند آنچه را که به دنبالش است پیدا کند. جستجو رها شده است زیرا نتیجه مورد نظر ارائه نشده است.

همه اینها ضروری است زیرا مشتریان به طور معمول در مرحله کشف محصول با موانعی روبرو می شوند. در واقع، اخیر نظرسنجی سفارشی Google Cloud چگونگی را شرح می دهد عملکرد جستجو در سایت های خرده فروشی رایج ترین روشی است که مشتریان ایالات متحده برای محصولات جستجو می کنند، اما از هر 10 خریدار فقط یک نفر چیزی را که به دنبالش است پیدا می کند. این امر سالانه بیش از 2 تریلیون دلار برای صنعت تجارت الکترونیک جهانی هزینه دارد.

صفحه اصلی راه حل تجارت الکترونیک Shopify، Commerce Components دارای دکمه ای برای تماس با فروش
منبع: Shopify
  • Shopify و Google Cloud شریک برای کمک به بازرگانان Shopify در استقرار فناوری‌های جستجوی پیشرفته و هوش مصنوعی هستند
  • برای خرده فروشانی که از راه حل سازمانی Shopify، Commerce Components استفاده می کنند، در دسترس است

اکنون، خرده‌فروشان می‌توانند ویژگی‌های دیجیتالی خود را با تجربه‌های بهتر در کشف محصول بهبود بخشند و تجربه خرید رضایت‌بخش‌تری را برای مشتریان خود ایجاد کنند.»

اولین نشانه های موفقیت

فقط حرف ما را قبول نکنید – یک فروشگاه واقعی Shopify، Rainbow Shops، قبلاً از این فناوری جدید استفاده کرده و نتایج فوق العاده ای دیده است.

برای زمینه، Rainbow Shops یک زنجیره خرده فروشی پوشاک با بیش از 1000 فروشگاه در ایالات متحده است. کسب‌وکار Shopify فناوری هوش مصنوعی Google Cloud را پیش از هفته سایبری سال 2022 برای بهبود قابلیت‌های جستجوی وب‌سایت و برنامه تلفن همراه خود عرضه کرد.

در نتیجه، مشتریان ناامید می‌شوند و کسب‌وکار خود را به جای دیگری می‌برند – که به آن گفته می‌شود رها شدن جستجو.

ترک جستجو چیست؟تکنولوژی می تواند توسط مشاغل با حجم بالا در طرح Enterprise Shopify استفاده شود اگر از سیستم Commerce Components استفاده می کنند. این به اکثر زبان ها در دسترس است و در سراسر جهان قابل دسترسی است.

چگونه این به فروشگاه Shopify شما کمک می کند؟

اما، با ابزارهای جستجوی پیشرفته گوگل و قدرت هوش مصنوعی که از فروشگاه های Shopify در آینده پشتیبانی می کند، صاحبان مشاغل می توانند ایجاد تجربه خرید مثبت برای مشتری در کانال های مختلف

به قول توماس کوریان، مدیر عامل Google Cloud:

آیا فروشگاه شما همین موفقیت را خواهد دید؟

اطلاعات بیشترمنبع

رئیس Shopify، هارلی فینکلشتاین، در مورد این شراکت گفت: “ما بهترین ها را در تجارت با بهترین ها در جستجو گرد هم می آوریم تا مشکل پیچیده و پرهزینه خرده فروشان سازمانی را حل کنیم – جستجو و کشف در سطح جهانی برای فروشگاه آنلاین “

ادغام موفقیت آمیز بود. Rainbow Shops نه تنها می‌توانست تجربیات مشتری با کیفیت بالا را ارائه دهد، بلکه ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی حجم جستجو را تقریباً 50 درصد افزایش داده و نرخ پرش معمول وب‌سایت را کاهش می‌دهد.

ادغام جدید فروشگاه های Shopify در مقیاس بزرگ را با ویژگی های مختلف مبتنی بر هوش مصنوعی، از جمله:

  • Google Cloud Retail Search: محصولات را با محتوای وب سایت مطابقت می دهد تا نتایج جستجوی مرتبط را به سرعت به مشتریان ارائه دهد.
  • ویژگی مرور هوش مصنوعی: از یادگیری ماشینی برای نمایش محصولاتی که به خریداران نشان داده می‌شوند استفاده می‌کند و در طول زمان برای بهینه‌سازی فرصت‌های فروش بهبود می‌یابد.
  • شخصی سازی مبتنی بر هوش مصنوعی: رفتار مشتری را برای تعیین ترجیحات خریداران و سفارشی کردن نتایجی که مشتریان هنگام مرور سایت شما دریافت می‌کنند، نظارت می‌کند.
  • توصیه‌های Google Cloud AI: به مشتریان توصیه های شخصی را در مقیاس بزرگ ارائه می دهد.
  • امنیت و حریم خصوصی پیشرفته: تضمین می کند که داده های مشتری فقط برای کمک به ارائه نتایج جستجوی مناسب استفاده می شود.